mavika• 12 декабря 2024

Як купити квитки на потяг Київ - Відень через OBB

Треба купити квитки на прямий потяг Київ - Відень.
В Харкові у касі вокзалу зараз їх не продають, тільки через застосунок Укрзалізниця, який постійно лагає. Та й квитки зловити там - це той ще квест.
Хто купляв ці квитки через австрійський застосунок OBB? Підкажіть:
1. Як квитки показати провіднику в Києві при посадці - роздрукувати їх на папері? (на скріншоті написано, що так можна)
2. При спробі покупки застосунок просить австрійський номер телефону, український не пропускає, що робити?
Дякую, якщо поділитесь досвідом
Зараз на дієті• 12 декабря 2024
Почему прям прямой вам нужен с той 3й полкой?
Ездили в августе с пересадкой в Чопе, вполне комфортно. Билеты купила на след день после открытия продажи
Не заздріть тьоті• 12 декабря 2024
Автор, майте на увазі, що квитки ОВВ треба буде обов´язково роздруковувати. А роздрукувати їх можна тільки в спеціальних автоматах, що встановлені виключно на австрійських вокзалах. Вам для купівлі тих квитків обов´язково потрібна людина в Австрії. Яка вам їх спочатку роздрукує, а потім передасть або з людьми, які їдуть з Відня в Київ, або кур´єрською службою. Другий спосіб буде коштувати мінімум 25 євро.
Самостійно квитки на прямий потяг в додатку УЗ ви не купите. Можете навіть не намагатися. Максимум, з чим може пощастити - це виловити один квиток на верхній або середній полиці. Про два або три в одному потязі в один день навіть не йдеться
Якщо у вас немає нікого в Австрії, розгляньте варіант потягу через Чоп. Ми їздили у Відень і прямим, і з пересадками. Повірте, в другому варіанті немає нічого аж такого некомфортно. Особливо, якщо ви без немовлят або п´яти чемоданів.
Ви приїжджаєте в Чоп в пів сьому ранку, а в пів дев´Яту вже сідаєте на електричку до Відня, через Будапешт. На початку шостого вечора ви в Відні, на то му ж вокзалі, на я кий прибуває прямий потяг.
Грабля• 12 декабря 2024
Сама не покупала, но читала, что люди просят распечатанные билеты в Австрии передать в Украину, потому что те, что распечатаны в Украине, недействительны(

Не знаю, насколько это правда

Я бы если бы ехала, то не заморачивалась бы таким, а купила бы с пересадкой, но чтобы самостоятельно все билеты на руках были
Не заздріть тьоті• 12 декабря 2024
Ответ дляГрабля

Не знаю, насколько это правда

Трохи не так. Квитки, що куплені на сайті або в застосунку ОВВ можно роздрукувати тільки в Австрії, в спеціальних автоматах ОВВ. Не роздрукований квиток вважається недійсним. Його не можна показувати в телефоні
До речі, квитки на прямий потяг з та до Відня теж обов´язково треба роздруковувати.
А також Обов´язково треба роздруковувати квитки на електричку Чоп-Будапешт-Відень і обратно. Якщо угорський контролер не побачить роздрукований квиток, вас змусять його купити прямо на місті ще раз! Ми двічі були свідками подібних перевірок та скандалів.
автор mavika • 12 декабря 2024
Дякую всім за відповіді!
У застосунку написано, що квитки на прямий потяг можна роздрукувати на звичайному папері А4. тобто їх не приймуть українські провідники? (додаю скріншот)
Пересадку не хотілось би, і так до Києва їдемо з дитиною та валізами
Я такая наивная• 12 декабря 2024
Ответ дляmavika
Дякую всім за відповіді!
Часто їжджу, іноді дозволяють брати дітей у відрядження. Їдьте краще з пересадкою.
Грабля• 12 декабря 2024
Ответ дляmavika
Дякую всім за відповіді!
Если так написано, то должны принять. А там, кто его знает, что им в голову стукнет(
Наполеон Бонапарт• 12 декабря 2024
Ответ дляmavika
Дякую всім за відповіді!
https://www.oebb.at/en/fragen-und-antworten/ticket...
В каких форматах доступны билеты?

После того, как вы оплатите билет, вас спросят, как бы вы хотели получить свой билет. Обычно у вас есть три варианта: в виде билета на мобильный телефон в приложении ÖBB Tickets, в виде билета в формате PDF для печати или в виде билета в торговый автомат, который можно забрать на вокзале. Опция по умолчанию - это билет на мобильный телефон.

Билет на мобильный телефон: Вам понадобится смартфон (Android или iOS) с установленным приложением ÖBB и учетная запись ÖBB. Если вы запустите приложение ÖBB Tickets на своем смартфоне и войдете в систему, на главной странице приложения появится небольшая вкладка с вашим путешествием. Вы можете получить доступ к своему билету там в любое время.

Билет в формате PDF: После покупки билета нажмите на опцию «Получить билет в формате PDF», а затем на красное поле «Создать билет в формате PDF сейчас». Предварительный просмотр вашего билета отобразится на экране. Нажмите на ссылку «Печать билетов в формате PDF» чуть ниже предварительного просмотра. Затем вы можете сохранить билет в формате PDF и распечатать его в формате А4. Вам также будет отправлено электронное письмо со ссылкой на билет в формате PDF. Затем вы можете скачать и распечатать свой PDF-билет позже. Билет в формате PDF действителен только в сочетании с удостоверением личности с фотографией.

Билет в автомате: После покупки билета нажмите на опцию «Забрать на станции», а затем на красное поле «Создать код для самовывоза сейчас». Предварительный просмотр вашего билета отобразится на экране. Вы найдете 12-значный код сбора непосредственно под ним. Вы также получите электронное письмо с тем же кодом. Вы можете использовать этот код для получения билета на любом железнодорожном вокзале Австрии - либо в билетном автомате, либо в билетной кассе ÖBB. Ваш билет в торговый автомат действителен только в сочетании с удостоверением личности с фотографией..
Наполеон Бонапарт• 12 декабря 2024
Можете сделать скрин страницы, где проблема ввести телефон? Когда это происходит?
Наполеон Бонапарт• 12 декабря 2024
Украинский мобильный номер с плюсом впереди проходит нормально. Формат +380501111111
Дона Ко Ко• 12 декабря 2024
В австрійському застосунку немає можливості обрати місця. Їзжайте на Чоп, там пересадка на Відень. Я їхала місяць тому, проходите погранконтроль прямо на вокзалі Чоп, перевірка угорської сторони в Захоні триває десь приблизно годину, в вагоні, нікуди не виходите. І по коштах це вигідніше. Шукайте як з Харкова доїхати до Чопа
автор mavika • 12 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Дякую Вам , напевно глюк був. Я ще декілька разів спробувала, і о чудо - спіймала 2 квитки, правда на 31 грудня, будемо святкувати новий рік у потязі
Я обрала 2-місне купе за додаткові 20 євро. Підкажіть, це інший тип купе, чи звичайний з 3 полками, просто ми будемо вдвох?
Наполеон Бонапарт• 13 декабря 2024
Ответ дляmavika
Купе одинаковые, средняя полка будет поднята к стене. Там всего 2 вагона, не стали бы они держать люксовые номера с двумя или одним местом.
oliinka• 11 января в 18:25
Ответ дляmavika
Як пройшла ваша поїздка? В якому форматі у Вас були квитки? Потрібно для доньки купити квитки до Відня, не можемо визначитися які краще придбати(та і не впевнені, що всигнемо придбати на прямий потяг)
автор mavika • 11 января в 22:25
Ответ дляoliinka
Вітаю!

Вже повернулися. Квитки до Відня і назад купувала у додатку OBВ. Там можна доплачувати, щоб їхати одній людині в купе, або двом.
Квитки я роздруковувала вдома на звичайному аркуші А4 (при купівлі треба вибрати опцію ’отримати квитки у ПДФ’). На квиткає є QR код.
З одного боку, було зручно, що потяг прямий. Але кордон і заміна колес туди й назад проходить всю ніч, це дуже виснажливо. Плюс я їхала з Харкова, це додаткова пересадка.
На майбутнє, якщо буду їхати кудись, то оберу потяг з Харкова до Пшемисля/Хелма, а там потягом/літаком до місця призначення, щоб без нічних переїздів.
oliinka• 14 января в 01:16
Ответ дляmavika
Вітаю!

Дякую Вам за відповідь.
Придбали через кабінет доньки на сайті OBB два квітки на прямий потяг з Київа до Відня, але бентежить, що при оформленні покупки не запросили прізвище та ім`я на другого пасажира. У вас так само було вказані дані лише одного пасажира?
автор mavika • 17 января в 18:55
Ответ дляoliinka
Дякую Вам за відповідь.
У мене було так само - на другого пасажира дані не треба було вводити. Провідники документи не перевіряли