Дівчата, чи можна подати в Дію інформацію по двом пошкодженим квартирам? Чи допускається Дією лише одне житло? Чи то відшкодування можливе лише по одному? В кого подібна ситуація - допоможіть, будь-ласка.
Застряла• 15 июня 2023
Ответ дляlili79
Там відображено два житла. Якщо я одне подам, чи зможу і на інше. Одна квартира пошкоджена, а інша в процесі і може бути зруйнована вщент( тому думаю гадаю
Ну написано ж там ’ще одне повідомлення’ і форма відкривається.
Оябунчик• 15 июня 2023
Ответ дляlili79
Можно. Я подавала, у нас три квартиры в Бахмуте, по двум подавала в своей Дие