Бабка-ежика• 15 июня 2023

Хто зустрічався 5+ років, чим це закінчилось?

Всім привіт, мені 20 років і я майже 6 років у щасливих стосунках. Хлопець трохи старший, карʼєрист, ми дуже один одного кохаємо, живемо разом вже 3 роки.

Але десь рік тому, з початком повномасштабного вторгнення, я почала розмовляти з ним про шлюб. Він казав, що не задумувався про це, бо не був на весіллі, для нього це стрес (і це дійсно так, він досить меланхолійна людина). І от вже рік військовий стан, живемо відносно спокійно, а він тепер говорить про те, що «йому спочатку треба універ закінчити (магістратура), а потім про це думати. Тобто війна вже відійшла на другий план, відмазка #2))

Живемо разом ми чудово, завели домашнб тварину, подорожуємо, він завалює дорогими подарунками, не примушує все робити по дому (щоб ніхто у відповідях не казав, що хлопець собі домогосподарку на халяву знайшов))) ), познайомив з усіма родичами, друзями, і я його теж.
Зустрічаємося з малих літ, можна сказати, ставали дорослими пліч-о-пліч, а він не замислювався про шлюб, дуже сумно. Мене влаштовують ці стосунки повністю, комфортно навіть без штампу в паспорті, бо ми обидва розуміємо, що це не змінить наше життя кардинально.

Хочу дізнатись і тих, хто довго зустрічався без шлюбу, як ви? Чи варто це того?
АБВГДейка• 15 июня 2023
Ответ дляSolnet
Яку роль? В ліжко з чоловіком лягає? І що?
А что она сейчас не делает из того что начнет делать после ЗАГСа?
Чумацький Шлях• 15 июня 2023
Разные истории бывают.
Моя подруга встречалась с парнем с 16 лет в течении почти 10 лет. Из них жили вместе 5. В очередной ее ДР парень сделал предложение и они счастливо живут в браке уже больше 7 лет.
Вторая история про знакомого, не жили вместе, но встречался больше 5 лет с девочкиных 15. Подарил кольцо и сделал предложение, а через 3 месяца женился на другой и с ребенком.
По-разному бывает, как будет у вас никто не знает.
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляГуру троллинга
Спасибо 🙏🏼 и Вам )
Самая большая проблема в этой ситуации это знакомые и родственники, которые не отличаются тактичностью и нагнетали меня в свое время вопросами « а почему он не женится , неужели тебя это не беспокоит»))
у нас його мама вічно «гальмує», лізе не у своє діло, але дуже радує, що хлопець не дозволяє нікому лізти у наші стосунки, для нього це важко, бо людина дуже ніжна і меланхолійна)
Я инженер, меряю от 1• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
дуже рада за вас, бажаю довгого щасливого життя!
не хочу давать советы, но вам только 20 лет:)
это время радости, наслаждения жизнью, время, когда еще не болит спина по утрам:))) сейчас война и все очень сложно, поэтому наслаждайтесь тем, что есть, тем более вы сами понимаете, что официальное оформление отношений ничего не изменит.
Гуру троллинга• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
Ох , у меня как раз наоборот , я более мнительная , парень уверенный и ему таких вопросов не задают , потому что он знает как хорошо ответить .
С мамой его у нас замечательные отношения , она меня поддерживает во всем .
Не накручивать себя , это самое главное . Вы счастливы , не нагружайте его и себя )
Миззери• 15 июня 2023
Ответ дляRocka Rolla
Зустрічались без штампа 15+ років))
Ух ты ) переплюнули всех
Встречались или жили ?)
Дон Пэдро• 15 июня 2023
Мы с первым парнем встречались с 15 лет, в сумме были вместе почти 6 лет, но не жили. Он был хороший человек, но это не тот возраст когда люди серьезно думают про семью. Если бы встретились лет на 6 позже - тогда возможно получилось бы. Разошлись, встретила мужа и через 3 года поженились с мужем, это уже совсем другие отношения были изначально. И то считаю, что муж долго тянул с предложением и не было никакого вау эффекта.
Леди_на_драндулете• 15 июня 2023
Я з 22 до 29 років чекала пропозицію, але то мене зовсім не напрягало, скоріше наших батьків, які зі своїми стереотипами) жити разом почали після двох тижнів знайомства. Через 7 років разом вирішили одружитись, бо планували народження дитини. Щасливі разом вже 19 років) тому як на мене штамп в паспорті нічого не вирішує;)
Mісіс Паф• 15 июня 2023
Авторе, скільки людей скільки й історій, особисто я зустрічалася і жила постійно з хлопцем три роки, потім він Сам зробив пропозицію, моя подруга перші стосунки мала ще в університеті десь з 18 років, зустрічалися 4роки -розійшлися, інша подруга ще довше зустрічалася з хлопцем з університету - перед самим весіллям розійшлися, а ще одна подруга після таких молодих довгих зустрічнь з універу, сказала рік зустрічаємось і або одружуємось, або допобачення....так що як бачите історій багато
Надіюсь у вас все буде чудово, дивіться, спостерігайте, як закінчить магістратуру, то може й наважиться)!
Тишком_нишком• 15 июня 2023
5 лет встречались, с моих 18 по 23, расстались. Когда оно так затягивается, не факт, что из этого что то выйдет
Потребую апгрейду• 15 июня 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Вас просто используют, девушка.
Мужчина женится сразу на любимой .
Автор очень молодая ещё, к чему эта спешка
Потребую апгрейду• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
дуже вам дякую, я дійсно і сама розумію, що не можу уявити нам одруженими, бо після шлюбу нічого не зміниться)
Автор, по разному бывает. У меня есть знакомые, она с 10 класса с ним, в 29 лет только расписаомсь и в 31 родили ребёнка. Сейчас другие времена,люди живут и без брака, а потом расписываются.
Я в 22 начала встречаться с мужем, в 25 мы поженились, предлагал через год, но я не спешила. Вы ориентируйтесь на свои ощущения.
Ясамаякрасивая)• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
ох, ця параноя з віком приходить, підкажіть, коли мені на неї очікувати? я просто знаю, що мій чоловік не зраджував, я для нього найкраща, а він для мене) і це від щирого серця вам кажу) але невдоволені своїм власним життям люди будуть і далі шукати проблеми у інших)
Ох ви і наївна
Ви не єдина вагіна на землі розумієте?
Трахати чоловік може кого хоче!
Потребую апгрейду• 15 июня 2023
Ответ дляАнтиТанкист
В 14 лет дети думают о другом. Это вообще распущенность ,я считаю. Но автор просила без диагнозов.
Та ладно, у знакомой дочка 14 лет, боевой раскрас, маникюры и позы на фото ’девочка созрела’. Это раньше в-14 лет были забитые более, сейчас другие времена.
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ох ви і наївна
Ви не єдина вагіна на землі розумієте?
Трахати чоловік може кого хоче!
так мій чоловік і не хоче нікого, крім мене) і я не вагіна, я дівчина) не звикла називати себе статевим органом, це напевно теж із віком приходить)
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Удалено администрацией...
Вся така шо куди там• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
мене взагалі не обтяжує життя разом, я одразу сказала, що роль дружини до шлюбу я не буду виконувати. нам дійсно комфортно разом і ці стосунки дійсно розвиваються
А що означає роль дружини до шлюбу? В чому будуть відрізнятися Ваші дії до та після одруження?
Ручки-Крючки• 15 июня 2023
У всіх по-різному буває, тому вам навряд чи допоможуть ці історії, бо краще все ж поговорити з хлопцем чи бачить він взагалі у майбутньому шлюб з вами і дітей. Бо ви пишете так, ніби хочете переконати себе і всіх, ніби це для вас неважливо, але помітно, що все ж важливо.

Я зустрічалась з хлопцем з 16 років до 26. Разом не жили навіть. Тоді я думала, що все у нас окей, але в мене просто не було з чим порівняти. Насправді це були жахливі аб´юзивні стосунки. Але це я зрозуміла тільки після розставання і роботи з психологом. У тих стосунках я багато разів казала про сумісне життя, шлюб і т.д., але чула у відповідь лише відмазки.

Потім я зустріла свого теперішнього чоловіка. У нього теж був досвід тривалих стосунків - він жив з дівчиною 4 роки, але не одружувались, бо там дівчина не хотіла, та і щось не ладилось у них.

А коли ми зустрілись, то якось зрозуміли майже одразу, що підходимо один одному. Пропозицію він мені взагалі зробив через місяць. Я спочатку подумала, що це жарт. Потім через 3 місяці почали жити разом, а через рік було весілля. В тому році, під час війни. Нічого пишного не було, бо ми інтроверти, та й війна. Але мені дуже хотілось сукню, тому купила собі весільну. Розписались, пофоткались, посиділи в ресторані.

Ось рік живемо в шлюбі, все добре. Але ми майже з самого початку стосунків проговорювали, як ми бачимо майбутнє, чи хочемо дітей і т.д. Якби він цього не хотів, то я б не продовжувала стосунки, бо я не хотіла знов чогось чекати, когось вмовляти чи поступатись своїми бажаннями.
Annq• 15 июня 2023
Мій батько зі школи зустрічався з дівчиною 8 років. Одружились, рік прожили і розлучились. Три подруги зустрічались 4-6 років, дві не одружились, а одна вийшла заміж. В шлюбі 10 років, не щаслива, каже що хоче розлучитися вже давно. Ще одна подруга зі школи разом з чоловіком, довго зустрічались потім одружились. Всього 20 років політ нормальний. Для себе зробила висновки, що поки молодий треба гуляти і мати декілька партнерів щоб знати чого хочеш в шлюбі. Довгі відносини це невпевненість чоловіка.
заварний look• 15 июня 2023
Зустрічаємося більше 7 років, живемо разом вже 4 роки. Перед тим як з´їхалися, ми обговорили бачення спільного майбутнього. Я заміж не хочу, не розумію, для чого мені це. Він не наполягає, якщо я не хочу. Мене все в відносинах влаштовує, побут ділимо навпіл. Мені 29 років, йому 35.
Лапка• 15 июня 2023
Якщо вам комфортно без шлюбу і це не пригнічує- то навіщо бігти кудись зараз? Щоб ніхто нічого не сказав?

Ми з чоловіком «зустрічалися» та жили без офіційного шлюбу близько трьох років. Правда, нам було 23 та 26, коли ми познайомились. Мотивацією оформити стосунки офіційно стало те, що ми потихеньку дозрівали до того, щоб народити дитину, а також у нас було бажання та можливість почати купувати спільнонажите майно і хотілося, щоб це було адекватно оформлено, оскільки внесок робили ми обоє.
Хлопаю ресницами• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
я нікого не обслуговую, я щаслива молода дівчина, яка не витрачає свою молодість, а живе у своє задоволення з найкращим і найтурботливішим чоловіком у світі) і це каже не 14-річна версія мене, а доросла людина)
Раджу вам влаштуватись в американську компанію та відкладати на свою квартиру. Ви безхатько по суті та співмешканка в чужій квартирі. Та й мамо хлопця явно проти вас. Питання зі шлюбом там закрийте для себе раз і назавжди. Подумайте про майбутнє та почитайте збирати гроші. Ваші батьки зовсім вам не допоможуть?
Сусановна• 15 июня 2023
омг...зачем в 20 лет замуж??
чтобы что?
это еще дети такие
ну правда если так рано начинать- в 14...я еще в игры играла в школе в этом возрасте))

по теме - ’встречались’ лет 10 до свадьбы. Сейчас нам по 45+
Ясамаякрасивая)• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
Він імтотент?
Сусановна• 15 июня 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
времена всегда одинаковые
есть разные люди
Лорка-хлорка• 15 июня 2023
Я була в такій же ситуації. Як тільки почала наполягати на шлюбі та розповідати, як це для мене важливо, він мене кинув. Було дуже боляче, але зараз я розумію, що добре, що так сталося. Жалкую, зо сама не пішла десь через чотири роки, лише витратила два зайві роки на нього.
жар-птица Нюра• 15 июня 2023
Прожили 6 лет, тоже был не готов. Я ушла, через год была официальной женой другого мужчины, который долго не раздумывал. Бывший тоже женился позже, сразу. Не тянул. Просто видимо встретил свою женщину. Но детей своих так и захотел, у жены его двое от первого брака.
Оксана_12• 15 июня 2023
Ответ дляАБВГДейка
Но логически подумайте - вы живёте вместе. Зачем ему жениться? Что изменится и для чего?
Фігня це все. Якщо чоловік не пропонує шлюб - він хоче бути вільним і відкритим для якихось кращих стосунків (аналогічно як і жінка, доречі). Тому ’не розписані’ означає ’у пошуку’. Те, що може нікого і шукати не будуть - інша справа. Але в даному конкретному випадку чоловік не хоче обтяжувати себе зобов´язаннями.
Фантазерша• 15 июня 2023
Нам за 30, он чуть младше. Живем 5 лет почти, 3 года назад сделал предложение с шарами, кольцом и огромными розами. Я согласилась. Он спросил что дальше делать - говорю жить))) Я уже была замужем, он женат не был. Не вижу смысла в этих манипуляциях, детей не планирую ещё. Замуж выходила б только при планированной беременности, а так смысла нет совсем.
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июня 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вибачте, а чого ви це пов´язуєте? Вам нема до чого додовбатися?
І ніхто не спить з першого дня знайомства. Чи ви не зустрічалися з хлоцями в 14-15 років? Це не ті стосунки, що в 18-20
Ну, да, половая жизнь никак не влияет на женское здоровье