Що хорошого на практиці вам дало народження дітей?
Результат:
вже голосів:
32 (59.26%)
Свій варіант
18 (33.33%)
На практиці нічого
2 (3.7%)
Можу сидіти вдома
1 (1.85%)
Пільги, виплати
1 (1.85%)
На старості поміч
0 (0%)
Вийшла заміж за НЬОГО
personality• 19 июня 2023
Я хотіла бути мамою, я стала мамою. А які вигоди я маю отримати? Не розумію цього. Може мені треба після садочка їх в атб на касу віддавати і зп забирати?
У мене чудові діти.
Старший дорослий - часто спілкуємось. Багато спільного, може о годинами спілкуватись, тому що однакові інтереси і погляди.
Менша з характером, але цікава. Така особистість.
Мені подобається за ними спостерігати.
Доречі діти допомагають мені розвиватись. Зі старшим готувались разом до його олімпіад. З меншою вчу англійську.
Найкращий сенс - коли старший сказав друзям, що він пишається своїми батьками
Мені подобається за ними спостерігати.
Кошкина мать• 19 июня 2023
а вийшла заміж за НЬОГО? то за кого? за дитину? батька дитини, чи просто рандомного мужичка?
Елена_мама Кристинки• 19 июня 2023
Для меня это уникальный жизненный опыт, начиная от беременности. Очень интересно наблюдать как растет и меняется ребенок. Иногда достаточно сложно в этом участвовать. Это как один из этапов взросления, когда ты становишься ответственным не только за себя, а и за кого-то еще.
Я стала зарабатывать больше денег и развиваться в своей профессии. Появилось миллион занятий, которых не было раньше. Велосипед, пикники, волейбол и длинные прогулки по незнакомым и любимым местам теперь в моей жизни постоянно. Теперь я не просто вкусно готовлю, я создаю шедевры и постоянно пробую что-то новое. А еще у меня появилась привычка делать заготовки. Теперь я все морожу и консервирую.
Ответ дляJul_L
Будьте моєю мамою на тиждень