40ка• 16 июня 2023

Зайві предмети: біологія

Робила торік лопис в нашій місцевій спільноті на ФБ
Просто там пара журавлів прибилася тусуватися на площі і добренькі хорошенькі (ні) почали їх підгодовувати.
Я висловила протест.
Хоч і ризикувала бути закусаною добренькими.
Чому їх не треба пригодовувати, то тема "вода мокра".
Але я вибрала один аргумент, у якому особисто брала участь.
Вже писала, які в нашому смт щасливі люди з того, що в нас багато хороших бездомних собачок, які нікого не зачіпають.
Розказувала недавно у двох дописах, як вони напали і вкусили мою маму та ще інших людей (за словами медиків швидкої допомоги).
Повернемось до журавлів. Я особисто відбивала пташок у цих добрих собачок, які вирішили влаштувати сафарі.
В мене була така фраза, що журавлі - це дикі тварини, до них лізти не треба.
І одна тупа баба в коментах зневажливо написала, що журавлі це не тварини, бо вони .... птахи.
Давайте першою викинемо з програми біологію!
Результат:
вже голосів: 32
16 (50%) Най лишається
12 (37.5%) Дайош більше тупих1111
3 (9.38%) Журавлі це не тварини
1 (3.13%) Забрати
nezhinka• 16 июня 2023
Шкільна біологія жахлива. Найгірша з усіх предметів, на мій погляд. Нудотна і перевантажена термінами.
CatyK• 16 июня 2023
Чесно кажучи, я в шоці від сучасної біології у школах, враження, що в неї натягали шматками програму вузівську. Дуже важка порівняно навіть з тією, що вчила я (випуск 2001 р.), коли в 10-11 ввели розширену генетику і т.д.
Біологія - потрібна, але не така, як зараз.
Veronikca• 16 июня 2023
Так у бабці біологія 100% була. І їй це не допомогло. Треба реформувати викладання, щоб запам’ятовували важливе, а не просто вчили непотрібне і одразу ж забували.
Amalpi• 16 июня 2023
Ответ дляnezhinka
А как де география, это самый не любимый предмет у многих
марго 13• 16 июня 2023
Ответ дляnezhinka
Погоджуюсь, перевантажена термінами і нецікава. Донька закінчила 6 клас, не знаю, які підручники будуть далі, але думаю не краще. Біологія потрібна, але чому не зробити її цікавою для дітей?
Yula-art• 16 июня 2023
А що, журавлі вже не птахи?
Veronikca• 16 июня 2023
Ответ дляCatyK
Так і ж. Я закінчила біофак і сама в шоці від цих підручників. За ними вчитися неможливо, а полюбити цю науку тим більше.
У мене є радянський підручник зоології і для порівняння сучасний. Зараз - це знущання над дітьми і вчителями.
nezhinka• 16 июня 2023
Ответ длямарго 13
Мене найбільше дратує класифікація без пояснення чи ілюстрування термінів. Нагадує Грицеву шкільну науку Наша вчителька з біології на 7 клас анонсувала пекло. Чекаємо!
nezhinka• 16 июня 2023
Ответ дляYula-art
А що, журавлі вже не птахи?
Птахи - це теж тварини.
Veronikca• 16 июня 2023
Ответ длямарго 13
Далі буде ще гірше, на жаль(
nezhinka• 16 июня 2023
Ответ дляVeronikca
CatyK• 16 июня 2023
Ответ дляVeronikca
у меня лежать ботаніка, зоологія та анатомія, за якими вчилася я. Викидувати не збираюся, станють у нагоді.
Veronikca• 16 июня 2023
Ответ дляnezhinka
Син закінчив 7 клас. Тепер біологія - найгірший предмет для нього. При тому, що я можу все пояснити. Як інші діти вчаться, ще і онлайн, я не розумію.
марго 13• 16 июня 2023
Ответ дляnezhinka
Тепер страшно уявити, що буде далі((. І хто придумує такі підручники...
Слюда• 16 июня 2023
Ответ дляnezhinka
один з найцікавіших предметів був для мене
підручник був хороший
Rocka Rolla• 16 июня 2023
Журавлі це еукаріоти
judit• 16 июня 2023
Ответ длямарго 13
+ чверть вчити запліднення квіток.злиття спермія і центральної клітини. Автор ніби спеціально хоче щоб зненавиділи біологію
Мурнетка• 16 июня 2023
Ответ дляCatyK
Генетика это проще простого.
Главное понять ее логику
Еленка14• 16 июня 2023
Ответ дляCatyK
Кому? Аж цікаво стало
chancee• 16 июня 2023
Как вы, такая умная , живете среди тупых?
dogfriend• 16 июня 2023
Классный и интересный предмет. Даёт понимание понемногу понять потом строение человека и его физиологию. Биология - это то, что нас окружает везде.
Но учебник и то, как он написан, мама дорогая.
Хотя я любой открою учебник и мне кажется, что все они сделаны на отвали и абы було. Не раскрывает тему, не даёт понимания. После прочтения параграфа, ищу материал простыми словами, чтобы объяснить ребенку.
Благо у нас учителя делают свои презентации и там более понятно
Чувиха• 16 июня 2023
Ответ дляnezhinka
Це ще від вчителів залежить
Чувиха• 16 июня 2023
Ответ дляAmalpi
Скорее наборот
Чувиха• 16 июня 2023
Ответ дляYula-art
А що, журавлі вже не птахи?
А що птахи це не тварини?