Бараболька• 16 июня 2023

Червона сумка

Дивлюсь на таку сумку. І подобається, і сумніви, чи актуальна. Що скажете? Може порадите іншу модель? Важливі критерії вибору: кросбоді, кілька відділень всередині, зовнішня кишенька позаду.
Результат:
вже голосів: 47
23 (48.94%) Гарна, брати
14 (29.79%) Відстій
10 (21.28%) Результат
А я з косою• 16 июня 2023
Мне очень нравится. Люблю такую форму
ВсеЧетко• 16 июня 2023
Не актуальна совсем
автор Бараболька • 16 июня 2023
Ответ дляА я з косою
Мне очень нравится. Люблю такую форму
От мене теж форма зачепила
ШобВам_КакНам• 16 июня 2023
Модель гарна, але мені колір не подобається.
автор Бараболька • 16 июня 2023
Ответ дляВсеЧетко
Не актуальна совсем
А така Вам як?
автор Бараболька • 16 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Хочеться щось яскраве. В мене сарафан є, де намішані червоний, рожевий, жовтий, трохи зеленого (квіти) і ще пару речей червоних...
ШобВам_КакНам• 16 июня 2023
Ответ дляБараболька
Тоді можна.
Засомневаю• 16 июня 2023
Хорошенькая, простая, но в то же время не обыденная.
Вилосипедниця• 16 июня 2023
Форма хорошая, но исполнение не самое лучшее. И этот красный не красивый.
Курочка-чубаточка• 16 июня 2023
Для прогулок и походов развлекательных пойдёт. Для деловых встреч , работы думаю нет
Я вообще люблю сумки модели чтоб легко было доставать телефон . Мне эти клапаны не нравятся
автор Бараболька • 16 июня 2023
Ответ дляВилосипедниця
Я замовила на Розетку - подивлюсь на якість і колір в реалі
автор Бараболька • 16 июня 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Мені саме для прогулянок. Я люблю, щоб сумка була більш ’безпечна’, тобто, щоб злодіям було важче дістатись до гаманця, телефона... Ну, якась така звичка ще зі студентських років - я багато гром.транспортом їздила, ще й переповненим.
автор Бараболька • 16 июня 2023
Ще можливий такий варіант. Але тут якість під ще більшим питанням...
Курочка-чубаточка• 17 июня 2023
А я подсела на такой формы сумочки.
автор Бараболька • 25 июня 2023
Відпишусь, може комусь цікаво. Сумку таки купила. В реалі колір не такий яскравий, що, мабуть, плюс. Якість гарна. Влізло майже все з попередньої кросбоді (моя маленька Нарнія))
автор Бараболька • 25 июня 2023
Колір. Навіть трішки темніший.