Попихтю та й годі• сегодня в 05:31
Наслідків поки ніхто не розуміє
Липень 2026 року. Народ перемагає ТЦК. "Неправильна" мобілізація нарешті припиняється.
Серпень 2026 року. Військові, зрозумівши, що не буде ні заміни, ні навіть підтримки, кажуть: "Та пішли ви н..." і масово йдуть в СЗЧ.
Вересень 2026 року. Ро¢ійська армія, зламавши супротив тих небагатьох, хто лишився вірним присяги та залишався в строю, починає стрімкий наступ.
Жовтень 2026 року. Оточений Київ знімає прапори. Ро¢ія окупує Україну.
Борці з неправильною мобілізацією та не таким воєнним станом можуть тішитися своїй перемозі.
І готуватися перемагати ро¢ійську мобілізаційну систему.
От така х....ня малята.
P.S. Текст не мій але вцілому якщо так і далі піде як зараз, цілком собі нормальний сценарій буде. (С)
От така х....ня малята.
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Идите вы со своим бурятами и могилизацией за кораблем, болезные.
Воевать не за что.
За властьимущих ? пусть воюют их дети.
Воевать не за что.
За властьимущих ? пусть воюют их дети.
Воевать за то, чтобы твоим детям запрещали говорить на родном языке - мечта
АсобеннАя• 2 часа назад
Ответ дляКокосиха
Просто есть и другие варианты
Этому пользователю все подходят
.
Оно теперь вместо маньки.
В шоколаде• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Вам ботам і так забагато. Начальник дасть премію, не переживайте
Хз, це у вас 800 грн на день, якщо вірити новинам про зелеботів😂 ви головне знову сторінку видаліть, коли потужність закінчиться
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А чого путін в констаху не приїде на переговори? Бо сцикло?
У него есть для этого Москва и другие столицы мира, готовые его принять.
А вы выше уровня криворожского стендапа никогда не подниметесь, поэтому и такое отношение....
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Хтось із вас ботні - відкрийтесь
І я напишу в особисті з доказами про свою службу
Хоть хтось із вас менше сикло?
В еру ШІ ваші докази не факт що правдиві💁♀️ ви завжди можете замалювати персональні дані і виставити на загал
Манка Я• 1 час назад
Ответ дляНічний дожор
Но погибает их в 8 раз больше. Особенно когда появились дроны. Учите матчасть
Что вы нестете? У нас погибает людей все больше, из-под завалов десятками достают каждую неделю. Столицу и другие мегаполисы обстреливают всё интенсивней. То что происходит в Киеве приравнивается к ковровым бомбардировкам
АсобеннАя• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Хтось із вас ботні - відкрийтесь
Хоть хтось із вас менше сикло?
Сторожем в ТЦК?Только у них дофига свободного времени служить на форумах.
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
Ок, по другому спрошу. Где/в каком источнике конкретно можно прочесть про цифры потерь со стороны Украины?
Так надо просто их потери делить на 8 - М- математика
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А де новини про зелеботів почитати? Бо про них я чую тільки тут
Ну якщо ви тільки форум і читаєте, то хто вам суддя?
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А почитати де про 800 грн? Можна ссилку?
Та у кураторів запитайте. Карточку перевірте і порахуйте щоденну зміну
АсобеннАя• 1 час назад
Ответ дляlilul990
На ведомости.Когда будете расписываться за зарплату.
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А ти хто з цих всіх припізжених?
Тут тільки один такий неанонімний персонаж
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ссылки не буде?
А навіщо вам посилання, будете пиздіти що це неофіційне джерело, знаємо ваші дискусії😂 чи вам навіть 800 не платять?😂
АсобеннАя• 1 час назад
Ответ дляlilul990
У вас відповіді заготовлені? Чому всі однаково пишете?
Стебаемся над вами.Можно?
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Так, у нас методички на Лілу🤣 ви ж особлива неприпізжена
АсобеннАя• 1 час назад
Ответ дляsky-labs
Так вас в ЛС не ждать?
Нет,конечно.Это президент всех сцыклей.В Польше сидит.