Yuliya-af7f• 25 июня 2023

Друге громадянство

Доброго дня. Чи є тут хтось, хто вже отримав громадянство ЄС? Не вид на проживання, а саме громадянство. Довго чекали? Про себе: прийшов виклик, незабаром маємо отримати громадянство Угорщини по праву крові, по спрощеній процедурі. Чекали понад півроку. Отримуємо всією родиною. Мало бути швидше, але через дітей зайняло трохи більше часу.
Що плануєте робити далі? Залишаєтесь у країні нового громадянства, чи переїзжаєте? Якщо переїзжаєте, то чому? Ми, наприклад, ще не знаємо, як бути далі. Дякую.
Прошу по суті. Дякую заздалегідь.
Результат:
вже голосів: 26
10 (38.46%) Залишаюсь,де нове громадянство
7 (26.92%) Повертаємось в Україну
6 (23.08%) Не визначились
3 (11.54%) Переїзжаю
pragaElena• 25 июня 2023
По праву крові це як? У вас там родичі?
Мармедадка- шоколадка• 25 июня 2023
Нет кнопки тыц, поэтому проглосвала как бы пгступиамна вашем месте
автор Yuliya-af7f • 25 июня 2023
Ответ дляpragaElena
По праву крові це як? У вас там родичі?
По угорських предках
brandomania• 25 июня 2023
тобто у вас зараз два громадянства, угорщини і України?
dajkiri-irina• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
По угорських предках
Сколько заплатили за предков?
автор Yuliya-af7f • 25 июня 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Сколько заплатили за предков?
Ви помиляєтесь, тут не заплатиш, і ми з закарпаття, угорці.
Aniri13• 25 июня 2023
А зачем получали гражданство если не планировали оставаться ?
автор Yuliya-af7f • 25 июня 2023
Ответ дляAniri13
Бо громадянство дає широкі можливості заново будувати життя будь-де в ЄС. І воно нам належить по праву крові, тобто по закону. Вже вся рідня отримала - ми останні.
Guzelli• 25 июня 2023
Только подала документы на гражданство в Турции, ждать около года, с ним намного больше возможностей в том числе работа , ипотека ,страховка
GaleTTa• 25 июня 2023
Зато в соседней теме Лобода корень зла...ну такое)
А тут у половины украинцев открылись корни то в Израиле, то в Канаде, то в Венгрии. Эта занимательная генетика)))
dajkiri-irina• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Просто слышала, что можно найти предков за определённую сумму. Тогда вам повезло
kll lena• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
От і відповідь, будуйте нове життя в ЄС. Якщо згадувати закони, то в Україні заборонено друге громадянство, тому по закону маєте відмовитися від українського.
Aniri13• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
А вы из какого города в Украине?
Татьяна_М5• 25 июня 2023
Ответ дляkll lena
Если законы не просто читать, а ещё и понимать написанное, то в Украине второе гражданство не запрещено, оно просто не признается Украиной.
автор Yuliya-af7f • 25 июня 2023
Ответ дляAniri13
А вы из какого города в Украине?
Мукачево
pragaElena• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
По угорських предках
А як дізнатися чи були ці предки чи ні? Якщо батьки наприклад нічого не знають.
автор Yuliya-af7f • 25 июня 2023
Мається на увазі, залишаєтесь в країні нового громадянства, чи переїзжаєте в іншу країну ЄС?
Aniri13• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Мукачево
Понятно)
Tammy21• 25 июня 2023
Ответ дляkll lena
Це не так. Там є нюанси між другим та подвійним.
Nat-li• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
А чого з першим життям не склалося?
автор Yuliya-af7f • 25 июня 2023
Ответ дляpragaElena
У вашому випадку піднімати архіви. Бо ми, наприклад, змалку знали хто ми.
ТриАна• 25 июня 2023
Ответ дляNat-li
А чого з першим життям не склалося?
Поклик крові
автор Yuliya-af7f • 25 июня 2023
Ответ дляNat-li
А чого з першим життям не склалося?
Так війна ж
Tammy21• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Зараз буде не добрий комент)
Слухайте, я розумію, що громадянство для вас нічого не означає, але от навіщо вам була корочка Румунії? Отримати ВНЖ маючи нормальний дохід можна практично у будь якій країні. У чому сенс, якщо ви там не збираєтеся лишатися?
ПС. Я бачу тільки 1 реальну причину, чому люди отримують 2 громадянство. У вас вона не прозвучала.
Nat-li• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Так війна ж
Та невже? Вже і до Закарпаття дійшла? Ну тоді так, треба швидко міняти громадянство.
автор Yuliya-af7f • 25 июня 2023
Ответ дляTammy21
Зараз буде не добрий комент)
По-перше, не Румунія, вчіться уважно читати
По-друге, між громадянством і ВНЖ, величезна різниця
По-третє, читайте коментарі вище
Tammy21• 25 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
По-третє, читайте коментарі вище
Ок, буду вчитися. Дякую за пораду.
Яка саме різниця. По пунктах, будь ласка.
Читала. Мабуть поганенько, ага. Але ви мені допоможете, я вірю. Що я впустила?
Татьяна_М5• 25 июня 2023
Автор, я Вас поздравляю. У вас открываются новые возможности. Имея венгерское гражданство, вы можете жить и работать в любой стране ЕС. Это огромная плюшка
ТриАна• 25 июня 2023
Ответ дляTammy21
Зараз буде не добрий комент)
Угорщина
Може в них таємний план Орбана грохнути за для України і допомогти своїй першій батьківщині))))
автор Yuliya-af7f • 25 июня 2023
Ответ дляGuzelli
Єдиний комент по суті