Цикавенная• 15 июня 2023

Скільки коштує утримання новонародженого?

Дівчатка розпишіть там на памперси стільки-то, якщо суміші то стільки то. Ще які додаткові розходи. Дякую)))
Тішуся неперетішуся• 15 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
Немає молока в жінок, в яких ампутовані груди. Або гепати та Віч, як раніше написали. Всі інші можуть успішно кормити самі. Треба мати бажання та трохи допомоги та порад
Та неправда.
Давно вже еволюція збільшила відсоток немолочних жінок. Молоко є, але з боями, в недостатній кількості і тд.

Байрактарна• 15 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Є спеціалісти по грудному вигодовуванню, якщо вчасно звернутися, то проблем з відсутністю молока не буде
Да что вы? А если было оперативное вмешательство или гормональное лечение и молока просто нет?
КарамбОлька• 15 июня 2023
Ответ дляБайрактарна
Ми розгладаємо рутинний варіант, а не виключення
Прокачую сідниці• 15 июня 2023
Ответ дляЦикавенная
Блін дівчат 😂 в мене немає нічого. Просто в мене дуже великі груди (8 розмір) і я боюсь що просто не складеться з ГВ
У мене 80G. Теж не малі.
Молока було менше, ніж у подруг з А та В. Мусила багато пити. Зі старшим трохи було змішане годування.
Але потім звернулася до консультанта з ГВ і все вирішилося.
Найважливіше для мами висипатися і бути спокійною.
Свезло так свезло• 15 июня 2023
Ответ дляЦикавенная
Все буде добре! Доньку майже не годувала, на жаль. Молока було дуже мало, потім була лікарня, і дякуючи лікарям і їх порадами мы опиниоись на ШВ. А сина годувала до 1р9міс. Молока було не багато теж, міс в 5 почала догодовувати, бо зовсім мало набирав, потім прикорм, а молочко потрохи пив ще довго). Тут вже я перепробував все, що можна. І консультанта викликала, і пила і чаї , і пігулки якісь для лактації. Не густо, як то кажуть, але годувала. Тому на власному прикладі можу сказати, що все можливо
Kusalochka• 15 июня 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Удалено администрацией...
Та даже собак содержат по разному))
Прокачую сідниці• 15 июня 2023
Ответ дляpersonality
Ну ясно що нічого не замінить, а якщо його нема? Манкою годувати?
У мене старший був спочатку на змішаному.
Різниці між Нутрілоном і Малюткою жодної не помітила.
Крім ціни.
Вмію заміряти найкраще• 15 июня 2023
З кожною наступною дитиною розумієшь, яка була дурепа з першим і купляла багато непотрібних речей. Я з крайнім навіть стульчак для годування не використовувала. Мені акуратніше було годувати на руках. І швидше! Знайомі традиційно були в шоці. Ну якщо Ви будете купляти памперс, який ’Памперс’, найдорожчу суміш, брендовий одяг, візок за 30 к, заколисуючий центр, то дофіга. А я (як тут кажуть) мабуть маргіналка. Мої їли Малютку після 3-х місячного віку))))) та не мали білих ліжок Верес чи що там ще є круте). Візок брала Карелло
Несу добро людям• 15 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Рутинний варіатн- 3 консультанта з ГВ, апілакі, тмін з сметаною, масажі- всі розвели руками. Молока не було

Міні-бікіні• 15 июня 2023
Ответ дляМама Карло
Новонароджений нам обходився дуже мало. Реально купували тільки підгузки, деякі вакцини в приватних клініках і коляску купили, ну і ліки, якщо хворів. Все решту сестра віддала після племінника.
Витрати почалися, коли малий підріс і почав вимагати батути та ігрові кімати)))
Так само. Було ГВ, одяг доношували, візочок купували не новий за третину ціни нового. Фактично, перший рік - тільки памперси.
А уже підрощена дитина - це кошти і кошти
Байрактарна• 15 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
У меня на момент родов второго K 105, но молока не было вообще.
Прокачую сідниці• 15 июня 2023
Ответ дляБайрактарна
Офонареть суммы😲

Это так цены выросли или вы много посчитали?
Від дитини ще залежить.
У мене старший часто бруднив підгузки, треба було перший місяць 7-8 штук на добу.
Менший бруднив 2 на добу, тому вистачало 4-5 на добу спочатку.
І ще я помітила, що дешевші підгузки треба частіше змінювати.
Море_море_я_скучаю• 15 июня 2023
Ответ дляpersonality
Ага. Ото часи були! А пломбір по 8 копійок??!! Все просрали!
При чем тут это?И да, именно эти смеси выпускались и после совка и качество превосходное!
personality• 15 июня 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Крім ціни.
Добре піду нагодую манкою.
Не розумію навіщо мені тут намагаються всі довести що я лох?
Я мала консультацію з дитячим лікарем, однією з ліпших в місті. Я нормально заробляю, чому я не можу годувати дитину сумішшю з нормальним складом?
Тільки не кажіть що склад скрізь один- це неправда.
Свезло так свезло• 15 июня 2023
Автор, може , знадобиться. Зараз закидають тапками , посміються, але розкажу. Хтось порадив при застоях, лактостазах мазь для корів. В вет аптеці зрозуміли відразу. З донькою за місяць годування лактостаз страшенний був двічі. З сином тьфу-тьфу якщо відчувала затвердіння, використовувала цю мазь, і якось швиденько проходило. Нехай не знадобиться, але я в свій час усім порадами була рада.
Подвійна веселка• 15 июня 2023
Ответ дляpersonality
У мене немає запасної дитини, щоб експериментувати
Вы ее вывезли в Альпы
автор Цикавенная • 15 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Дякую. Заскріню)
Несу добро людям• 15 июня 2023
Доречі, прочитала в одному журналі, що ’рівень молочності’ дівчінці генетично передається від бабусі по лінії тата. Після того, як в мене не було молока зовсім, почала розпитували і дізналася, що тата теж вигодовували сумішу, бо у його матері не було молока. Такщо якась правда в цьому є
Байрактарна• 15 июня 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Не багато. Я рахувала памперси ектів бебі ( навіть не преміум кеа)) для хлопчика і фрісо.
Я в 19 покупала Либеро и мамако, казалось не так много тратила. Меня сумма на салфетки сильно удивила.

Море_море_я_скучаю• 15 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Та різні відповіді людина почути і хоче, щоб приблизно орієнтуватись від і до.
Але ж ні, треба поумнічати і відповіді не дати!
Примолкните, если моего ответа не поняли.
Прокачую сідниці• 15 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Дівчат, а хтось користувався багаторазовими памперсами? Як вам?
Не сподобалося.
Треба змінювати після кожного попісу.
Старший мій це робив кожні 15-20 хвилин.
Трохи пропустила - все, вже попа червона, лікувати довго і важко.
Ще їх спочатку треба замочувати, якщо покак, інакше не відіпрати.
Треба мати сталеві нерви і руки, щоб ними користуватися.
Прилипало• 15 июня 2023
Банки смеси хватает на 4-5 дней в зависимости от фасовки. Смесь есть от 100 до 1000. Подгузников будет на тысячи полторы. Бутылок надо штуки 2-3, а лучше 4. Купите обязательно порционный контейнер для смеси. Я бутылки не стерилизовала, мыла детским моющим. Покупала воду малятко в 5 л бут, её не нужно кипятить. Всё остальные крема, салфетки одежда на ваше усмотрение.
Курочка• 15 июня 2023
Ответ дляpersonality
Пачка памперсів 800 грн треба дві. Банка суміші 800-900 грн, потрібно десь 4-5.
Згадала як в 2011 памперси японські були 140грн/пачка, банка Хумани 86грн. Думала як же ж дорого)))
Сито для думок• 15 июня 2023
Мне дешевле котов содержать, нафиг те дети
Прокачую сідниці• 15 июня 2023
Ответ дляТільки не про гроші
В мене було 3 набори 1 ситцева+1 фланелева, так ще 1 набір досі живий Взагалі пелюшками не користувалися.
Я пелюшки складені підкладала замість подушки.
Коли слинка стікала, просто змінювала пелюшку.
Ще одна була як рушник.
І влітку замість ковдри.
Прилипало• 15 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Говно. Это если очень скучно.
Кофр для ноги• 15 июня 2023
пока был на грудном кормлении, расходы только памперсы, остальное нам дарили. Расходы начались только с походом в детский сад.
personality• 15 июня 2023
Ответ дляПрилипало
О забула зовсім! Пляшечки і соски до них це був окремий квест. Була і за 2000 пляшка- фігня силіконова. Самі прості- самі надійні.
personality• 15 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Фігня. Зараз малій рік і 10. Вдягаю, щоб привчалась проситись коли мокра. Але то тільки дома і ненадовго
Тільки не про гроші• 15 июня 2023
Ответ дляСито для думок
Ніфіга! Не дешевше. Якщо годувати холістиком))