Море Щастя• 18 июня 2023

Документи за кордон?

Нагадайте, пліз. Страховка медична потрібна? Дозвіл від чоловіка на дітей?
Вилами по воде• 18 июня 2023
Дозвіл не потрібно.
Страховка тільки вам особисто
КошкинДом• 18 июня 2023
А без страховки нельзя например в Польшу на неделю поехать?
Швабристка• 18 июня 2023
Ответ дляКошкинДом
Можно
Никто не спрашивает
Но я для себя делала - цена вопроса 300-400 грн или даже меньше в зависимости от пакета

Ездила в начале месяца
Вічний двигун• 18 июня 2023
цікаво, навіщо кожного дня по кілька разів створюють теми про дозвіл?
Love_Love_Love_• 18 июня 2023
Ответ дляВічний двигун
Подякуйте що тільки нещодавно закінчились теми: в Європу впускают по украинскому паспорту?
А почему, а у нас война, а мне очень надо, денег нет на загран ?
КошкинДом• 18 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Идите спать!
Love_Love_Love_• 18 июня 2023
Ответ дляКошкинДом
Идите спать!
Я щойно прокинулась
Я не Тролль• 18 июня 2023
Ввам потрібен біометричний паспорт і страховка, тому що в більшість країн без страховки не пропускають. В деякі країні якщо по туристичній візі літаком, потрібен білет назад. Для дітей так само. Якщо дитина молодше 18 років часто потрібен дозвіл батька/матері. Читайте уважно про міграцію на сайті консульства, перевіряйте в компанії де купували білети на літак і взагалі загальні правила країни
автор Море Щастя • 19 июня 2023
Ответ дляВічний двигун
Бо ходять активіні слухи, що їх повернули. Не хотілося б мати такий сюрприз на кордоні.
Вічний двигун• 19 июня 2023
Ответ дляМоре Щастя
То ви довіряєте пліткам, а не офіційний інформації? Ну то ваша справа, звичайно.
Активні слухи, бач... Ботяра.