Идеальная оптимистка• 18 июня 2023

чем заправлять греческий салат? чтоб вкусненько было

Щось не спиться• 18 июня 2023
Оливковое масло+ лимон и соль.
Кузякин• 18 июня 2023
Оливковое масло + кунжутное масло, 50/50
КапитанльнаЯ• 18 июня 2023
Оливкова олія і яблучний оцет, можна бальзамічний
Мааарковная• 18 июня 2023
Я на днях купила домашню, соняшникову олію. Який аромат, забутий смак дитинства. І я прям зрозуміла, що вона мені набагато смачніша оливкової
НаташаМилаша• 18 июня 2023
Завжди даю замість солі соевий соус
Потім олія, і зверху бальзамічний густий соус.
Він кисленький і влітку без нього ніяк і до мʼяса і до салатів
Столічна штучка• 18 июня 2023
оливкова олія і прованські травки
А я з косою• 18 июня 2023
Майонезом
Перша на селі• 18 июня 2023
Соус Kuhne Salatfix «Iталiйський» cалатний с кислинкой или соус Kuhne салатний з травами
Кусюче сонечко• 18 июня 2023
Ответ дляСтолічна штучка
оливкова олія і прованські травки
+ і я ще додаю крапельку часнику, оцету настояного на базиліку і трішки гірчиці
Michael s Girl• 18 июня 2023
Масло растительное рафинированное (не обязательно оливковое) и орегано
Просто каралева• 18 июня 2023
Ви повинні в заправці відчували і гостреньке, і кисленьке, і солодке.
Я в шейкері змішую олію соняшникову і оливкову, гірчицю в зернах, лиионний сік, мед, соєвий соус і часник.
Взбиваю все гарно чи перемішую і пробую чого не вистачає. Роблю запрвку побільше і лишаю в холодильнику в шейкері. Спеціально його купила в ікеа за 60 грн
Залізна пані• 18 июня 2023
Я смешиваю оливковое масло + лимонный сок + соль + орегано

Никакой горчицы и прочего там не надо
Принцепесочка• 18 июня 2023
Ответ дляМааарковная
И мне тоже.
LinkaT• 18 июня 2023
Оливковое масло +Модена уксус (это наверное бальзамический) или Модена только сладкий уксус (это тот же уксус только с добавлением сахара и он такой густой как патока). Второй вариант оливковое масло + соевый соус, но тогда оливки не кладу а посыпаю кунжутом.
Яжбоматуся• 18 июня 2023
Як в Греції орегано і оливковою олією.
КаРаКаТиЦа• 18 июня 2023
мед+оливк.масло+лимон(можно концетрат)+соль+перец+сахар = перемешать и залить
Зайканалужайке• 18 июня 2023
Я еще горчицы французской немного
Оливковое масло Лим сок горчица