Зажуженная Жужжа• 19 июня 2023

Ви би дозволили тимчасово пожити у себе знайомій, якій не комфортно жити

з батьками?
Чудовий каламбур• 19 июня 2023
Нет. Не считаю себя обязанной обеспечивать какой-то знакомой комфорт за свой счет.

Червона калина• 19 июня 2023
нет, это путь в никуда. Такие ’пожить’ плохо заканчиваются...для дружбы.
НаБалКоніХодять• 19 июня 2023
А куди вона потім планує йти?
Ну просто якщо мова про те, що вона планує орендувати квартиру і їй треба пару ночей десь побути, поки шукає варіанти - ок, пустила б. В мене тато теж любив козирнути тим що ’поки ти в моєму домі - живи по моїм правилам’, тож тут можу зрозуміти.
Якщо мови про те, що їй жити треба десь постійно - ні, не пустила б.
Mrs.Ochmonek• 19 июня 2023
Колись я переконувала свою подругу, на той час ще не близьку, зупинитись саме у мене, поки в неї курси були 3 тижні в Києві ( а не в гуртожитку)ю Вона таки поїхала в гуртожиток, а через два дні переселилась до мене. Оскільки людина душевна, чемна і вдячна, то це був чудовий досвід. Після якого ми таки стали близькими подругами, уже 15 років як, хоч бачимось раз на рік максимум.
Це я до того, що дивіться по людині. Хорошим людям допомогти завжди приємно)
А у нас макарошки• 19 июня 2023
В мене знайома, також, прихистила подругу ненадолго.
Вона виїдала їхні продукти.
Через 3 місяці з великим скандалом виселила і ´звичайно´ хозяйка, була ну дуже поганою.
Поклала око на ’хлопця хазяйки квартири’ і впевнена, що до нього чіплявся (але це не підтверджено).
Не могла з´їхати бо шукала квартиру поряд з їхньою😭😭😭.
Прихистити можно максимум на тиждень (за цей час можно знайти і зняти квартиру).
Було б бажання та гроші.
Солоденька цукОрка• 19 июня 2023
В студентські роки жила подруга десь місяць, але в неї склалася ситуація що батько кидався з ножем, мама поїхала в село в батьківську хату залишивши її саму розбиратися як їй ходити на пари та де жити. Через трохи дід купив їй окрему квартиру
Помогалочка• 19 июня 2023
Нет. Полно аренды
Помогалочка• 19 июня 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А как семьи живут?
Это не семья
Перловая Кашка• 19 июня 2023
Нет. Был опыт и больше никогда не соглашусь)
А вот друзьей - запросто приму. И тоже был опыт. Но я друзьями всех подряд не называю.