Планирую закрыть. Киев Лесная 60 грн. Будет ли ниже и склона ещё будет?
Ответ дляХудМудЖен
ну як чого?)) бо так легше) не звертайте уваги
робіть варення
банки без морозилки нормально стоять)
робіть варення
банки без морозилки нормально стоять)
Жесть. Спросила за цены на ягоды,а там понесло.....
Видно совсем печаль
Ирина_Конор• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
ну я , наприклад, заморожую, просто або цілу або останнім часом товкачиком потовкла і в пакети пластом і в морозильну камеру
дешевше, набагато...
Дешевле? Точно?
Может вы научитесь правильно считать все затраты?
Ответ дляmeatlug
А как это поможет всем остальным, кто не умеет так складно басни слагать?
Тут же никто, кроме меня, морозилку в мусорник не вынес. Будут снова собирать, что не жалко…
кому всем остальним?
ну мої банки і не тільки мої ще до цих пір в нагоді людям
я не знаю, але я поки не збираюсь нікуди холодильник виносити
якщо у вас проблеми, звертайтесь до психоаналітиків
що вам ще порадити?
Ответ дляХудМудЖен
кому всем остальним?
що вам ще порадити?
Всем остальным, кто не У ВАС.
Вы ж следите за собственной мыслью?
Ответ дляХудМудЖен
та це якісь нервні женщіни) кожен рік одне і те саме)
вредно, дорого і т.д..
а коли їм кажеш ..тобі дати баночку...ЗВІСНО.... )) так що робіть як вважаєте за потрібним
вредно, дорого і т.д..
Спасибо)
Ирина_Конор• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
на 100% дешевше)
Прям на 100%?
Время, электроэнергия, холодильник прям дёшево?
Ответ дляmeatlug
Всем остальным, кто не У ВАС.
Вы ж следите за собственной мыслью?
так от) дивіться, 8 червня ми поїхали в Херсон, загрузили в 2 кросовера і 4 буса все, що тільки можна було грузити
і банки і сушку і навіть заморозку теж, заморозка була в автохолодильниках
так от, люди, які залишились без нічого, ой як були раді їжі, волонтери були раді їжі, діти були раді бутерам з розмороженою клубнікою
і да
я робила, роблю і буду робити
мені все одно, що ви там собі думаєте
і да
я робила, роблю і буду робити
мені все одно, що ви там собі думаєте
Ответ дляХудМудЖен
і да
я робила, роблю і буду робити
мені все одно, що ви там собі думаєте
і да
я робила, роблю і буду робити
мені все одно, що ви там собі думаєте
Конечно, с автохолодильниками и генераторами совсем не дорого морозить клубнику. )))
Ответ дляmeatlug
Ну так разные холодильники у людей.
У меня и холодильник и морозильная ларь нормально пережили зиму, все мерзлое, ничего не потекло
Ответ дляmeatlug
автохолодильник працює від вашого авто, поки ви їдете він працює
генератори ... ну не знаю, в нашому випадку в нас є і генератори, 2 штуки і єкофлоу чи як там він називається , 3 павера на багато багато годин і 8 на 16 отих самих))
самий самий капец був, коли 4 дні не було світла, а в нас абсолютно вся квартира на світлі і...за 4 дні ні в гаражі морозильна камера не розморозилась ні в квартирі
холодильний відсік став так, кімнатної температури, але морозильна камера була ще камерою
в чому у вас проблема?
там не тільки полуниця, там все
якщо ви собі не можете дозволити, то це не мої проблеми
і не автора
автор в банки хочет закатати
це не потребує ні електрики для зберігання, нічого
що вас так збуджує?
в чому у вас проблема?
там не тільки полуниця, там все
і не автора
автор в банки хочет закатати
що вас так збуджує?
Ответ дляirina _d
Ну так разные холодильники у людей.
Да, разные, мой ещё эгегей. Но 47 часов без света не зашли моей клубничке. И до окончания траблов со светом я больше таких упражнений не планирую и другим не советую. Потому что может быть все даже хуже. Не у всех же в кустах стоит генератор и промышленный морозильный ларь. Может, люди не догадываются, что совет про заморозку сейчас нутаксебе?
Ответ дляmeatlug
я написала за себе
автор питає про закрутку
люди вже пережили і розуміють що і як
тому кожен має робити те, що йому до вподоби
в мене 12 банок огірків солоних залишилось з минулого року, я їх буду сушити..в сушці, так, це там може вийти до електроенергії якось, але це мої проблеми
так само як я сушу грибів багато, кабачків. баклажанів. укропу , петрухи і іншої зелені
вам то до чого???
автор питає про ціну
ви починаєте якусь.....фееріческу херню розводити
автор питає про закрутку
люди вже пережили і розуміють що і як
вам то до чого???
автор питає про ціну
Ответ дляХудМудЖен
в чому у вас проблема?
там не тільки полуниця, там все
і не автора
автор в банки хочет закатати
що вас так збуджує?
в чому у вас проблема?
там не тільки полуниця, там все
і не автора
автор в банки хочет закатати
що вас так збуджує?
А почему вас так злит факт, что ваш совет не всем подходит? Почему вы не можете принять опыт, который не такой, как у вас?
Разве я отговаривала вас лично что-то морозить? Нет, я поделилась своим печальным опытом, который прошлой зимой прошли тысячи людей, если не миллионы. Но вам не важно, что не так с вашим советом, вы просто рассказываете тут, какая вы ма-ла-дец.
Ответ дляmeatlug
а де ви бачили, що мене щось злить?
абсолютно ні
на мене напали. я даю відсіч
а ще, як би ви була уважною
то ви б побачили, що я не написала, що це ’совет’
я написала, що для мене це дешевше
все
все інше, ви сама собі наприщдуиували з ціллю мене носом кудись довбати, але, на ваш жаль, цього не буде
в цьому році , ще раз, для вас, я кажу... я зварю варення ( в мене є дача і ліс і дрова і мені навіть не треба газ і електроенергія) , зроблю сушку.. так.. я можу вікористати методи наших пращурів, але то довго, я поставлю 12 секцій сушки і 2 мама мені збире 2 лотки, я перечавлю і заморожу
якщо буде жопа, то зваримо на кострі компот і наробимо бутерів з клубнікою дітям і всім навколо...
абсолютно ні
на мене напали. я даю відсіч
а ще, як би ви була уважною
я написала, що для мене це дешевше
все
Ответ дляtushka123
Вообще никакая она, хоть по 50,хоть по 120.Не вижу смысла её консервировать или варить варенье. Нет, ну если у вас это в ходу, то конечно делайте. Ниже цены вряд ли будут.
Ой не правы вы! Не знаю где берет знакомый,но точно на горОдах. Очень сладкая, очень вкусная.