Аня+Федя=Данил• 16 июня 2023

ОБСТРІЛ ПОЛЬЩІ З БІЛОРУСІ: з території Білорусі вперше під обстріл потрапили по

Знову занепокоєння?
автор Аня+Федя=Данил • 16 июня 2023
Потрапили прикордонники
автор Аня+Федя=Данил • 16 июня 2023
Мармедадка- шоколадка• 16 июня 2023
Ответ дляАня+Федя=Данил
https://m.youtube.com/watch?v=A5qewyCg3-0&feature=...
Нет видео
iryna _b• 16 июня 2023
Ця новинка вже була в смі мабуть вчора,всі роблять вигляд, що їм здалося. Занепокоєння навіть побоялися висловити
автор Аня+Федя=Данил • 16 июня 2023
Відео 14 годин тому
Yuljwa• 16 июня 2023
Ракета уже прилетала и дале поляков убивала.
Повесили на Украину, мягко подстелив: не обвипяем, не обсуждаем, всё понимаем.
Прекрасно все понимают, что это было.
Но 5ю статью вводить в действие никто не планирует.
Lady Luck 99• 16 июня 2023
Шо Лукашенко очухался уже?
sunholder• 16 июня 2023
Всі сцикуни, окрім українців
GirlSuper• 16 июня 2023
Най мастя собі сраку
На нас всім начхати
Nathalie27• 16 июня 2023
Ответ дляsunholder
Всі сцикуни, окрім українців
У нас нема вибору
lisa2101• 16 июня 2023
Так Польша вроде в НАТО? Пусть сами делают выводы.
Mazhar21• 16 июня 2023
Ответ дляlisa2101
НАТО боится росию
ТашаНаташа• 16 июня 2023
Шо 1й раз? Уже 2 раза минимум прилетало на территорию Польши.
ТашаНаташа• 16 июня 2023
Ответ дляMazhar21
НАТО боится росию
Нато боится ворошить это осиное гнездо. Типа лучше плохой мир, чем хорошая война. А украинцы может как-то разрулят
Snow bunny• 16 июня 2023
Ответ дляMazhar21
НАТО боится росию
Нато, хуято, ООН, красный крест, гринпис... Какие это всё бесполезные, лицемерные и продажные организации...
noree• 16 июня 2023
Ответ дляSnow bunny
І магате з ними
Муруру• 16 июня 2023
Ответ дляnoree
І магате з ними
Эта вообще странная контора
Veronikca• 16 июня 2023
Чуковский свой «Тараканище» с Пуйла и Нато( или ООН) писал. Прям один в один)
Feel good• 16 июня 2023
Що значить ’знову’?
Перший раз - це була випадкова робота наших, ніби.
Be_me• 16 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Я вже просто дивлюсь і думаю, чи ми в якусь матрицю потрапили чи шо..
Дамба-нє-є, не чули (ну може чули, але ще не ясно,хто це..ну може ясно, але ж треба перевірити..ну таки ясно, але ж коли то було, тому-дамба? нє,не чули..), африканці в Києві весь день насолоджуються музикою ППО -нє, не чули, а якщо й чули, то все постановка,а якщо й не постановка,то нє, не чули..Ну от тепер обстріл Польщі, який ніби й бачили, але ж не бачили..Блін, я не знаю, як ми всі ще тримаємось і не випадаємо в дереалізацію
iryna _b• 16 июня 2023
Ответ дляBe_me
Африканці суками виявилися,путін їм хлопає в ладошки. Мля, постановка... Їх треба було в ті хати везти,що сьогодні розбомбили на Київщині
Be_me• 16 июня 2023
Ответ дляiryna _b
в сусідній темі он пишуть,що вже покаялись, їх президенти сказав, що таки чув вибухи..Кажу,якась паралельна реальність настала в світі.
iryna _b• 16 июня 2023
Я читала в змі те,що ви написали вижче
illaria-k• 17 июня 2023
Ответ дляАня+Федя=Данил
Потрапили прикордонники
это про то, что в машину попали, или еще что -то было?
ksena555• 17 июня 2023
А що за обстріл??? Немає ніде інформації, дайте посилання
WomAnn• 17 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Ну ви хоч би читали детальніше. Насправді, «обстріляли» камінням. І такі випадки постійно. Що мають на це відповісти?
lisa2101• 17 июня 2023
Ответ дляТашаНаташа
Вот и ответ на все вопросы.
lisa2101• 17 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Ото нам ещё на африканцев внимание обращать. Нам надо в своей стране разобраться.
Безникая• 17 июня 2023
Ответ дляlisa2101
А толку, за Польшу никто не впряжется. Им точно так будут выражать занепокоення, почитайте ту 5 статьб
lisa2101• 17 июня 2023
Ответ дляБезникая
Я тоже так думаю.