Хтось щось чув? Надіюсь, що як завжди, суки брешуть!
Ирина-bbd0• 18 июня 2023
Ответ дляnenatasha
Отож бо. Ну яким долбодятлом треба бути, щоб вірити в те, що Буданов сидів в офісі гур. Шкода, що люди ведуться.
На офисе было большими неоновыми буквами
’ШТАБ ПРИНЯТИЯ РЕШЕНИЙ’ ?
margaritavoronina1• 18 июня 2023
Так вчера же видео было у какого то блогера с будановым?или я что то перепутала?
Ответ дляДресса
І уйло особисто сказало що знищили пять патріотів. І ще особисто розповіло- ми не фіксували взриви, але українці методично завдавали ударів хімарсами по каховський ГЕС. Саме в такому порядку сказав, ми не фіксували але вони наносили удари. А навіть два рази переслухала цей брєд
Боже, я упала. Стратегический объект, с сильной охраной и ПВО (по их же сообщениям), давно заминированный (по нашим сообщениям). Его МЕТОДИЧНО лупят хаймарсами, а они даже не чешутся, никак не фиксируют, вот вообще никак, даже телефонов с камерами ни у кого нет, и в новостях ни разу не объявляют.