Бабка-ежика• 15 июня 2023

Хто зустрічався 5+ років, чим це закінчилось?

Всім привіт, мені 20 років і я майже 6 років у щасливих стосунках. Хлопець трохи старший, карʼєрист, ми дуже один одного кохаємо, живемо разом вже 3 роки.

Але десь рік тому, з початком повномасштабного вторгнення, я почала розмовляти з ним про шлюб. Він казав, що не задумувався про це, бо не був на весіллі, для нього це стрес (і це дійсно так, він досить меланхолійна людина). І от вже рік військовий стан, живемо відносно спокійно, а він тепер говорить про те, що «йому спочатку треба універ закінчити (магістратура), а потім про це думати. Тобто війна вже відійшла на другий план, відмазка #2))

Живемо разом ми чудово, завели домашнб тварину, подорожуємо, він завалює дорогими подарунками, не примушує все робити по дому (щоб ніхто у відповідях не казав, що хлопець собі домогосподарку на халяву знайшов))) ), познайомив з усіма родичами, друзями, і я його теж.
Зустрічаємося з малих літ, можна сказати, ставали дорослими пліч-о-пліч, а він не замислювався про шлюб, дуже сумно. Мене влаштовують ці стосунки повністю, комфортно навіть без штампу в паспорті, бо ми обидва розуміємо, що це не змінить наше життя кардинально.

Хочу дізнатись і тих, хто довго зустрічався без шлюбу, як ви? Чи варто це того?
Solnet• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
ви взагалі уважно читаєте тему? я просила не відгуків на мої стосунки, я найщасливіша людина, яка кохають, а не використовують. я просила людей розповісти свій досвід, а не влаштовувати посиділки бабок на підʼїзді)
Драсьті! Ви прийшли на порадницю, а не у клуб інтелігенції
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
І я про це) роль дружини автор вже виконує
у моєму розумінні роль дружини у патріархальному устрої це варить борщі і прати труси)) ось така в мене травма з дитинства, цю роль я вже точно не виконую, ахпхах
Червона калина• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
дуже вам дякую, я дійсно і сама розумію, що не можу уявити нам одруженими, бо після шлюбу нічого не зміниться)
Вот, вам изначально самой разобраться чего хотите, мужчины они простые, он не будет ломать то что уже есть у него. Штамп для них это сделать приятное своей любимой.
А если любимая не подымает таких вопросов, в таком возрасте (как вы) не будут мужчины и думать даже. Тут только говорит и не молчать, чего вы хотите, и парню будет в итоге проще, будет знать последствия )))
Solnet• 15 июня 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Яку роль? В ліжко з чоловіком лягає? І що?
Королева ганделику• 15 июня 2023
Встречались/жили вместе без брака 9 лет, потом расписались, родился ребенок. Вместе 23 года.
Колдунья-вещунья• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
А тільки одружитесь офіційно, то зразу почнете варити борщі і прати труси?)) Замість пральної машини) і така кожен день по кілька варіантів борщу - ви це так бачите?
Твоя космішна• 15 июня 2023
Встречались 6 лет, из них 5 жили вместе. Ребёнка родили через 15 лет отношений (9 лет брака).
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
мене взагалі не обтяжує життя разом, я одразу сказала, що роль дружини до шлюбу я не буду виконувати. нам дійсно комфортно разом і ці стосунки дійсно розвиваються
Есть на работе мужик - со школы встречается с одноклассницаей. Им уже по 62 года. Сначала мы её жалели, потом, с годами, поняли, что в мире до хренища одиноких женщин, а у этой хоть такой есть
Helga-ua• 15 июня 2023
Зустрічались з хлопцем 8 років, мені набридли такі відносини, почала шукати іншого, він про це знав. Коли побачив, що таки є багато претендентів - зробив пропозицію, але я вже не погодилась. Вийшла заміж за іншого, зустрічались менше року.
Каркуша Клара• 15 июня 2023
У меня есть такие друзья. Начади встречаться лет в 16, еще учились в школе. Встречались 10 лет!, из них года три последних уже жили гражданским браком. Тоже самое именно от мужчины исходило, сначало универ, потом практика, потом его родители разводились, потом его папа женился и родил ребенка. Всё это были типа причины и стрессы для него:) Но потом его девушка забеременела и процесс пошёл стремительно! Свадьба, рождение ребёнка. Сейчас они уже в браке 20лет и недавно уже лет в 45 родили третьего ребёнка. Так что все бывает. Это самая крепкая и счастливая семья из всех моих друзей и знакомых!
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июня 2023
Ответ дляАБВГДейка
А что для вас ’роль жены?
Что в этой роли такого есть что вы сейчас не делаете, а после свадьбы будете?
Наоборот: что она не будет, как многие после свадьбы
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
я просто позитивно дивлюсь на життя і не збираюсь сидіти сумувати через такі дрібниці) я просила людей поділитись досвідом, а не ставити мені діагнози, з цим справиться кваліфікований лікар) удачі вам)
А, есть знакомые: 8 лет жили вместе, поженились, разошлись через год!
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июня 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Вас просто используют, девушка.
Мужчина женится сразу на любимой .
В её 14 лет? Серьёзно?
Просериарила молодость• 15 июня 2023
Встречалась 5 лет , предложил замуж ушла от него , передумала . Встретила другого сразу брак .
АнтиТанкист• 15 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
В её 14 лет? Серьёзно?
В 14 лет дети думают о другом. Это вообще распущенность ,я считаю. Но автор просила без диагнозов.
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июня 2023
А, ещё есть знакомые: встречались 5 лет, потом год жили вместе, потом разошлись по домам и дальше встречаются уже 5 лет. У всех по-разному, автор!
Скорая помощь• 15 июня 2023
У меня знакомые встречались с её 13 ,его 14 лет ,когда ей было 21 , они расстались .
Он стал смотреть на других , хотелось пробовать других девушек .
А её ревновал .
Жениться тоже не хотел ,искал отмазки ,то учеба ,то работа .

Автор ,а вы учитесь или только подарочки принимаете ?! Вы через время станете просто неинтересна открытая ему ,открытая книга,домохоз .
Вы пустая личность .
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляКаркуша Клара
дуже круто, що в них так добре все склалося! дякую, що поділилися! гарного Вам дня)
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляСкорая помощь
А её ревновал .

Вы пустая личность .
я вчусь, працюю, розвиваюсь) мені ж тут не треба розповідати все про себе, я повністю відповідаю його вкладанням у мене, а він моїм) дуже мило з вашого боку називати людину пустою, коли ви прочитали невелике есе про неї. видно, ви дуже щасливі самі по собі, якщо так реагуєте)
Чесно брешу• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
А ви кожен день нові труси купляєте, снідаєте, обідаєте і вечеряєте в ресторанах?
Хлопаю ресницами• 15 июня 2023
А ви сама де навчаєтесь чи працюєте?
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляАнтиТанкист
якщо вам так турбує моя розпущеність, то повідомлю, що до віку згоди (16 років) у нас сексу не було) просто підліткові стосунки, нас все влаштовує що тоді, що зараз) ніхто нікого не примушував до сексу
Ясамаякрасивая)• 15 июня 2023
А навіщо?
Щоб квартиру собі взяти?
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
А ви сама де навчаєтесь чи працюєте?
навчаюсь у університеті чисто заради корочки, працюю на фрілансі, стажируюсь у американській компанії)
Хлопаю ресницами• 15 июня 2023
З мого досвіду, всі юнацькі пари згодом розійшлись. Тому що дозріли та стали іншими людьми, та партнер більше не задовольняв емоційно, інтелектуально, амбіційно тощо. Можливо, у вас так станеться після його магістратури.
Ацетилсалициловая кислота• 15 июня 2023
5лет закончилось что вышла замуж за другого с которым занкомы были пол года. не тратьте свою молодость на ожидания!!! и обслуживание тем более!
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляЧесно брешу
ні, тут більше про те, що більшість чоловіків виставляють своє життя так, щоб жінка, крім роботи, ще й по дому займалась справами, а у нас в стосунках не так, чоловік сам може про себе подбати) не сприймайте все так серйозно, їй богу)
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
я нікого не обслуговую, я щаслива молода дівчина, яка не витрачає свою молодість, а живе у своє задоволення з найкращим і найтурботливішим чоловіком у світі) і це каже не 14-річна версія мене, а доросла людина)
Ацетилсалициловая кислота• 15 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
в 25 поржете над своей ’взрослостью в 20’
над счастливой может быть тоже
опыт вещь упрямая))
автор Бабка-ежика • 15 июня 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А навіщо?
Щоб квартиру собі взяти?
ми зараз живемо у його квартирі, я не претендую чомусь) і надалі не буду, шлюб для мене це законодавче підтвердження стосунків, інші цілі, такі як захапати його майно, мене не цікавлять)