Манкоголік• 19 июня 2023

Дуже зла на чоловіка

Не подарував квітів на свято,навіть і не намагався щось придумати з цього приводу.
Ми прийшли в ресторан наче як поїсти , святкової атмосфери геть не відчула .

І так,я розумію ,що мої "проблеми" це ніщо порівняно з іншими проблемами та горем українців.

Тема просто виговоритися.
Уходя дверю не хлопать• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Це вже дивно, якщо людина сама щиро не подумала це зробити,то що заставляти його силою ,до речі таке вже в нас було той рік
Здесь два варианта. Либо он такой человек, с такой особенностью, либо вам нужно к семейному психологу…

Без QR коду• 19 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
Ну так а что изменилось тогда, что вас аж так впипчило?
Впипчило никогда раньше не слышала такого
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Він дарував на дн букети дівчатам з якими не було серйозних стосунків,а просто секс(я фото в телефоні бачила знаю хто то),а я якби дружина і в нас дитина спільна,я чим гірша?
AmazingLady• 19 июня 2023
Ну злитесь дальше,эта ’созидитаельная’ энергия вам прям по одет сейчас..
AmazingLady• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Ну ось так, неприємно дуже.
Наступного дня народження піду в клуб сама набухаюсь там може із кимось познайомлюсь
Да идите, может мужу за счастье это все будет. Найдет нормальную
Розвідка Маші• 19 июня 2023
У меня муж вообще не романтик. Я об этом прекрасно знала, когда выходила за него замуж. Так чего теперь мне на него давить? Из яблока не выжмешь апельсиновый сок 🤷🏽‍♀️
Я люблю его таким, как он есть. Стало быть романтическая составляющая в нашей семье - это моя забота.
Перекус беру завжди• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Так він навіть і не намагався,ми в Києві живемо,при великому бажанні можна було навіть і доставку квітів до ресторану замовити та будь що зараз можна таке зробити.
Він просто не хотів це робити,не хотів зробити мені приємно навіть раз в рік.
Сколько вам лет?
ЖенаАйтишнеГа• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Понимаю ваши чувства и сожалею
Не думали спокойно с ним поговорить
Сказать, что расстроены/разочарованы и вы выяснили возможно у него была причина или же поймете, что человек на хочет вас больше радовать и будете думать хотите ли быть с ним дальше
Синди Кроуфорд• 19 июня 2023
А ви сказали йому за це? Що вам це не сподобалось, що ви чекали квіти, що вам непріємно?

Дверной_Проем• 19 июня 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ми ніяк не святкуємо дні народження. Просто замовляємо їжу і дивимося фільм 🥰
А він завжди вам дарував подарунки і квіти, а цей рік - ні ?
Ми теж не святкуємо.
Але у нас відмінні стосунки.
Мені важливіше те, що щодня - відносини, допомога, розуміння, а не квіти раз на рік.

Цього року чоловік подарував поїздку.
Не в красивому конверті. Просто сказав, що купив квитки і забронював житло.
Інколи просто зранку вітає, потім можемо вечір разом вдома провести, або погуляти.
Подарунки є не завжди на свята.

Але він мені завжди говорить - ’Якщо ти щось хочеш, нащо чекати свята - ходімо купимо сьогодні.’

Зате щодня я отримую більше. І поцілунки, і закоханий погляд, і допомогу, і підтримку. Разом 20 років.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Ні
А как вы его с ДР поздравляете?
Свисток ля-минор• 19 июня 2023
Розказую. Берете гроші і купуєте букет/тістечка/парфуми. Всі щасливі не дякуйте
Fashion_besties• 19 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Автор, не знаю. У меня с мужем общий бюджет, прошу ничего не дарить и цветы не покупать. Все, что я захочу- куплю сама и скажу, что от него, потому вашей проблемы не понимаю. Но если вам так важны цветы/подарок, почему не поговорите с ним об этом сейчас? Почему не сказали об этом утром? Как было раньше?
Я еще добавлю к этому гениальному совету.Обязательно изнасилуйте его моцк претензиями, кислым злым лицом и добавьте больше драмы - с подвываниями и заламываниями рук.
Чтобы в следующем году (если ваш брак продержится) он не спал всю ночь, а думал о цветах в ваш День рождения.
И когда вы получите букет, помните, как вы вытрясли из него эти цветы.
Анти-анонім• 19 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Я б його взагалі вітати перестала. Але й свій день наррдження святкувала як сама захотіла. Якщо вчора ось так, то сьогодні я йду з дівчатами - мене й привітають, і весело буде, а не поїсти в ресторані - мила, твій подарунок- вихідний від кухні...
Свисток ля-минор• 19 июня 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ото в людей проблеми
Свисток ля-минор• 19 июня 2023
Ответ дляFashion_besties
В мене знайома всі ті букети в інстаграм виставляє і ніби сюрприз. Жіночці трохи за 40. І кульки на всі ДН надуті вже років 10. Потім сторіз - ой, який сюрприз, я не чекала. А вже навіть я знаю, будуть кульки і сторіз
спальное место• 19 июня 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Блин, такие все интересные... ну, мне сложно понять о чем думает мужчина, идя со своей женой в ресторан в её день рождения, без цветов и подарка...
Так наверно дома подарил…. Зачем эта показуха в ресторане, ладно когда на стадии встречаний…
спальное место• 19 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Кому вы скажете, что от него?
Fashion_besties• 19 июня 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ви не розумієте цього. Головне транслювати світу картинку свого шастячка. І скоро чи пізно воно з’явиться.
Ну і що з того, що квіти отримує насильством в мозок? Головне - це фоточька і всесвіт обдуриться і дасть кожному згідно фотачькі в інстаграмі.
Все як сцукенберг передбачив 📺

Уходя дверю не хлопать• 19 июня 2023
Ответ дляспальное место
Кому вы скажете, что от него?
Мужу
Оченьценная• 19 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ніяк не святкуємо
Ну это ваши проблемы, не у всех так
Оченьценная• 19 июня 2023
Ответ дляспальное место
Где написано, что дома подарил? Автор написала, что не была ни цветов, ни подарка. Пошли поели в рестике и на том весь праздник.
Выше правильно написали, что подарок автору - выходной от кухни
Это не нормально
Оченьценная• 19 июня 2023
Смотрю тут у многих мужья не заморачиваются днями рождений жен, видимо им достаточно любовниц кружить, а жене - домой пришел и уже хорошо
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Та я просто почну гуляти він навіть і не вкурсі буде
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Сколько вам лет?
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Понимаю ваши чувства и сожалею
Не думали спокойно с ним поговорить
Так я все знаю вже ж це обговорювали сто разів з ним
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Це вже третій рік підряд повторюється
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А как вы его с ДР поздравляете?
Так звісно і стіл накриваю
автор Манкоголік • 19 июня 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Це не цікаво,парфуми в мене вже є
AmazingLady• 22 июня 2023
Ответ дляМанкоголік
Так и он это может