Нічний дожор• 16 июня 2023
Жахлива пігментація над верхньою губою і під очима
Крем з спф 50+ з´явилися маленькі два роки тому, пов´язувала над губою з видаленням волосків воском. Зараз не видаляю. Але на тих місцях стало більші плями і темніші.
Чому так?! Мені 39. І чи можливо це якось прибрати?!
Заюшка_хозяюшка• 16 июня 2023
Гидрохинон хорошо убирает пигментацию. Но пользоваться нужно аккуратно, чтобы избежать ожогов.
Кнопус• 16 июня 2023
Ответ дляРекламама
Ви правильно користуєтесь спф? Наприклад, фізичні фільтри потрібно оновлювати кожні 2-3 години. Я перед виходом наношу спф, ще кепку ношу. Пігментація поки що не вилазила як минулі роки. Ну і цей раз не пожаліла, купила хороший недешевий спф.
Підкажіть, як Ви оновлюєте SPF? Повністю змиваєте і наносите по-новому? І як це зробити, якщо знаходишся не вдома, а в місті?
Рекламама• 16 июня 2023
Ответ дляКнопус
Вы можете наносити спф на хімічних фільтрах, вони тримають 6-8 годин.
Кнопус• 16 июня 2023
Ответ дляРекламама
Цікавить саме на фізичних фільтрах) В цьому році купила Colorescience SPF 50.