Атятя_тётя• 15 июня 2023
Посоветуйте сумочку подростку 13-14 лет их кожи до 2500 грн. Не ношу маленькие,
Модницы, ношу крупные сумки, рюкзаки, что сейчас у подростков в моде? Нужна качественная вещь из кожи, маленькая и модная, поделитесь опытом и где можно купить?
мимАпроходила• 15 июня 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Не ношу маленькі, але треба маленьку...
автор не носит маленькие, а ее ребенку надо выбрать маленькую, что непонятного)
Атятя_тётя
• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
я б ніколи не купувала без дитини
моя назаказувала,але як я можу вам порадити, як що вашій буде не ок
Я маю на увазі інтернет магазини, може хтось вибирав нещодавно, бачив, звичайно я покажу доньці.
Атятя_тётя
• 15 июня 2023
Ответ дляПеченюшка
Підлітку за 2500? Я собі в 32 не дорожче 500 купую)))
Так, можу дозволити, дитина дуже гарно закінчила школу, хочу ії подарувати за старання, шкіра коштує грошей, тому приблизно такий бюджет. Прошу поради по суті питання, а не міркування щодо можливостей невідомих вам людей, дівчата. Давайте не будемо витрачати на пусті розмови час.
Атятя_тётя
• 15 июня 2023
Ответ дляЗвоночек
Адидас бананки,есть очень прикольные молодёжные расцветки.
Спасибо, кожа? Это бредовые адидас магазины или вы видели их где-то?
Атятя_тётя
• 15 июня 2023
Ответ дляЩа как дам
Автор, где угодно. Берите подростка и в любое трц
Вы знаете, пробежали пару уже, не увидели желаемого. Тут же есть модницы, вот и спрашиваю знающих).
Атятя_тётя
• 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
Краще спитайте.. Це на 100% влучно і дієво, зараз такий вік...)
Я спитала, напів місяць і в стилі Прада, але не захожу поки що, тільки дуже дороги.
Атятя_тётя
• 15 июня 2023
Хтось може конкретно показати, що купили ось таку сумочку, вартість така, якістю задоволені?
Кофеиночка• 15 июня 2023
Зараз модні сумки типу чоловічої, забула назву. Вони є жіночі або унісекс. Моя донька таку хоче теж. Через плече, квадратної форми. Але якщо на подарунок, то можете прогадати((. Діло смаку. Я багато речей ношу, які виявились не до смаку донькам)). Прийшлось полюбити і джинсовки, і укорочені кардигани, і класичні сумочки)).
Атятя_тётя
• 15 июня 2023
Ответ дляКофеиночка
Дякую, Кофеиночка, може з нету донька може показати, цікаво, що це за сумки. Заходили в ЦУМ, там звичайно красиві сумочки, але ціни дуже високі...
Щось не спиться• 15 июня 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Briar. Можна обрати будь-який колір шкіри, якість хороша.
Атятя_тётя
• 15 июня 2023
Ответ дляЩось не спиться
Ура! Нарешті перша реальна порада, дякую Вам!
Атятя_тётя
• 15 июня 2023
Ответ дляАноним_Русалка
В продавалке посмотрите Полина Елтерой, хорошие сумки
Спасибо большое, смотрю!