Їжак в панчохах• 15 июня 2023

Ви користуєтесь автозасмагою?

Я бліда поганка, шкіра біла-біла аж зелена. Дивлюся зараз довкола всі поодягали спіднички - а ніжки у всіх такі гарні, загорілі. Тому стало цікаво зібрати статистику, звідки в холодному червні стільки загорілих ніжок.

П.с.: якщо користуєтесь автозасмагою - порадьте якою саме, щоб відтінок виглядав натурально і лягав та змивався адекватно, а не плямами на розводами.
Результат:
вже голосів: 73
22 (30.14%) Користуюсь автозасмагою
19 (26.03%) Ходжу бліда та біла
14 (19.18%) Засмагаю на сонці
8 (10.96%) Не ношу плаття та спідниці
6 (8.22%) Інше
3 (4.11%) Відвідую солярій
1 (1.37%) Користуюсь "рідкими колготами"
Розбещена цяточка• 15 июня 2023
Да, именно ноги мажу. У меня много лет лосьон Дав
Оля_с_киркою• 15 июня 2023
я таким польуюсь, мне хватает легкого оттенка, чтобы ноги не были сметана
https://eva.ua/pr11845/
Оля_с_киркою• 15 июня 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
о и я за него)
Ананомчикус• 15 июня 2023
Балі боді купила. В цьому році ще не користувалася, а в попередні цим засобом
автор Їжак в панчохах • 15 июня 2023
Ответ дляОля_с_киркою
https://eva.ua/pr11845/
Дякую! А він є зараз в магазинах? А то на сайті показує, що немає І за скільки днів з´являється результат і скільки тримається?
ВсеЧетко• 15 июня 2023
Collistar, моя любов та спонсор красивої шкіри)
Фима Собак• 15 июня 2023
Я гарньер пользуюсь, нравится
Оля_с_киркою• 15 июня 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
думаю есть, видела где-то недавно, в просторе кажется
на след день результат, рекомендую перед ним проскрабить кожу. и на колени и щиколотки ( выступающие части с тонкой кожей) я наношу жирный крем перед ним
Редисочка• 15 июня 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
У меня тоже. Сейчас глянула, срок до 2022 года. Выкинуть?
Така бойова Я• 15 июня 2023
Я колись вирішила зробити скраб з використаної кави
Стільки зусиль приклала , щоб потім відмитися , був ефект загару
Оля_с_киркою• 15 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
постоянно делаю, никакого эффекта автозагара
Розбещена цяточка• 15 июня 2023
Ответ дляРедисочка
Спокойно пользуюсь на год просроченным, эффект такой же
Така бойова Я• 15 июня 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Цікаво, чому в мене так було
Ще я не зрозуміла чому вона така масляниста, наче кремом змастилася
Ноги були загорілі і маслянисті, шкіра м´яка, але змити милом я не змогла, прийшлося фейрі митися
Оля_с_киркою• 15 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
Цікаво, чому в мене так було
а зачем смывали? красиво же)
миссАрфография• 15 июня 2023
Ля рош пользуюсь, хороший оттенок
Чекаю завтра• 15 июня 2023
Живу біля морі, засмагаю круглый рік. Лише у лютому, березні прохолодно.
Голубец• 15 июня 2023
А може хтось порекомендує автозасмагу для обличчя ?
Любимка-анонимка• 15 июня 2023
Ответ дляГолубец
Авен для лица и тела подходит.
ТебеОноНадось• 15 июня 2023
у меня есть сыворотка, которая дает постепенный эффект загара, я иногда ее добавляю в крем. эффект нравится, но он не очень долгий, т.к я прям фанатично очищаю кожу лица и даже летом пользуюсь кислотами.
не загораю вообще никогда
Там-тарарам• 15 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
Может кофе был с красителем?

Много раз делала скраб из кофе - никакого цвета
З вишневого садка• 15 июня 2023
Не ношу платья и юбки выше колена. Да и платья и юбки ниже колена давно уже не надевала
Марфа Українівна• 15 июня 2023
купила для лица, хожу с оранжевым) но мне идет, мне парикмахерша сдуру вместо блонда покрасила в карамель, так что волосы в тон лица)
Руда ліса• 15 июня 2023
цього року користуюся такою, але краще наносити рукавичкою яка окремо продається
наносите на 1 2 або 3 год і змиваєте, немає такого запаху як у дав і не сходить плямами , вистачає на тиждень і поновлюю
можна і на обличчя
З вишневого садка• 15 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
Цікаво, чому в мене так було
После кофейных скрабов кожа тоже как будто кремом смазанная. Но там понятно - там кроме кофе еще много чего
Така бойова Я• 15 июня 2023
Ответ дляТам-тарарам
Может кофе был с красителем?

Подивившись відео як фарбують чай, то мабуть таке і з кавою роблять
Якщо честно то мені колір дуже сподобався, так рівненько ліг
добре хоч лице не намазюкала, бо дерла губкою для посуду твердою стороною
Лали30• 15 июня 2023
Ответ дляРуда ліса
можна і на обличчя
А я такий ніч тримала,зранку в душ і все.
Руда ліса• 15 июня 2023
Ответ дляЛали30
мені вистачає години, бо дуже світла бліда шкіра