Манкоголік• 19 июня 2023
Дуже зла на чоловіка
Не подарував квітів на свято,навіть і не намагався щось придумати з цього приводу.
Ми прийшли в ресторан наче як поїсти , святкової атмосфери геть не відчула .
І так,я розумію ,що мої "проблеми" це ніщо порівняно з іншими проблемами та горем українців.
Тема просто виговоритися.
Манкоголік
• 19 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А в іншому як? Для мене свята не важливі, головне як кожного дня
Це день народження,раз на рік воно
Не прохожу мимо• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Це день народження,раз на рік воно
Ніяк не святкуємо
Манкоголік
• 19 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ніяк не святкуємо
А по скільки вам років?
Глас_Народа• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Це день народження,раз на рік воно
Манкоголік
• 19 июня 2023
Ответ длямладокошкина
Мало ресторану? Подарунок був???
Так мало,ні
Біток чи ефір?• 19 июня 2023
Ужас! И Вы говорите просто зла? Зачем жить с таким человеком, непонятно
такое неуважение…
Гербарія сушу• 19 июня 2023
А раньше он вам полеты на воздушном шаре дарил и лимузины с 500 розами к крыльцу подгонял?
Манкоголік
• 19 июня 2023
Ответ дляБорода
Я вас розумію. Але знаєте, не кожен здатний влаштувати свято.
Так він навіть і не намагався,ми в Києві живемо,при великому бажанні можна було навіть і доставку квітів до ресторану замовити та будь що зараз можна таке зробити.
Він просто не хотів це робити,не хотів зробити мені приємно навіть раз в рік.
Манкоголік
• 19 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
Ні
Манкоголік
• 19 июня 2023
Ответ длямладокошкина
Циганів і ведмежат потрібно було?
Гарно та достойного букету досить було б
Невгамовна сила• 19 июня 2023
Блин, такие все интересные... ну, мне сложно понять о чем думает мужчина, идя со своей женой в ресторан в её день рождения, без цветов и подарка...
Неначасі• 19 июня 2023
Я теж сьогодні була зла на свого, я просила купити тістечка його, розповідала йому яке хочу, він кивав головою наче розумів мене, я прибирала , мила, втомилася, але дуже чекала на повернення чоловіка з магазину , він з дитиною був на прогулянці, він повернувся і купив зовсім інші тістечка з кислющими ягодами і черствим тістом, я була зла, каже ну я не знав і т д, і так часто покупку йому доручити не можна.
САМ_ТАКОЙ• 19 июня 2023
Ответ длямладокошкина
Циганів і ведмежат потрібно було?
Сейчас вместе медведя уже танцующий пёс Патрон
Борода• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Тут або є бажання та ресурс або немає, чи бажання, чи ресурсу, або разом.
Вам видніше в ваших відносинах. Інше питання як ви будете далі жити.
ЛолитаНеРазлита• 19 июня 2023
Ми ніяк не святкуємо дні народження. Просто замовляємо їжу і дивимося фільм 🥰
А він завжди вам дарував подарунки і квіти, а цей рік - ні ?
Гербарія сушу• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Ні
Ну так а что изменилось тогда, что вас аж так впипчило?
Дую на вітер• 19 июня 2023
Обговоріть це з чоловіком, що Вам важливо отримувати квіти, бо він буде думати і далі що у вас все ок. Мій настільки не вміє робити свято що мені простіше обрати самій собі подарунок і інколи сказати прямо які квіти я хочу, він не вміє ні по відношенню до мами, бабусі, мене, за 5 років навчила трохи романтики , то маму свою радує на свята, бабусю вони в приємному шоці.
Манкоголік
• 19 июня 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ні
Він вже десь третій дн не може подарувати квіти, дуже різноманітні відмазки завжди
Love_Love_Love_• 19 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
Люди, вы в себе? На пожелания с ДР уже дизлайки ставят...
Манкоголік
• 19 июня 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Ну ось так, неприємно дуже.
Наступного дня народження піду в клуб сама набухаюсь там може із кимось познайомлюсь
ЛолитаНеРазлита• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Ні
Можливо проблеми з фінансами і він не хоче вам казати
Манкоголік
• 19 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
Квіти раніше були