malta.elena• 15 июня 2023

Клубника. Стоит ждать цену ниже?

Планирую закрыть. Киев Лесная 60 грн. Будет ли ниже и склона ещё будет?
ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляmeatlug
Ну да, точно, это ж У МЕНЯ.
А вам снеговички в морозилку дышат.
да
в мене нормально все
витримало і не тільки в мене

meatlug• 15 июня 2023
Ответ дляmalta.elena
Удалено администрацией...
А чего вы на личности переходите?
Карпатський грибар• 15 июня 2023
Воскресенье, после обеда, конец базара - можно купить дешево.
ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляmalta.elena
Удалено администрацией...
ну як чого?)) бо так легше) не звертайте уваги
робіть варення
банки без морозилки нормально стоять)
meatlug• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
да
в мене нормально все
витримало і не тільки в мене
А как это поможет всем остальным, кто не умеет так складно басни слагать?
Тут же никто, кроме меня, морозилку в мусорник не вынес. Будут снова собирать, что не жалко…
автор malta.elena • 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
робіть варення
банки без морозилки нормально стоять)
Жесть. Спросила за цены на ягоды,а там понесло.....
Видно совсем печаль
Ирина_Конор• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
ну я , наприклад, заморожую, просто або цілу або останнім часом товкачиком потовкла і в пакети пластом і в морозильну камеру
дешевше, набагато...
Дешевле? Точно?
Может вы научитесь правильно считать все затраты?
ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляmeatlug
кому всем остальним?
ну мої банки і не тільки мої ще до цих пір в нагоді людям
я не знаю, але я поки не збираюсь нікуди холодильник виносити
якщо у вас проблеми, звертайтесь до психоаналітиків
що вам ще порадити?
meatlug• 15 июня 2023
Ответ дляmalta.elena
Видно совсем печаль
Что-то не помню, чтоб вы поблагодарили меня за инфо про цены на ягоды.
правила форума нарушать не печально?

ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляИрина_Конор
Дешевле? Точно?
на 100% дешевше)
meatlug• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
кому всем остальним?
що вам ще порадити?
Всем остальным, кто не У ВАС.
Вы ж следите за собственной мыслью?
ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляmalta.elena
Видно совсем печаль
та це якісь нервні женщіни) кожен рік одне і те саме)
вредно, дорого і т.д..
а коли їм кажеш ..тобі дати баночку...ЗВІСНО.... )) так що робіть як вважаєте за потрібним
автор malta.elena • 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
вредно, дорого і т.д..
Спасибо)
Ирина_Конор• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
на 100% дешевше)
Прям на 100%?
Время, электроэнергия, холодильник прям дёшево?
ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляmeatlug
Всем остальным, кто не У ВАС.
Вы ж следите за собственной мыслью?
так от) дивіться, 8 червня ми поїхали в Херсон, загрузили в 2 кросовера і 4 буса все, що тільки можна було грузити
і банки і сушку і навіть заморозку теж, заморозка була в автохолодильниках
так от, люди, які залишились без нічого, ой як були раді їжі, волонтери були раді їжі, діти були раді бутерам з розмороженою клубнікою
і да
я робила, роблю і буду робити
мені все одно, що ви там собі думаєте
ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляИрина_Конор
Прям на 100%?
собівартість банки 6 грн, якщо банку купуєш перший раз то 18
так..дешевше
meatlug• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
і да
я робила, роблю і буду робити
мені все одно, що ви там собі думаєте
Конечно, с автохолодильниками и генераторами совсем не дорого морозить клубнику. )))
irina _d• 15 июня 2023
Ответ дляmeatlug
Ну так разные холодильники у людей.
У меня и холодильник и морозильная ларь нормально пережили зиму, все мерзлое, ничего не потекло
Oksana0612• 15 июня 2023
В нас по 35-40 домашня.

ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляmeatlug
автохолодильник працює від вашого авто, поки ви їдете він працює
генератори ... ну не знаю, в нашому випадку в нас є і генератори, 2 штуки і єкофлоу чи як там він називається , 3 павера на багато багато годин і 8 на 16 отих самих))
самий самий капец був, коли 4 дні не було світла, а в нас абсолютно вся квартира на світлі і...за 4 дні ні в гаражі морозильна камера не розморозилась ні в квартирі
холодильний відсік став так, кімнатної температури, але морозильна камера була ще камерою
в чому у вас проблема?
там не тільки полуниця, там все
якщо ви собі не можете дозволити, то це не мої проблеми
і не автора
автор в банки хочет закатати
це не потребує ні електрики для зберігання, нічого
що вас так збуджує?
meatlug• 15 июня 2023
Ответ дляirina _d
Ну так разные холодильники у людей.
Да, разные, мой ещё эгегей. Но 47 часов без света не зашли моей клубничке. И до окончания траблов со светом я больше таких упражнений не планирую и другим не советую. Потому что может быть все даже хуже. Не у всех же в кустах стоит генератор и промышленный морозильный ларь. Может, люди не догадываются, что совет про заморозку сейчас нутаксебе?
ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляmeatlug
я написала за себе
автор питає про закрутку
люди вже пережили і розуміють що і як
тому кожен має робити те, що йому до вподоби
в мене 12 банок огірків солоних залишилось з минулого року, я їх буду сушити..в сушці, так, це там може вийти до електроенергії якось, але це мої проблеми
так само як я сушу грибів багато, кабачків. баклажанів. укропу , петрухи і іншої зелені
вам то до чого???
автор питає про ціну
ви починаєте якусь.....фееріческу херню розводити
Ольга-935a• 15 июня 2023
сьогодні на Дарницькому по 45-40 грн. була, дуже гарна.
meatlug• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
в чому у вас проблема?
там не тільки полуниця, там все
і не автора
автор в банки хочет закатати
що вас так збуджує?
А почему вас так злит факт, что ваш совет не всем подходит? Почему вы не можете принять опыт, который не такой, как у вас?
Разве я отговаривала вас лично что-то морозить? Нет, я поделилась своим печальным опытом, который прошлой зимой прошли тысячи людей, если не миллионы. Но вам не важно, что не так с вашим советом, вы просто рассказываете тут, какая вы ма-ла-дец.
navariya• 15 июня 2023
Ответ дляMazhar21
А как вы закрывайте чтобы стояла? Боюсь что забродит
...забродит....
Аспирин никто не отменял)
Заёбушек• 15 июня 2023
Ответ дляnavariya
...забродит....
Аспирин никто не отменял)
Щяз вам настрочат за аспирин!)))
ХудМудЖен• 15 июня 2023
Ответ дляmeatlug
а де ви бачили, що мене щось злить?
абсолютно ні
на мене напали. я даю відсіч
а ще, як би ви була уважною
то ви б побачили, що я не написала, що це ’совет’
я написала, що для мене це дешевше
все
все інше, ви сама собі наприщдуиували з ціллю мене носом кудись довбати, але, на ваш жаль, цього не буде
в цьому році , ще раз, для вас, я кажу... я зварю варення ( в мене є дача і ліс і дрова і мені навіть не треба газ і електроенергія) , зроблю сушку.. так.. я можу вікористати методи наших пращурів, але то довго, я поставлю 12 секцій сушки і 2 мама мені збире 2 лотки, я перечавлю і заморожу
якщо буде жопа, то зваримо на кострі компот і наробимо бутерів з клубнікою дітям і всім навколо...
Мурнетка• 15 июня 2023
У нас она уже отходит, продают только мелкую, но сладкую
1973• 15 июня 2023
Ответ дляtushka123
Вообще никакая она, хоть по 50,хоть по 120.Не вижу смысла её консервировать или варить варенье. Нет, ну если у вас это в ходу, то конечно делайте. Ниже цены вряд ли будут.
Ой не правы вы! Не знаю где берет знакомый,но точно на горОдах. Очень сладкая, очень вкусная.
tushka123• 15 июня 2023
Ответ для1973
Чего? И в чем я не права? Лучше не отвечайте.