Астановитесь• 16 июня 2023
Посоветуйте фрезер для начинающего мастера
Посоветуйте фрезер для начинающего мастера и не за все деньги мира)
или по каким критериям выбирать
спасибо)
или по каким критериям выбирать
спасибо)
Намазюкана нішою• 16 июня 2023
По дереву? У нас Днипро м и експерт из эпицентра. Оба нормально работают и к ним всегда можно докупить цанги и фрезы
Бойова• 16 июня 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Думаю, для маникюра)))
МамОмужа• 16 июня 2023
Мені також порекомендуйте, будь ласка, фрезер (для манікюру) для чоловіка, щоб вдома спилювати нігті на ногах. Бо ножиці не беруть)
Конотопська відьма• 16 июня 2023
Я не мастер и то марафон взяла
Какая разница, начинающий вы или профи.
Вишневий цвіт• 16 июня 2023
Ответ дляМамОмужа
Кусачки може?
Вишневий цвіт• 16 июня 2023
Марафон 5500 грн - це класний фрезер, але автор здається просить бюджетно.
Тут було дуже багато тем.
https://sovet.kidstaff.com.ua/search/Фрезер
Тут було дуже багато тем.
Ласую колобками• 29 июня 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Тут було дуже багато тем.
Скажіть, де брали в таку ціну?
Точно оригінал?
Бо я бачу по 6-7тисяч лише((
Точно оригінал?
Бо я бачу по 6-7тисяч лише((
Вишневий цвіт• 29 июня 2023
Ответ дляЛасую колобками
Скажіть, де брали в таку ціну?
Точно оригінал?
Бо я бачу по 6-7тисяч лише((
Точно оригінал?
Бо я бачу по 6-7тисяч лише((
Я давно підписана на магазинчик в інстаграм, в них офлайн магазин у Львові і власник, Віктор, кілька разів був на прямому ефірі у Нейл апекс, розказував про манікюрну техніку, витяжки і лампи. На днях в сторіс була така ціна, акція у них, на скрині побачите