Сверхзвуковая• 17 июня 2023
Смотрю фильм про Фантоцци. Местами смешно и даже очень.
50 лет почти прошло, а работа и люди не меняются.
Espresso_caffe• 17 июня 2023
пару часов назад марафон роллеров в Варшаве, участник с коробкой на голове и прикрепленной антенной
как-то весело стало от такого самовыражения
настроение поднялось
gray_white• 17 июня 2023
Забула вдома гаманець, на маршрутку не вистачало 2 грн, водій без проблем взяв ’та Боже, девушка, які питання, шо ви ото видумуєте!’)
gray_white• 17 июня 2023
А!!! Ще відео Кіркорова і коменти під ним!) Тут на сайті хтось ділився. Це прекрасно
personality• 17 июня 2023
Вчора до сліз мене розсмішила історія мого друга як розетка не схотіла повертати гроші за пилосос, бо там були сліди використання- включення в розетку. Історія насправді не смішна і неприємна, але він то так розказував, що я сміялася від душі