Тарабарщина• 15 июня 2023

робота без стресу. є така?

працюю в банку. так втомилась від періодичних стресів.
пашу як віл, ночами часом, бо робота віддалена.
і дуже приймаю всі проколи близько до серця.
ходжу потім зелена, з дитиною не спілкуюсь нормально.
Хочеться на ручки хоч трошки. А я одна виховую малу дитину.
і ще зі здоров´ям постійно в мене то одне, то друге.
Може поїхати в Німеччину? але я б таборі можу не потягнути по здоров´ю. і нащо дитині так мучитись.
Роботу на заводі не потягну.
А нова робота в офісі буде така ж.
Я слабка ранима дівчинка, яка не вміє бути гострою, не вміє нападати і захищатись. А навіть офіціантом в ресторані - і там будуть свої розборки.
Вони будуть всюди.
І такі дурні думки в голову, що це все закінчиться колись разом з життям.
І тільки дитина дає сил жити далі
Ондатрова шуба• 15 июня 2023
У меня работа сплошной стресс и нервы и всё по- глупости.Так руководит начальник(((

Сплюшка• 15 июня 2023
Мысли такие же.
Есть опыт работы на заводе в Чехии. Тяжело, безперспективно(в настоящее время это уже не важнл), но привыкаешь, о работал и спишь спокойно, никакой ответственности. Единственное -это треш с жильем там. Поэтому сижу дома, работаю от зп до зп.
автор Тарабарщина • 15 июня 2023
Ответ дляСплюшка
Мысли такие же.
просто так втомилась. нічого не хочеться взагалі
Моська-слон• 15 июня 2023
без стресу це щось таке, де напряму не контактуєш з людьми. прийшло на думку, наприклад, викладати фото, малюнки (дизайн) на стоки. але це треба бути гарним спеціалістом, звичайно, вчитись, щоб вистачало того доходу на життя.