Хочу у відпустку у серпні вирватися хоч кудись ненадовго на природу. Бюджет невеликий
Поки спланувала поїхати на 3-4 дні у Яремче, а потім на день у Івано-Франківськ, а звідти вже додому у Київ.
Як вважаєте, нормальний план? Чи 4 дня для Яремче довго? Може щось ще захопити?
Ніколи не була у Карпатах взагалі
У серпні холодно буде?
Дякую!
Ніколи не була у Карпатах взагалі
У серпні холодно буде?
Дякую!
Зам. зав. Анонима• 16 июня 2023
Мені в Яремче не довго ні скільки. Я там сплю,вночі у номері, по можливості вікна розкриваю ,а вдень на вулиці в дворі садиби.
Коплю на груди• 17 июня 2023
Минулим літом була у Яремче днів 10, дуже сподобалося. Там і річка є, купатися можна, і на гору сходити, і заповідник. Ще можна на екскурсії їздити по сусіднім містам
Жена аллигатора• 21 июня 2023
Ответ дляКоплю на груди
А де проживали скажіть, будь ласка! І що за річка? Вона тепла?