Бабайко• 15 июня 2023
от і як тут бути та не зійти з розуму
працюю віддалено закордоном.
якраз закінчилась оренда і шукаю нове житло.
всі квартири на рік з штрафом на всю суму.
на роботі я одна закордоном, всі в офісі. дуже боюсь піднімати то питання, бо можуть сказати їхати в офіс.
1) батьки, які могла забирати дитину в Україні дома, поїхали жити в село, і я одна в мегаполісі і дитина 1 клас,
2) колишній написав терміново повернути дитину в Україну, і що більше я нікуди не зможу її вивезти.
Мене щодня тіпає. Я не знаю ні коли викличуть на роботі. А може взагалі звільнять.
Є відкладень пару тисяч доларів. на рік не вистачить
Кукарикуууууу• 15 июня 2023
Ответ дляБабайко
думаєте він запропонував привезти дочку на західну?
чи можна і йому на волонтерських засадах поїхати закордон, як дехто робить -він не хоче
Куди запропонував привезти?
Бабайко
• 15 июня 2023
Ответ дляКрим мій
А зі сторни матері це не помста? Можна зустрітись на нейтральній теріторіі.
в дочки нема закордонного паспорта. мені треба було від нього просто лист, що він не проти. Він відмовився.
Тепер я мушу їхати або у велике місто закордоном, або в Україні, щоб зробити дитині паспорт
Залетна Я тут• 15 июня 2023
Ответ дляКрим мій
Тому що батько також має право приймати участь в житті дитини!
Звичайно. Хай спілкується хоч щодня, допомагає з уроками онлайн, надсилає кошти, щоб було за що дитину утримувати,- хто йому заважає? А дочекається закінчення війни, то побачиться вживу. Тільки не факт, що тоді це йому потрібно буде
Бабайко
• 15 июня 2023
Ответ дляКрим мій
Це вже його проблеми, я б сказала або так або ніяк.
я просила написати дозвіл на виготовлення закордонного дитині.
могла зробити в ближчому місті. але за його згоди.
Він проти)
Крим мій• 15 июня 2023
Ответ дляБабайко
Він проти)
Навіщо згода батька на виготовлення паспорту?
Бабайко
• 15 июня 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Вам вже давно потрібно було шукати роботу там де ви є, а не сподіватися на авось, що вас не викличуть в офіс.
в мене нема здоров´я працювати на заводі
Бабайко
• 15 июня 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Куди запропонував привезти?
в місто, де ми живемо
Бабайко
• 15 июня 2023
Ответ дляКрим мій
дізнавалась про це пів року тому.
потрібно було їхати в столицю в ДП документ.
а в містах біля мене (не пам´ятаю яка структура виготовляла) потрібна була згода батька
Крим мій• 15 июня 2023
Ответ дляБабайко
дізнавалась про це пів року тому.
В любому сервісному центры в Україны можна зробити без згоди батька!
Потринділиця• 15 июня 2023
Ответ дляБабайко
Не можливо зараз майже виїхати чоловікам
волосатое стекло• 15 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
бувший хай обсереться. у війну ви не маєте терміново повертати дитину і плюс,якщо ви приїдете,то зможете вивезти знову,ніхто не заборонить. а буде виступати- то є дуже дієвий метод. Ви капаєте на нього в військомат. Отак і пишете- діє миттєво,шовковий буде.. Коли приїдете в Україну - Подаєте позов про визначення місця проживання дитини з вами і з цим рішенням суду ви спокійнісінько перетинаєте кордон без його дозволу. до війни я так зробила і каталася скільки хотіла. бувший як дізнався(бо він не міг зрозуміти навіщо я той позов подала),то ним аж тіпало що я тепер незалежна і в ноги кланятись йому не буду. на кордоні показали рішення суду і все
А так можна? Я вже хочу заради цього позбавити батьк прав
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
Ответ дляволосатое стекло
Ну звичайно можна. Були ж внесені зміни до Сім.кодексу. якщо дитя живе з маиою,то робите рвшення суду і все. Я ж їздила до війни.я подала позов черезмісяць після внесення змін до Сім.кодексу. баььк.прав непозьавляла. Аліменти платить.але ніякихдозволів вже не треба на виїзд
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
Ответ дляБабайко
в мене є рішення суду про визначення місцяпроживання зі мною, але до виїзду закодон це не має відношення.
це лиеш в разі, якщо в нього є борг по аліментах
Як це не має, якщо я по такому рішенню разів 5 каталася.до війни. Ви подавали окремий позов? Якщо так- то по ньому спокійно виїжджаєте. Мені навіть з Міграц.служби пояснення приходило.що так можна.відкрийте Сім.кодекс і почитайте
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
виїзд за кордон дитини без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків (батька або матері):
Такий виїзд можливий у разі тимчасового виїзду з України на строк до одного місяця під час пред’явлення рішення суду або органу опіки та піклування або їх копій, засвідчених нотаріально чи органом, який їх видав, у якому визначено (підтверджено) місце проживання дитини з одним із батьків, який має намір виїзду з дитиною або який уповноважив на це нотаріально посвідченою згодою інших осіб;
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
Можна взяти довідку про те, що дитина живе з вами в органі опіки. Але така довідка дійсна рік. А рвшення суду - назавжди. Я зробила рішення суду
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
Ответ дляБабайко
Ви просто не згаєте своїх прав . Це застарілі поняття. В 2020роцівсе змвнилося в Сім.кодексі..чив 2019...тепер кожна мама млже зробити рішення суду і спокійно виїжджати
волосатое стекло• 15 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
З якого це року?
волосатое стекло• 15 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Це довго?
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
Ответ дляволосатое стекло
З якого це року?
чи 2019 чи 2020 року. вже не пам*ятаю
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
Ответ дляволосатое стекло
Це довго?
близько 6-7 міс.судова справа. але воно того вартує. більше ніяких дозволів. в органі опіки місяць-два. мені адвокат казав,що краще рішення суду. це залізобетонно і назавжди.
ніколи такого не було• 15 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Підкажіть, будь ласка, яким чином відбувається розгляд справи? Чи потрібні свідчення якихось свідків? Чи роблять огляд місця проживання матері і батька? Чи вплине те, що я тимчасово не працюю?
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Третьою особою у суді виступає орган опіки і піклування. ви і ваш відповідач-чоловік. все.представник органу опіки приходить додому,оглядають житло,пишуть висновок. як чоловік ваш пустить до себе,то і до нього прийдуть.далі ходите декілька раз до держ.психолога. він робить тестування вам,дитині і визначає прихильність дитини. все це чисто для галочки,але так по закону. дитину лишають з мамою,якщо ви не алкоголічка. якщо батько претендує на дитину в рідкісних випадках,то він має довести,що з ним краще,але батьки не претендують зазвичай. суд спирається на висновок психолога і органу опіки. якщо дитині вже є 10 років,то можуть спитати дитину,але нас не питали,хоча на одному засіданні дитина сиділа під кабінетом.
ніколи такого не було• 15 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
В інтернеті серед документів, що потрібно надати, бачила купу довідок і характеристик (з місця роботи, з місця проживання), а також медичні довідки. Це насправді так?
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Характеристика з роботи. з місця проживання не треба. Дитина в кого прописана? довідки,що батька ніколи не бачили в школі - в мене були.я щороку беру і мені дають додаткових 10 днів відпустки як матері ,що сама виховує дитину. з медичних довідок в мене була лише копія декларації з лікарем педіатром. там відповідальна особа вказані ви,якщо ви укладали цю декларацію. Хто тепер дає довідки про проживання? не такий страшний вовк,як його малюють. все не порівняється з тим, що придуркуватому батьку треба кланятися в ноги щоразу щоб взяти довідку
ніколи такого не було• 15 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Дитина прописана в мене. В декларації з педіатром я зазначена. Батько в школу ходить, так що не вийде таку довідку взяти. І ще нюанс, що батько проживає поруч зі школою за адресою, яка відноситься до цієї школи. Чи може це вплинути?
Асталависта бэйби• 15 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
не може. бо по факту дитина живе з вами. це просто треба підтвердити судом і мати рішення суду. от і все.
ніколи такого не було• 15 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Дякую за відповіді!
Бабайко
• 15 июня 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
але це право тільки на виїзд до місяця?