Ирина_Конор• 20 июня 2023

Зачем каждый раз создавать хвылювалочку?

Создайте одну тему и пишите в ней. Так сложно?
Николь1986• 20 июня 2023
Наверное, можна писять и спать.
Tammy21• 20 июня 2023
Ответ дляПодруга жизни
Зачем такое писать?
Может и не всё, что было выпущено, орки хотели в Запорожье влупасить. Наверное, много наши сбивают, спасибо им большое.
А информация о том что у нас громко или негромко - это может потом использоваться для корректировки огня по другим городам.
Для бешеной собаки сто верст не крюк (с).
Думаете, русня аж настолько косая? 50 км туда, 20 сюда -- допустимая погрешность? Или Запорожье это три хатки на полянке?
Николь1986• 20 июня 2023
Хрен, опять к нам. Как всегда
k1488• 20 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Наверное, можна писять и спать.
Ага, якби ж то
Прям над моїм будинком
Львів
суки
БрЮнЕтОчКа77777• 20 июня 2023
До Києва летять з півночі!!!

Не мало.
Вирішили нам влаштувати пекельний ранок.
@smolii_ukraine
Isa Dora• 20 июня 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
До Києва летять з півночі!!!

Не мало.
@smolii_ukraine
Дивно. Вже ж світло і все одно пруть
БрЮнЕтОчКа77777• 20 июня 2023
Ответ дляIsa Dora
Дивно. Вже ж світло і все одно пруть
Да. Они наверно маневрировали, то туда, то сюда.
sur_sur• 20 июня 2023
Мда, гудуть шахеди і наші луплять. . Передмістя Києва, такий рай на дачі, стільки черешні у цьому році, шовковиця починається, оцей наш рай і не дає спокою орками.
k1488• 20 июня 2023
Ответ дляIsa Dora
Дивно. Вже ж світло і все одно пруть
та є таке, щось запізнилися
може їх небагато, і через хв 30 дорозвідка буде..
viika65• 20 июня 2023
ну, что там, девченки? отписывайтесь, мы же за Вас переживаем!!!
Love_Love_Love_• 20 июня 2023
Ответ дляk1488
та є таке, щось запізнилися
В якому ви районі? Мені пишуть з району нового ц що це там
ybloko• 20 июня 2023
Гепають цих мопедів. Дитина переживає аби в басейн не впали. Щось ці цілі пруть і пруть(
БрЮнЕтОчКа77777• 20 июня 2023
📡Північ Київщини, тримайтесь !

Ще пару недобитків.
єРадар | Повітряна тривога (https://t.me/eRadarrua)
Inna_A• 20 июня 2023
Ответ дляybloko
Київ?
ybloko• 20 июня 2023
Ответ дляInna_A
Київ?
Передмістя, до Києва тут пощьолкають
Inna_A• 20 июня 2023
Ответ дляybloko
Передмістя, до Києва тут пощьолкають
В мене теж передмістя, сиджу на нервах в коридорі, дитина спить на підлозі
k1488• 20 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
не можу відповісти з явних причин, самі розумієте.
Ніби все норм на моєму мікрорайоні, сирен швидкої чи щось подібне не чути
ybloko• 20 июня 2023
Ответ дляInna_A
В мене молодша дитина прокидається, дуже чутливий став до нічних вибухів шуму
alla1985m• 20 июня 2023
Ответ дляsur_sur
А де ж саме вони гудуть? Чи про локацію шахедів ніззя людей попереджувати? ’Передмістя Києва’ якось так звучить завуальовано.. майже аби залякати.
Love_Love_Love_• 20 июня 2023
Ответ дляk1488
Добре, трохи переживаю
ybloko• 20 июня 2023
Ответ дляalla1985m
Телеграм, вайбер канали попереджають, місцеві тг спільноти попереджають. Підпишіться. Другий рік війни. Навіщо зараз, коли іде в реальному часі полювання за шахедами, писати назви
Molochay• 20 июня 2023
Ответ дляalla1985m
Будуть поруч з вами-почуєте
k1488• 20 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Добре, трохи переживаю
Але це я за свій пишу
В місцевих каналах теж ніби тиша

Я єдине що зрозуміла, що як чуєш дрон - треба ховатись, а я розгубилась, і через кілька секунд вибух, щось я завжди в тонусі при тривозі, особливо при ракетних обстрілах, а це думаю - та ну скільки можна, що там тих дронів, все буде норм…
Manichka• 20 июня 2023
’Попередньо чисто. Триває дорозвідка! Дякуємо силам ППО! ’
alla1985m• 20 июня 2023
Ответ дляMolochay
Будуть поруч з вами-почуєте
Так я й намагаюсь зрозуміти наскільки далеко вони чи поряд зі мною.. та автор повідомлення про шахедів у передмісті не відповіла де вони саме.
Love_Love_Love_• 20 июня 2023
Ответ дляk1488
Але це я за свій пишу
В місцевих каналах теж ніби тиша

Та от в мене теж ніхто нічого не пише вже тому і запитала
sur_sur• 20 июня 2023
Ответ дляalla1985m
Ага, завуальовано)) але телеграм канали повідомляють напрямок. Ну, той об,єкт шахеди не зруйнують. ППО не стихає.
Molochay• 20 июня 2023
Ответ дляalla1985m
Тому що автор цього повідомлення скопіювала текст з тг. А там тільки про передмістя й написано було)
sur_sur• 20 июня 2023
Ответ дляMolochay
Ні, не скопіювала, бо там було відверто написано про Вишгород. Ви не читаєте?))
Але зараз ще й написали, що то не ППО.
Мабуть, підрівники ні світ ні зоря на полігоні...
чаревна• 20 июня 2023
Вы решили так внимание к себе привлечь, негативом? Не понимаете зачем тема создантся