Готова до другої• 16 июня 2023

Смертельна ринопластика

Клініка Киймедікал
На паровозе• 16 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
От подобной смерти никто не застрахован, это могло случиться при любой операции. Я сделала ринопластику и ни секунды не жалею. Операция - всегда огромный риск.
Чудово Вас розумію. Теж робила собі ринопластику. Тут зараз будуть дизлайкати, але я чудово розуміла всі ризики. В мене був великий довгий ніс, з масивним кінчиком (при тому всі решта рис лиця дрібні) і це неймовірно псувало мою зовнішність. Я роками була нещаслива і в депресії. Хтось скаже - треба було пропрацювати це з психологом. Це лиш частково би допомогло. Все ж таки, хочете Ви в це вірити чи ні, але зовнішність ДУЖЕ впливає на життя і симпатична чи красива зовнішність значно його полегшує. Як колишнє ’гидке каченя’ я Вам це говорю. Тому в принципі я, коли лягала під ніж то була готова в т.ч. до гіршого. АЛЕ! Загалом, я б не рекомендувала пластичні операції і половині людей, які їх роблять. Хтось просто дійсно виправляє дуже суттєві недоліки зовнішності, які псують життя. А хто просто хоче ніс на 2 мм худішим зробити. Останнім я рекомендую не 10, а навіть 100 разів подумати перед пластичною хірургією. Це ЗАВЖДИ ризик. І раджу робити, коли це не забаганка, а дійсно псує Вашу якість життя і робить Вас нещасливою.
ніколи такого не було• 16 июня 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Ого. А какие пластические операции делали, если не секрет. Я не решаюсь удалить шов и ’фартух’ над швом после кесарева. Это серьёезная операция, разрезают живот от одной бедренной кости до второй, общий наркоз(
Це не полосна операція, тобто ризик може бути в інфекції, поганому заживленні рани. Я місяць назад робила полосну операцію, видаляли частину шлунка, там дійсно ризик, якби почалася рвота, то ризик розходження шва в шлунку, та багато іншого. А ще попереду теж прибрати фартук, але за це я навіть не переживаю.
МинерАлочка• 16 июня 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви праві, операція під загальною анастезією завжди ризик. Але чому клініка не надає жодних документів, яка медична таємниця після смерті пацієнта, яка медична таємниця, коли вони паредали пацієнта іншим лікарям? Як мінімум в цьому їхня провина і відповідальність. А що ще вони приховали, тільки додасть їм вини.
Кому клінііка повинна надавати документи? Пише, я так розумію, брат, але можливо є батьки, чи інші особа, яку потерпіла визначила для прийняття рішень. Коли справа увійшла у юридичне коло, то клініка цілком розумно звернулась до адвокатів, а вони вже визначили кому, коли і що надавати. Пацієнта вже не вернеш, а людям потрібно якось працювати далі... Або ні, але тільки за рішенням суду.
В те що не повідомили яким препаратом робили анестезію, мало віриться, якось же її передали до обласної лікарні. Не мовчки ж підкинули до дверей, виклали швидку, щось розповідали, фіксували.
Скользкая• 16 июня 2023
Ви знаєте, після того як в пандемію закрили всі лікарні, крім невідкладних і виявилося, що рівень смертності в травні/червні дуже сильно впав, я чесно переглянула свої погляди на медицину. Скільки історій ми не знаємо, смерть після планової операції 45-55 річної людини в змі скоріш за все не попаде, а може та людина без операції ще років 30 прожила б.
КаваЗМолоком• 16 июня 2023
Я 25 років назад робила пластику живота,теж дали більший наркоз,я три дні в реанімації валялась,бескінечна блювота,шов розійшовся..Це була невеличка клініка на базі лікарні на Солом’янці...
ніколи такого не було• 16 июня 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Удалено администрацией...
У мене 4 наркози, через рік дасть бог буде 5-й і все буде добре.
На паровозе• 16 июня 2023
І ще тут був коментар про психологів. Ви, мабуть, дійсно фільмів чи серіалів передивились. Я ще не чула жодного разу, щоб хтось направляв до психологів і т.д. Це ж дійсно - не зміна статі чи щось таке дуже радикальне. Тоді по Вашій логіці і при ін`єкціях в обличчя і губи теж треба спочатку візит до психолога здійснити. В більшості випадків, якщо вибираєте нормального лікаря (а не просто, де дешевше, чи в кого сторінка в інстаграмі краща) - то лікарі самі відсіюють не досить адекватних людей. Просто відмовляють їм в операції та й все. Перед операціями ж люди на консультації ходять. Та і безпосередньо перед операцією проговорюється бажаний результат і т.п. Нормальні пластичні хірурги відмовлять в операції, якщо приходить допустимо вже перекроїна людина з порушеною психікою і просить ніс Майкла Джексона. І роблять вони це бо дорожать своєю репутацією.
ніколи такого не було• 16 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Вы что, сериалов насмотрелись? Никакой психолог не работает, и заключений никаких не надо, это не смена пола.
Чому ви так категорично. Місяць назад робила баріартрію. Годину з психологом розмовляла. Вона і зараз на зв´язку. Дуже мила жіночка. По умовам з такими як я ціла група лікарів працює, 2 роки .
На паровозе• 16 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Можливо це вже якісь нововведення. Ну ще 5-10 років тому такого не було. Принаймні в більшості клінік.
ніколи такого не було• 16 июня 2023
Ответ дляНа паровозе
Це як би не клініка. Я вибирала лікаря, а не клініку. Спочатку звернулася в Шалімова, але там професор щось не міг ціну скласти. Тоді знайшла теж професора, але вже в обласній лікарні. Оперували мене теж не в клініці, а в лікарні, в лапароскопічному відділенні, поряд і реанімація була. Просто з професором працює група лікарів - психолог, нутріциолог, ендокринолог та ін. І всі вони працюють з цією групою пацієнтів.
ніколи такого не було• 16 июня 2023
Мабуть якби я йшла на ринопластику, то теж шукала б спочатку лікаря. Можливо навіть в звичайному лор-відділенні.
На паровозе• 16 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Ну на мою думку все ж таки баріатрична операція - значно складніша за ринопластику. Можливо тому і стільки лікарів додатково потрібно. + я робила свою ринопластику 8 років тому і не в Україні. З того часу могло дуже багато змінитись.
На паровозе• 16 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Та я теж шукала по лікарю звісно. Серед тих варіантів, що обирала був і лікар, що оперував у державній лікарні в Україні, але мені просто більше сподобались роботи іншого, не з України, який оперував в приватній клініці. На той час відгуки можна було здебільшого на тематичних форумах почитати - тому дивилась на роботи і в т.ч. відгуки незадоволених пацієнтів. Але навіть в детальних відгуках не памятаю, щоб хтось писав за психологів.
Уходя дверю не хлопать• 16 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Вшивання шлунка - це не пластична операція, а дуже серйозна планова полосна операція для людей з ІМТ вище 30, ожиріння дійсно потребує допомоги психолога.
Пишу_граммотно!• 16 июня 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Нажаль в нашій країні лікарі не несуть відповідальності .
Сподіваюсь що справа отримає розголосу та накажуть винних.
За кордоном теж дуже важко довести, що через дії лікарів людина померла.
Кузякин• 16 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Понимаю родных, в борьбе с мнимым врагом горе пережить легче. Но, сколько можно уже... Любая операция риск, наверняка есть бумажка с подписью умершей ’Осознаю всю ответственность и соглашаюсь....’ Человек сделал свой выбор.
Удалено администрацией...
Carin• 16 июня 2023
Ответ для75В
Это был первый общий наркоз в жизни девочки? Это важно. Тк есть непереносимость наркоза и не существует никаких проб, чтобы узнать это заранее.
Почему не существует? их просто перестали делать. Я этот вопрос задавала, когда золовке должны были давать общий наркоз, почему не делают пробы, ведь аллергию никак иначе не исключить. Мне анестезиолог объяснила, что отменено из-за неэффективности, и вообще непереносимость наркоза редка, ’не морочьте голову’.
Lux Aeterna• 16 июня 2023
Знаю одного анестезиолога от Бога, Петрусь Игорь.до войны работал в Киеве. Один раз делала у него медикаментозный сон, через 2.5 часа уже сидела на работе активно клепала эксель с абсолютно ясной головой. Второй раз интубация с трубкой, кроме першения в горле полчаса после вынимания трубки вообще никаких последствий
куркулиха• 16 июня 2023
Ответ дляГірчинка
Здесь конечно нужно сначала разобраться, может врачи и не виноваты, но я как врач читая о таких случаях в шоке от того как люди идут на операции в какие-то непонятные частные клиники коих сейчас развелось, к каким-то вчерашним студентам распиаренным в инстаграме Люди, в нашей стране нет нормального образования, в медицине к сожалению в том числе. На такие серьезные процедуры нужно идти в клиники с многолетним стажем работы, врача выбирать с стажем работы от 10-15 лет, который уже наработал опыта и не в частной клике протирал штаны, а в гос. стоял на потоке, видел разные случаи, набил своих шишек, за это время отсеются те кому не место в медицине. И не надо смотреть на их регалии, у нас это все можно купить, сама по молодости попадала дважды к именитым с регалиями, и толку что они работают на кафедре, а руками ничего делать не умеют.
Рекомендую почитать книгу ’Смех в конце тунеля’ Иван Черненко, что бы понимать реалии нашей медицины.
В гос.конвеер и мафия - анестезиолог, хирург, глав.врач делят то, что дают с утра до ночи на лапу, на всех. И такая же круговая порука, никто ни за что не отвечает
куркулиха• 16 июня 2023
К сожалению, никто не поднимает вопросы медицины в нашей стране, ситуация аховая
Кузякин• 16 июня 2023
Ответ дляОколовита
Когда человека нет, говорят либо хорошее, либо ничего
Нет
Стильна штучка• 16 июня 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Наркоз це завжли смертельний ризик , неможливо передбачити реакцію організму і це не залежить від клініки
Слава Богу, шо є люди, які це розуміють!
Скажіть це мамашам, які кожного тижня тут клепають тут теми про лікування зубів діточкам під наркозом!
Карма хамелеона• 16 июня 2023
Ответ дляБезлім на все
И не первый раз такие истории . Помню в Одессе женщина сиси делала и умерла
и Пугачёву еле откачали в своё время
Карма хамелеона• 16 июня 2023
Ответ дляfrom Ukraine
по ходу, они просто вовремя не отреагировали на аномальную реакцию и не оказали необходимую помощь. затянули время, когда уже органы начали отказывать и что-то делать было уже поздно
Вельми шановна• 16 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Что за глупость Вы написали?
Сепсис как раз и развивается после того как его заносят халатные врачи.
Если не было противопоказаний к операции, то это вина врачей на 100%
Дизлайки, я так понимаю, ставят врачи
Карма хамелеона• 16 июня 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Так если это индивидуальная непереносимость наркоза? То кто виноват?
Это обычно сразу после наркохза видно. Косметологи тупо затянули с помощью, наверняка была возможность спасти, если б сразу в реанимацию повезли, а не через день
Луноходик_Ик• 16 июня 2023
у нас в городе есть хорошая клиника пластической хирургии- приехала барышня с Киева в провинцию, тоже ринопластика носа..... Через день умерла, оказалось,что у нее был редкая форма тромбоза...Как потом выяснилось,что в Киеве ей все клиники отказали, но ее это не остановило...
Родственникам -сил пережить горе...
Карма хамелеона• 16 июня 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Потому что родственники оказались скандальными, судятся. С такими нужно быть осторожными. Клиника тоже в печали от этой ситуации. Родственники подали в суд - клиника и предоставит документы все в суд. Родственники наняли адвокатов - клиника наняла адвокатов
Что значит скандальные? Им родственницу угробили, и даже никаких пояснений не дали. Что им делать остается? Только через суд и толкового адвоката действовать.
Указка• 16 июня 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Клиника перепишет все документы за это время задним числом
Дадосвидания• 16 июня 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Вы представьте сколько у девушки здоровых органов было, и куда они теперь пошли..
Близкие обязаны просто добиться правды.
Врачи, ау? Я опять не права?
Что Вы там подписываете?! А ну-ка расскажите людям правду(((