Нехай щастить• 20 июня 2023

Які ролети обрати на вікно з багатьох секцій

Не знаю як правильно описати вікно, тому додаю фото. В мене таких 24 секції всього. Не знаю які краще ролети підібрати - з 8 частин, чи верхні окремо, середня і нижня разом, чи всі окремо.
Порадьте
Стрекоза любви• 20 июня 2023
Автор, вікно у вас, звичайно, зламай голову і очі. Можливо на верхню і нижню частину якісь нерухомі ролети? Або хоча б на верхню? А основне світло вже б йшло з середньої, найбільшої.
Замрійлива• 20 июня 2023
в мене взагалі по таким ролетам питання: як з ними повноцінно відчинити вікно. на кухні поставила одне вікно, воно вузьке тому без секцій. купила таку ролету і спробувала причепити, в перший раз відкрила вікно і тепер на боковій панелі виямка. якщо з ролетою, то вікно не відчиняється на всю і свіжого повітря особливо влітку замало. тому зняла її, тепер сонце світить.
Весела моль• 20 июня 2023
Ответ дляЗамрійлива
В мене такого плану.
Обожнюю.
Вікна нормально відкриваються. Ніяких ямок
автор Нехай щастить • 20 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Чому, зламай очі? Виглядає гарно. А голову, то так, погоджуюсь. Але виходить аж 24 тих кусків, а це дитяча ще й до того ж.
Думаю може з практики хтось підкаже як зручніше.
Обижулька• 20 июня 2023
Верхні і нижні заклеїти матовою напівпрозорою плівкою.
На велику частину - рольштори день-ніч.
Ну і я б брала Закриту систему штор.
Це дорожче, але практичніше і зручніше.
Замрійлива• 20 июня 2023
Ответ дляВесела моль
В мене такого плану.
Обожнюю.
можете сфоткать?
бо он на фото автора їх повісили в шахматному порядку - вище/нижче, що виглядає не зовсім красиво. якщо дві секції вікна, то між стеклами треба дууууже широкі вставки пластику робити, що також псує вигляд. в мене стандартне вікно зі стандартною боковою пластикою частиною і від тримача цієї ролети угорі не можна відкрити вікно, тільки відкидати.
Весела моль• 20 июня 2023
Ответ дляНехай щастить
Я б брала одним куском секція 2+3
А верх можна плівкою , якщо від сусідів видно кімнату.
Як не видно, то залишила б просто так або якісь наклейки тематичні з Алі.
Але , може, не всі однакового кольору ролети ?
Весела моль• 20 июня 2023
Ответ дляЗамрійлива
можете сфоткать?
Я клєїла теж в різних кімнатах по- різному .
Є і вище на рамі вікна. Все нормально відкривається: і ліфт, і звичайно.
Вельми шановна• 20 июня 2023
Ответ дляЗамрійлива
в квартирі висять звичайні жалюзі білі, мити їх звісно жесть, вікно відкривається нормально, не прям до стіни, але норм.
а в будинку ролети, так також на кожному откосі виямки, змирилась, бо приватний сектор без ролетів це не дуже, да і звикла спати в темряві)
Засомневаю• 20 июня 2023
Ответ дляЗамрійлива
Не на боковой панели, а на откосе вы имели ввиду? Ширина профиля имеет значение так, как глубина крепления ролетты 3-3,5 см.
Замрійлива• 20 июня 2023
Ответ дляЗасомневаю
В мене не откоси, а енергозберігаючи панелі по боках
Ядвига Юсьлегко• 20 июня 2023
Ответ дляНехай щастить
У нас ось так. Перше фото великі 2, поділили на 2 лише тому що ввечері закриваємо половинку бо там сусіди будинок клином стоїть. А так хотіли одну велику чіпляти. Інші поділили на три як бачите тому що ламане вікно. Мені подобається саме такий варіант, а не на кожне вікно окремо, лише зі стелі
Ядвига Юсьлегко• 20 июня 2023