Я тормоз, втомлена хватонула замість ополіскувача ручний миючий засіб типу "фейрі" для посуду і налила в відсік для ополіскувача в посудомийці. Добре, що вчасно помітила і зупинила роботу посудомийки і до ополіскування не дійшло. Зараз дістаю той засіб шприцом...напевно концентрована частина 1/4 дістала, а далі вже доливаю воду і дістаю....але воно все рівно піниться((((( Що робити?
Ответ дляВера15
Блін, не знаю що сказати, в мене нема відсіку для ополіскувача..або є, а я не знаю про нього. Може, просто води холодної розливати прямо у машину, щоб піна зійшла?
піна утворитися не встигла. Я маю на увазі що коли промиваю сам відсік...наливаю туди воду і дістаю ту воду шприцем то вода досі пінна(( в систему піна не потрапила
Квітка півонії• 15 июня 2023
ничего критичного) я так делала тоже) в общем, удалить по максимуму пенящееся моющее, потом запустить посудомойку в самом коротком режиме, вычерпать всю пену, опять запустить посудомойку - и всё)
Ответ дляБабенко Яна
тобто скільки б я її не дістала воно все рівно всіпнить її?(((((
Ответ дляБабенко Яна
О, дякую, тепер і я знатиму. Бо в мене машинка тільки 3 місяці.
Ответ дляSolea
ні... там такий малесенький відсік десь на 60 мл ....і ото туди влилось 60 мл фейрі.....тепер розводжу його водою і дістаю...вже годину
Співчуваю,буває робимо щось таке ненормальне. Я новій пралці верх відбила, тепер просто закриваю, попадаючи в замок, і зверху велика миска з речами.
Квітка півонії• 15 июня 2023
Ответ дляSolea
да, остатки вспенят
но если его останется много, может навредить машине, а если чуть чуть - ну заполнит машину пеной, Вы ее вычерпаете потом и всё) удобно черпать шумовкой)
Ответ дляБабенко Яна
да, остатки вспенят
капець((( це може ліпше майстра викликати?( бо я знаю що влила туди десь 50 мл...ну нехай 10 дістала і 40 мл розводжу водою а воно досі піниться
Тамара0104• 15 июня 2023
Піну гасить уксус, або ополіскувачі для білизни. Я б налила ополіскувачі в миску і поставила на дно посудомийки і включила б найкоротший режим. Але то я, я взагалі багато експериментую)))
Ответ дляТамара0104
ніііі......ополіскувач+ополіскувач - це не мій варіан))))) але повеселили
Квітка півонії• 15 июня 2023
Ответ дляSolea
а Ви довго промивали?
Можно и мастера, но я не вызывала. По времени не скажу - всё вместе с вычерпыванием пены часа 3 заняло, но это еще машинка ж на коротком режиме работала)
Ответ дляБабенко Яна
ні, я мала на увазі скільки промивали сам контейнер перед запуском? Чи Ви вже помітили помилку коли піна в машинці з*явилась
Квітка півонії• 15 июня 2023
Ответ дляSolea
я промывала, как мне казалось бесконечно долго) потом мне надоело, оно вроде уже не вымывалось - и я запустила машинку
Квітка півонії• 15 июня 2023
Ответ дляSolea
і піни дуже багато було? а на другу мийку не було?
ну не под завязку, конечно, но довольно много - на нижнем уровне. Я шумовкой ее убрала, остатки собрала салфетками - и запустила мойку снова, всё было ок
Квітка півонії• 15 июня 2023
Ответ дляSolea
дякую...буду ще промивати(( ішла 3 година.......
ох, держитесь) но всё вымоется и всё будет хорошо)