Олена Oza• 14 июня 2023

Шольц виступив проти замороження війни і за надійні гарантії безпеки

для України. https://zaxid.net/sholts_vistupiv_za_nadiyni_garan... Україна потребує надійних гарантій її безпеки, оскільки Росія чітко дала зрозуміти, що має намір захоплювати сусідні країни. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц на урядовій прес-конференції в середу, 14 червня.

Шольц сказав, що російський диктатор Владімір Путін хоче поглинути деякі сусідні території: «він має такий план щодо України, і, абсолютно очевидно, це також його план щодо Білорусі», – впевнений голова німецького уряду.Саме тому, на його думку, «важливо, щоб ми мали дуже конкретну розмову про гарантії безпеки» для України. Водночас Шольц наголосив, що про те, щоб «якось заморозити війну і цим узаконити російський загарбницький набіг» мова йти не може.

Канцлер вкотре запевнив, що Німеччина продовжуватиме підтримувати Україну доти, доки це буде необхідно.Шольц також наголосив на тому, що Росія має вивести з України свої війська.

Нагадаємо, 14 червня уряд Німеччини вперше в історії ухвалив стратегію національної безпеки, в якій «сьогоднішню Росію» названо загрозою для всього євроатлантичного регіону.

https://zaxid.net/news/

Allemagne• 14 июня 2023
К огромному сожалению, всё это очередные пустые слова, потому что ’мы обеспокоены и нам надо что-то сказать’.
Parasolechcka• 14 июня 2023
він так вже не вперший раз робить. Дивіться німецькі новини, багато цікаво..
НаташаМилаша• 14 июня 2023
А нашим держслужбовцям дуже болить??? Багато вони для СВОГО народу зробили??
Їм по-барабану ( в прямому сенсі слова)
То, що ви хочете від Европи, від того Шольца?Дякуйте, за те, що роблять для нас, скільки наших людей там живуть зараз, краще, як в Україні жили.. Поки наші чиновники на барабанах грають в бомбосховищах((((
Олимпиада80• 14 июня 2023
Ответ дляParasolechcka
Що Ви маєте на увазі ´цікавого´?
Sangela• 14 июня 2023
Було б чудово, але щось я сумніваюсь дуже, що ми отримаємо реальні гарантії зараз. Як завжди скажуть, що після війни. А це *після* може роками тривати (
Parasolechcka• 14 июня 2023
Ответ дляОлимпиада80
Що Ви маєте на увазі ´цікавого´?
багато чого.. Фабрика російських тролей набагато більша ніж ми могли собі уявити...
Олимпиада80• 14 июня 2023
Ответ дляParasolechcka
А, сумно, але так і подумала
ZhukOlena• 14 июня 2023
І виступає він за гарантії безпеки для України, а не за вступ України до НАТО. Одні гарантії ми вже мали, і саме їх гарант на нас і напав
karinaanik• 14 июня 2023
Пидар

Других слов нет
Mozarella• 14 июня 2023
А никто не смотрел что сегодня Свитан выдал о переговорах 27 марта?
О предложении от Буданова.
Star39• 14 июня 2023
Так это план США - гарантии безопасности для Украины вместо членства в НАТО. И пока из всех союзников только Германия его поддерживает
Janna2525• 14 июня 2023
Ответ дляMozarella
О предложении от Буданова.
Нет . А что он сказал?
Mozarella• 14 июня 2023
Ответ дляJanna2525
Нет . А что он сказал?
Что Буданов предлагал отдать часть территорий на переговорах в Стамбуле
Смотрите с 33:17 после картопляника
Семицветка• 14 июня 2023
Ответ дляAllemagne
Зато те рашистские упыри, которые постоянно устраивают автопробеги поотив того, чтобы нам давали оружие, получили ответ на свои автопробеги