IQ 80• 16 июня 2023

Пепельно-русый

Помогите, пожалуйста, найти нужную краску. Сейчас осветлила уже до пепельно блонда(1 фото), теперь нужно окрасить хорошей качественной краской, пример на 2-м фото. Вопрос цены не стоит. Большое спасибо знатокам!
Слава Українi• 16 июня 2023
На другому фото зелене волосся). А навіщо вибілюватись так жорстко для русого?
Менее Более• 16 июня 2023
Ответ дляСлава Українi
То у вас цветопередача плохая, нет там зеленого, там пепельно русый
Слава Українi• 16 июня 2023
Ответ дляМенее Более
Нормальна в мене передача, а колір зелений)
Йцфыяч• 16 июня 2023
Дуже гарний колір!! Мрія! По темі не підкажу але шикарно виглядає
Йцфыяч• 16 июня 2023
Ответ дляСлава Українi
Бред
Менее Более• 16 июня 2023
Ответ дляСлава Українi
Значит зрение проверьте, вам уже два человека говорят что нет там зеленого
автор IQ 80 • 16 июня 2023
Ответ дляСлава Українi
Там немає зеленого кольору, колір попелясто-русий. Я хотіла саме холодний відтінок. Якщо підкажете добру фарбу, будь вдячна.
Вподобайден• 16 июня 2023
Теж не бачу зеленого. Вже на двох гаджетах дивилась. Гарний русий колір. На жаль, автор,не підкажу як і чим його добитись
Вподобайден• 16 июня 2023
Я думаю що це якийсь 9.1.1 з додаванням фіолетового мікстона
BrizLu• 16 июня 2023
http://perukar.sells.com.ua/stojkaya-gelevaya-kras...
Доброго дня, може ця сподобається фарба?
Але до цього кольору як ще 10.0 додала
автор IQ 80 • 16 июня 2023
Ответ дляBrizLu
Але до цього кольору як ще 10.0 додала
дякую, але ж в мене саме такий коліри зараз і є, мені друге фото потрібне)
Мир Мир Мир!• 16 июня 2023
Ответ дляСлава Українi
там волося коричнево-фіолетове. А коричневий складається з 3 первинних кольорів.
BrizLu• 16 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Ось такий може?
https://bon-bon.in.ua/shop/product/ducastel-subtil...
Я така бойова• 16 июня 2023
https://prom.ua/p1570493033-krem-kraska-mikropigme...