Манкоголік• 19 июня 2023

Дуже зла на чоловіка

Не подарував квітів на свято,навіть і не намагався щось придумати з цього приводу.
Ми прийшли в ресторан наче як поїсти , святкової атмосфери геть не відчула .

І так,я розумію ,що мої "проблеми" це ніщо порівняно з іншими проблемами та горем українців.

Тема просто виговоритися.
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Можливо проблеми з фінансами і він не хоче вам казати
Гроші на букет точно є
Я ж вкурсі скільки грошей

Смайликівна• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Ну ось так, неприємно дуже.
Наступного дня народження піду в клуб сама набухаюсь там може із кимось познайомлюсь
мда..высокие у вас отношения...ей цветы не подарили так она свою кормилицу за это другому подарит...странно это всё
Мусик Пусик• 19 июня 2023
Ну мы женщины,я тоже очень зла на своего,он за почти последние деньги,купил мне два парфюма,в сумме 7 тыс грн,я наорала на него,обиделся,а я злая не могу. Мы не миллионеры) Деньги есть немного,но я бы нашла им другое применение)
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляСмайликівна
І що?
Це не через це ,а вприниці ,щоб час гарно провести
Смайликівна• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
І що?
та мне всё равно, это ваши отношения-недоотношения..Если такие мысли в голове уже появляются, то недолго музыке играть...
ЦібаФу• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Ну ось так, неприємно дуже.
а зачем ждать год?)) в клуб вы можете пойти хоть завтра)
Уходя дверю не хлопать• 19 июня 2023
Автор, не знаю. У меня с мужем общий бюджет, прошу ничего не дарить и цветы не покупать. Все, что я захочу- куплю сама и скажу, что от него, потому вашей проблемы не понимаю. Но если вам так важны цветы/подарок, почему не поговорите с ним об этом сейчас? Почему не сказали об этом утром? Как было раньше?
Уходя дверю не хлопать• 19 июня 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Блин, такие все интересные... ну, мне сложно понять о чем думает мужчина, идя со своей женой в ресторан в её день рождения, без цветов и подарка...
Мой так и ходит😂
А о чем он должен думать?
Ластовиння• 19 июня 2023
Я якась інша, квіти не люблю, люблю ті що бабусі торгують, я їх купляю в вазу для дому. Щоб мені дарували квіти не люблю. Своє день народження і день народження чоловіка теж не любимо, бо до нас приїжджають купа родичів і ми повинні їх кружити, і ти вже забуваєш що в тебе день народження.

Уходя дверю не хлопать• 19 июня 2023
Ответ дляНеначасі
Я теж сьогодні була зла на свого, я просила купити тістечка його, розповідала йому яке хочу, він кивав головою наче розумів мене, я прибирала , мила, втомилася, але дуже чекала на повернення чоловіка з магазину , він з дитиною був на прогулянці, він повернувся і купив зовсім інші тістечка з кислющими ягодами і черствим тістом, я була зла, каже ну я не знав і т д, і так часто покупку йому доручити не можна.
Я не ем мяса, мой муж покупает мне в маке чикен ролл и говорит, что он забыл этот нюанс, когда заказ делал… 😂
ЖующаЯКонфету• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Так він навіть і не намагався,ми в Києві живемо,при великому бажанні можна було навіть і доставку квітів до ресторану замовити та будь що зараз можна таке зробити.
Він просто не хотів це робити,не хотів зробити мені приємно навіть раз в рік.
Ну скажем так, а он понимает, что Вам приятно? Ну знаете есть разные люди, если он к себе требует особого отношения в День рождения, а Вам того же не даёт, то это одно. Если же он и сам свой ДР проводит как почти обычный день и считает, что это норма, то это другое.
Радість моя• 19 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
Люди, вы в себе? На пожелания с ДР уже дизлайки ставят...
А де дізлайки подивитися? 😳 я нічого не бачу.
Глас_Народа• 19 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Мой коммент ( номер 10) с поздравлением, кто-то палец вниз поставил...
Радість моя• 19 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
Це я зрозуміла. Я не розумію де ви це бачите. У мене немає пальця вниз.
Глас_Народа• 19 июня 2023
Ответ дляРадість моя
хм...Может зависло у вас? Это приложение? Добавили реакции..
Глас_Народа• 19 июня 2023
Ответ дляРадість моя
У вас вообще как интерфейс до обновлений..
Радість моя• 19 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
А як його оновити? Соррі, що пристала до вас з цим питанням 😊
Киця-бриця• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
В нащо квіти в ресторані? Щоб всі бачили?
Радість моя• 19 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
В апп стор не просить оновлення.

Глас_Народа• 19 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Это я не знаю, я с браузера захожу. Вы админам напишите в службу поддержки, они точно знают. Может в приложении нет этого, я им не пользовалась.
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляЦібаФу
Треба привід якийсь ,щоб вирватися із дому
Радість моя• 19 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
Дякую 💐
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не повірите кажу вже про це третій рік
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляКиця-бриця
Щоб мені було приємно)
Уходя дверю не хлопать• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Не повірите кажу вже про це третій рік
И что он говорит? Почему не купил?
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
И что он говорит? Почему не купил?
Мені цей рік вже соромно питати про це вкотре.

Але і так розумію,що купа відмазок було б на це питання
Уходя дверю не хлопать• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік

Значит надо было утром послать его за букетом и не идти никуда с ним, пока не купить и не подарит😂
Радість моя• 19 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
Розібралася. Зовсім інше діло. А в додатку і благодарочки кудись зникли. Я ще дивилась і думала: дивно, що ні в кого не стоїть. Я прямо як прозріла.
Глас_Народа• 19 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Это хорошо)
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це вже дивно, якщо людина сама щиро не подумала це зробити,то що заставляти його силою ,до речі таке вже в нас було той рік