Нашли в капусте• 21 апреля в 13:50

Як виглядають спідниці зі сторони?

Що ок, а що ні?
Може поради якісь є, прислухаюсь, бо я роками гардероб не міняла, а це захотілось змін.
П.с. вік 40.
НашлаПерепискуМужа• 21 апреля в 13:50
Нормально. Все ок

Щедрик ведрик• 21 апреля в 13:50
Мені лише третя не подобається, всі інші норм
Шалена невинність• 21 апреля в 13:51
Все нормальные, вы хорошо их стилизуете
Замулена ріка• 21 апреля в 13:51
Спідниці як спідниці, нормальні
Будьте так ласкаві• 21 апреля в 13:51
Все ок на вас
Зяблик протестант• 21 апреля в 13:52
Выглядит что вы оделись как в вашей молодости
Незнакомлюся• 21 апреля в 13:52
Мне не нравится. Третья вообще некрасивая, как по мне.

Нічна ненажера• 21 апреля в 13:52
Такая молодая, красивая, а в таких балахонах юбках(
Сапай вазони• 21 апреля в 13:53
У Вас хорошая фигура и надевать можете все, что угодно)
Несу добро людям• 21 апреля в 13:53
вони вас старять
Сумка з негодою• 21 апреля в 13:53
Ответ дляЩедрик ведрик
Замулена ріка• 21 апреля в 13:53
Ответ дляЗяблик протестант
Одразу видно, що вам не 40🤣 в нашій молодості інше було
автор Нашли в капусте • 21 апреля в 13:55
Ну третя така собі, згодна. Вона асиметрична і багатослойна. Але зручна
Isa Dora• 21 апреля в 13:56
3 ужас
Остальные ок)
Полюю на дрони• 21 апреля в 13:56
Автор. у вас отличная фигура. Но эти дешевенькие тряпки выбросьте пожалуйста. Расплывшееся плиссе туда же.
Замулена ріка• 21 апреля в 13:57
Ответ дляНашли в капусте
Нормальна і вона, під класичне взуття та якийсь бомбер однокольоровий буде не така циганщина
Полюю на дрони• 21 апреля в 13:59
Ответ дляЗамулена ріка
Тоже подумала, так нелепо обыгрывать молодую красивую фигуру и закрывать красивые колени, зачем?Еще наступит время длинных юбок, не нужно заранее их носить.
автор Нашли в капусте • 21 апреля в 13:59
Ответ дляНічна ненажера
Зачасту такі так і вдягаються, а не вивалюють на показ себе) лєопардові лосіни і грудь нараспашку прерогатива для інших)
Анонимушка• 21 апреля в 14:00
Мне не нравится. Юбка короче на вас будет смотреться лучше. Это не прям ужасно, можно носить, но красоты оно не добавляет.

автор Нашли в капусте • 21 апреля в 14:00
Ответ дляПолюю на дрони
Ооо, мені минулий рік захаяли тут мої коліна і сказали вони старі і сором їх вивалювати в міні
Замулена ріка• 21 апреля в 14:00
Ответ дляПолюю на дрони
Це я писала не автору. А в спідницях міді та максі є свій шарм та елегантність, для будь-якої речі є місце та подія
Полюю на дрони• 21 апреля в 14:01
Ответ дляНашли в капусте
Удалено администрацией...
Нічна ненажера• 21 апреля в 14:02
Ответ дляНашли в капусте
До чого тут леопард? вам більше на думку нічого не приходить? Ну тоді хоча б відкрийте Пінтерест і подивіться актуальні образи.
Полюю на дрони• 21 апреля в 14:02
Ответ дляЗамулена ріка
Согласна. Но кроме длины важны и качество и фасон самой юбки. Здесь с ними полная ж..па!!
Нічна ненажера• 21 апреля в 14:03
Ответ дляНашли в капусте
І ви вирішили балахони вдягти, бо вам советчіци так осоромили?
Замулена ріка• 21 апреля в 14:04
Ответ дляПолюю на дрони
Неохайно виглядає тільки плісе, а інші звичайні повсякденні, а якщо обіграти з кольорами, то й вечірніми можуть стати
Полюю на дрони• 21 апреля в 14:05
Ответ дляЗамулена ріка
Ужасно выглядят все, особенно цветоччки под стоптанные адики...
Хомо_сапиенс• 21 апреля в 14:05
з усіх варіантів мені більш-менш подобається фото 4. Але все рівно молодь якось інакше стилізує, тобто наче і виглядає ок, а наче вже трохи морально застаріле.
Проте я не стиліст і не скажу, що не так)
Зяблик протестант• 21 апреля в 14:08
Ответ дляЗамулена ріка
Так и одевались, автор будто зашла в нафнаф, остин и ин веар года 2006-2008го
Щас ухожу• 21 апреля в 14:08
На такой фигуре хоть в мешковину обернись - все красиво будет