Loredana17• 17 июня 2023

Буданов. Прочитала, що пишуть вороги(

Хтось щось чув? Надіюсь, що як завжди, суки брешуть!
HelloKitty18• 17 июня 2023
Ответ дляLoredana17
Адмін, якщо можно,закрийте тему будь- ласка.
90грн.щоб закрити
In limbo• 17 июня 2023
Куди ж в такій темі без Sara-a 😆 Ви хоча б не так кучно йдіть
debor_a• 17 июня 2023
Ответ дляlilyD
Вже написали, що помер
Відкопали і загримували коматозником. Може, й такий згодиться
anta_res• 17 июня 2023
Так і в нас теж два тижні тому картопляного поховали вже майже, а він, гніда, скаче, як кінь.
Nat-li• 17 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
А чому не спростувати? Вийти в ефір.
Як гавкали, що Зе втік на початку війни, то він ризикуючи життям вийшов на вулицю біля офісу президента і знімав фото і відео
Это шо ему с Залужным раз в неделю оправдываться из-за дегенератов? Заняться больше нечем чтоли?!
nenatasha• 17 июня 2023
Ответ дляSara-a
Удалено администрацией...
Ви перебільшуєте.
Облизує владу не більше 30%.
Star39• 17 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
А чому не спростувати? Вийти в ефір.
И то есть версия, что это был хромакей. Фонари и все такое. Но вы правы - непонятно, почему их обоих нормально не показывают
In limbo• 17 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
А чому не спростувати? Вийти в ефір.
А чи не забагато честі постійно спростовувати своєю появою їх фейки?
In limbo• 17 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Что за тусовка? Непонятно
Вендістар, або star39 які регулярно сюди носять орчі фейки. І з ними ще три балалайки таких же безнадійних
Klodia• 17 июня 2023
Ответ дляSolnet
Спочатку повісився, а потім втопився?
Да нет, сначала утопился, потом повесился, а потом его в костюме акулы еще с какими-то девками в макдональдсе видели.
Чаюри• 17 июня 2023
Залужного знайшли, Буданова загубили? Хто на черзі?
LentochkaV• 17 июня 2023
Ответ дляrybka21
помер, а потім його відсторонили. а, ще між цими подіями поранили в голову.
То жданов ляпав, до сих пір не знаю що то було
Чаюри• 17 июня 2023
Ответ дляStar39
Забагато честі на кожний узький гавк відео знімати.
автор Loredana17 • 17 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Це ви про мене??? Вже і запитати нічого не можна, ворогом зроблять. Жах.
Klodia• 17 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Так эта Сара всех забанила, поэтому в ее темах полтора человека обычно, вот и приходится в чужих подвывать.
nenatasha• 17 июня 2023
Сходила до ківи))) Там є ще більш цікаві інсайди, ніж буданов. Про смерть залужного офіційно заявлять після саміту нато, а на наступному тижні будуть ліквідовувати кличка
english book• 17 июня 2023
Як би там не було, але насправді в нас керують декілька штабів, а не один Буданов. Штаби і керівництво дубльовані, як раз на випадок знищення одного з них. Це ще в минулому році розповідали.
Ну а про ГУР то смішно. Навіть школярі на Подолі знають, що там під час війни ніхто не сидить. Як і в інших будівлях, де до війни базувалися керівники силових структур та МО.Я впевнена що за поребриком це знають, і удар, яким вони намагалися вдарити по ГУР, це була демонстрація сили, і намагання знищити будівлю, як символ.
Yegonyashka• 17 июня 2023
Удалено администрацией...
Чомучка• 17 июня 2023
Ответ дляLoredana17
Що в комі(
Так, як раніше Залужний був?
In limbo• 17 июня 2023
Ответ дляKlodia
І такі гучніше за все кричать про плюралізм думок, свободу слова 😁
nenatasha• 17 июня 2023
Ответ дляenglish book
Отож бо. Ну яким долбодятлом треба бути, щоб вірити в те, що Буданов сидів в офісі гур. Шкода, що люди ведуться.
rybka21• 17 июня 2023
Ответ дляnenatasha
а доречі, який саме центр прінятія рєшеній вчора знищили?
Star39• 17 июня 2023
Ответ дляrybka21
Тоже интересно. Единственное, что пишут - что-то к северу от Киева
In limbo• 17 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
Удалено администрацией...
Що там далі у вас на порядку денному?
Джулияробертс• 17 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
Удалено администрацией...
Та ви що, яка зрада) Видно всіх, люди зайняті просто, війна.
nenatasha• 17 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
Удалено администрацией...
Я не вірю владі і новинам, але не зовсім розумію різницю в діях таких людей і ваших. Перших очікує просто розчарування і ще їх будуть потім мокати носом - а ми казали, а ми писали, а ви лохи.
HelloKitty18• 17 июня 2023
Ответ дляnenatasha
Вони під чимось 💯
nenatasha• 17 июня 2023
Ответ дляrybka21
Історія умалчіваєт)) тижня через два придумають
Nat-li• 17 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
Удалено администрацией...
Не надоело?
РойЛеля• 17 июня 2023
Ответ дляNat-li
Ну не кожну неділю запускають такі пушки