Фиктивная• 17 июня 2023
Приват банк снятие денег с валютний карты.
Здравствуйте, подскажите пожалуйста . Отдаёт ли приват банк после окончания срока депозита деньги наличкой доллары сейчас?
Фиктивная
• 17 июня 2023
Ответ дляДуб береза
Так, віддає, треба замовляти
Дуже дякую за відповідь!
english book• 17 июня 2023
Віддає без проблем. Але з останніми ’помешательством’ , то будьте уважні, або замовляйте тільки нову валюту на видачу, і хай ще при вас посвятить їх.
Там геть подуріли, ідеальні долари, які самі ж і видали раніше, назад буває не приймають))) Точніше приймають, але з комісією.
Фиктивная
• 18 июня 2023
Ответ дляenglish book
Дякую!