АдеКВАтная• 14 июня 2023

Honey therapy поділіться відгуком про цей догляд.

В такій ціновій категорії у мене ще не було догляду за волоссям. Але зараз маю проблему випадіння волосся і читаю, що цей догляд може вирішити мою проблему. Дівчатка, який ваш досвід використання цих засобів?
Чи можна окремо купити маску? Чи потрібно комплекс?
Грамотний хвіст• 14 июня 2023
Выпадение, может организму чего-то не хватает?
Не знаю справится ли с такой задачей, сомневаюсь. Но на эту серию тоже засматриваюсь

автор АдеКВАтная • 14 июня 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Омега + біотин підключено. Тепер догляд потрібно обрати.
Юпитерная• 14 июня 2023
Маска мне нравится , приятная , с легким охлаждающим эффектом . От шампуня чесалась голова , не подошел …
автор АдеКВАтная • 14 июня 2023
Ответ дляЮпитерная
Дякую!
Юпитерная• 14 июня 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Дякую!
Я б рекомендована взять пробники или отливанты, именно так я познакомилась с маской , мне она понравилась , а шампунь без затеста сразу флакон и вот не подошел ..
Грамотний хвіст• 25 июня 2023
Купила маску, вроде хорошая