Сіґеле-міґеле• 18 июня 2023
Стоит ли покупать платья?
Сиреневый это комбинезон
Сіґеле-міґеле
• 19 июня 2023
Ответ дляVasilek-7076
На Вас все сидить гарно, але шукайте ще). Якщо потрібно обрати тільки з цих трьох - то біле. Третє однозначно ні).
Дякую.
Сіґеле-міґеле
• 19 июня 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
3 не нравится, остальное можно
Меня на третьем тоже пугает расцветка
Решила брать 1-е и 2-е
Сіґеле-міґеле
• 19 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Мені не подобається жодне
А які подобаються?
Сіґеле-міґеле
• 19 июня 2023
Ответ дляГарні диньки
Не актуальні, не сучасні
А які актуальні?
Сіґеле-міґеле
• 19 июня 2023
Ответ для Shady lady
Мені фіолетовий комбез сподобався на вас. Це екошкіра чи ні?
Біла сукня популярна вже багато років, я не люблю такий стиль, але вона не здає позицій. Третє дуже старомодне
Дякую.
Трете не беру бо колір лякає. Хоча вживу це плаття виглядає набагато краще ніж на фото. Воно дуже жіночне і на спині гарно. Тканина приємна і зручне. Але також думаю якесь старомодне.
Сіґеле-міґеле
• 19 июня 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Белое понравилось. Последнее неплохое, но расцветка паршивая.
Согласна. Эти бежевые пятна