Да Щас же• 18 июня 2023
Масла для обличчя, тіла, ранок
Чим для чого користуєтесь? Що справді класне? Окремо цікавить масло таману
ГоловнаЯ• 18 июня 2023
Люблю масла, різні. Час від часу на маслах тільки. Але я не гурман. Звичайне жолоба мені ок.
Copy-Paste• 18 июня 2023
Я не особо по маслам, но это мне понравилось:
Еще это ТМ люблю крем с маслом чайного дерева.
Позитивна• 18 июня 2023
Не використовуйте для обличчя, масло руйнує ліпідний шар. Я так захоплювалась маслом, що з´явились широченні пори і зморшки.
Мати тріля• 18 июня 2023
Я очень люблю масла, только не утром. У меня их куча, не могу даже сказать, какое любимое. Использую уже лет 15, часто вместо крема. Для лица, тела и волос.
Да Щас же
• 18 июня 2023
Ответ дляМати тріля
А які саме використовуєте і для чого?