Кудряшка Сью• 19 июня 2023
На сколько Вы или Ваши дети сдали НМТ?
Лика-прилипка• 19 июня 2023
Ответ дляЮпитерная
Але здав!!! Складно уявити, скільки роботи Ви зробили.
Саме цікаве те, що я піклувалась тільки за його емоційний стан та побутові навички. Навчання - це тільки його досягнення. Самостійне, без вчителів. Але маю визнати, в мене не важка і дуже самодостатня дитина.
Реанимация• 19 июня 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ахахах) ну я там теж мабуть була найстарша, або майже) і як склали, куди плануєте вступати?
Мені тільки англійська потрібна по факту, сдала на 187. Буду вивчати психологію.
Кудряшка Сью
• 19 июня 2023
Ответ дляРеанимация
А Ви на перший курс? Бакалаврат?
Первоклассница• 19 июня 2023
Дитина здавала 12.06. Результатів ще нема в кабінеті. По завершенні не подивилася на результат. На який день від дня НМТ у вас появилися результати?
Реанимация• 19 июня 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А Ви на перший курс? Бакалаврат?
Скоріш за все, другий курс, зараз вирішують що зі мною і такими як я робити. Бо вуз військовий.
Кудряшка Сью
• 19 июня 2023
Ответ дляПервоклассница
Здавала сьогодні, в кабінеті нема, дивилась на іспиті зразу
Первоклассница• 19 июня 2023
На іспиті не додивилася. Якби результат висвітився на екрані, то, напевне, замітила би його. Чому так сталося і скільки ще часу чекати його в кабінеті невідомо. Переживаємо.
Кудряшка Сью
• 19 июня 2023
Ответ дляПервоклассница
Так він там і висвічується і нікуди не зникає, так і залишається там сторінка
Христя в тiстi• 19 июня 2023
Ответ дляПервоклассница
Не переживайте. Такое у многих. В кабинете будет до 28.06.
Первоклассница• 19 июня 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Дякую, за теплі слова.
Христя в тiстi• 19 июня 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Если время вышло, а тест не закончен, то результат на экран не выводится. Или если просто не нажать ’Завершить’ в самом конце - аналогично. Но всё сохраняется и потом будет в кабинете.
Кудряшка Сью
• 19 июня 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Ааа сорри, не знала
Юпитерная• 19 июня 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Це теж велика справа. Утримати дитину з проблемами в нормальному емоційному стані. Підтримати її.
В мене молодший не дуже важкий діслектик і я теж радію, що дитина виросла доволі впевнена в собі, щоб жити зі своїми особливостями. Але їх досягнення все ж таки трохи і наші. Але Ваш син молодець, що зміг підготуватися.
Кудряшка Сью
• 19 июня 2023
Ответ дляТрактор Віка
погано, (156+159+167) / 3 = 160,666
Бачила сьогодні результати учасників в авдиторії, то це у Вас і непогано ще, нічо так здали!
ротцвеники• 19 июня 2023
На напевно на будь-яку такий вийде. Вступати планує на не дуже популярну спеціальність, за власним вподобанням.
ротцвеники• 19 июня 2023
Ответ дляТрактор Віка
погано, (156+159+167) / 3 = 160,666
Конкурсний бал не так рахується
Трактор Віка• 20 июня 2023
Ответ дляротцвеники
Конкурсний бал не так рахується
я середній рахувала, хоча конкурсний теж виходить 160
Кудряшка Сью
• 20 июня 2023
Ответ дляТрактор Віка
А як рахувати конкурсний? Це мається на увазі коефіцієнти університету по обраній спеціальності? Дякую
Трактор Віка• 20 июня 2023
Ответ дляКудряшка Сью
у нас так виходить (156*0.35+159*0.4+167*0.25) / (0.35+0.4+0.25)
Христя в тiстi• 20 июня 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Вот здесь найдёте ответы на все вопросы. Коэфициенты не ВУЗы определяют, они определяются по каждой специальности (В Порядке это Додаток 7, таблица)