Доброго дня. Чи є тут хтось, хто вже отримав громадянство ЄС? Не вид на проживання, а саме громадянство. Довго чекали? Про себе: прийшов виклик, незабаром маємо отримати громадянство Угорщини по праву крові, по спрощеній процедурі. Чекали понад півроку. Отримуємо всією родиною. Мало бути швидше, але через дітей зайняло трохи більше часу.
Що плануєте робити далі? Залишаєтесь у країні нового громадянства, чи переїзжаєте? Якщо переїзжаєте, то чому? Ми, наприклад, ще не знаємо, як бути далі. Дякую.
Прошу по суті. Дякую заздалегідь.
Результат:
вже голосів:
10 (38.46%)
Залишаюсь,де нове громадянство
7 (26.92%)
Повертаємось в Україну
6 (23.08%)
Не визначились
3 (11.54%)
Переїзжаю
Мармедадка- шоколадка• 25 июня 2023
Нет кнопки тыц, поэтому проглосвала как бы пгступиамна вашем месте
Ответ дляpragaElena
По праву крові це як? У вас там родичі?
По угорських предках
dajkiri-irina• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
По угорських предках
Сколько заплатили за предков?
Ответ дляdajkiri-irina
Сколько заплатили за предков?
Ви помиляєтесь, тут не заплатиш, і ми з закарпаття, угорці.
Ответ дляAniri13
А зачем получали гражданство если не планировали оставаться ?
Бо громадянство дає широкі можливості заново будувати життя будь-де в ЄС. І воно нам належить по праву крові, тобто по закону. Вже вся рідня отримала - ми останні.
dajkiri-irina• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Просто слышала, что можно найти предков за определённую сумму. Тогда вам повезло
Ответ дляYuliya-af7f
От і відповідь, будуйте нове життя в ЄС. Якщо згадувати закони, то в Україні заборонено друге громадянство, тому по закону маєте відмовитися від українського.
Татьяна_М5• 25 июня 2023
Ответ дляkll lena
Если законы не просто читать, а ещё и понимать написанное, то в Украине второе гражданство не запрещено, оно просто не признается Украиной.
pragaElena• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
По угорських предках
А як дізнатися чи були ці предки чи ні? Якщо батьки наприклад нічого не знають.
Мається на увазі, залишаєтесь в країні нового громадянства, чи переїзжаєте в іншу країну ЄС?
Ответ дляpragaElena
У вашому випадку піднімати архіви. Бо ми, наприклад, змалку знали хто ми.
Ответ дляNat-li
А чого з першим життям не склалося?
Так війна ж
Ответ дляYuliya-af7f
Зараз буде не добрий комент)
Слухайте, я розумію, що громадянство для вас нічого не означає, але от навіщо вам була корочка Румунії? Отримати ВНЖ маючи нормальний дохід можна практично у будь якій країні. У чому сенс, якщо ви там не збираєтеся лишатися?
ПС. Я бачу тільки 1 реальну причину, чому люди отримують 2 громадянство. У вас вона не прозвучала.
Ответ дляTammy21
Зараз буде не добрий комент)
По-перше, не Румунія, вчіться уважно читати
По-друге, між громадянством і ВНЖ, величезна різниця
По-третє, читайте коментарі вище
Ответ дляYuliya-af7f
По-третє, читайте коментарі вище
Ок, буду вчитися. Дякую за пораду.
Яка саме різниця. По пунктах, будь ласка.
Читала. Мабуть поганенько, ага. Але ви мені допоможете, я вірю. Що я впустила?
Татьяна_М5• 25 июня 2023
Автор, я Вас поздравляю. У вас открываются новые возможности. Имея венгерское гражданство, вы можете жить и работать в любой стране ЕС. Это огромная плюшка
Ответ дляTammy21
Зараз буде не добрий комент)
Угорщина
Може в них таємний план Орбана грохнути за для України і допомогти своїй першій батьківщині))))
Ответ дляGuzelli
Только подала документы на гражданство в Турции, ждать около года, с ним намного больше возможностей в том числе работа , ипотека ,страховка
Єдиний комент по суті