Создайте одну тему и пишите в ней. Так сложно?
Ответ дляПодруга жизни
Зачем такое писать?
Может и не всё, что было выпущено, орки хотели в Запорожье влупасить. Наверное, много наши сбивают, спасибо им большое.
А информация о том что у нас громко или негромко - это может потом использоваться для корректировки огня по другим городам.
Для бешеной собаки сто верст не крюк (с).
Думаете, русня аж настолько косая? 50 км туда, 20 сюда -- допустимая погрешность? Или Запорожье это три хатки на полянке?
БрЮнЕтОчКа77777• 20 июня 2023
До Києва летять з півночі!!!
Не мало.
Вирішили нам влаштувати пекельний ранок.
@smolii_ukraine
Не мало.
@smolii_ukraine
БрЮнЕтОчКа77777• 20 июня 2023
Ответ дляIsa Dora
Дивно. Вже ж світло і все одно пруть
Да. Они наверно маневрировали, то туда, то сюда.
Love_Love_Love_• 20 июня 2023
Ответ дляk1488
та є таке, щось запізнилися
може їх небагато, і через хв 30 дорозвідка буде..
В якому ви районі? Мені пишуть з району нового ц що це там
БрЮнЕтОчКа77777• 20 июня 2023
📡Північ Київщини, тримайтесь !
Ще пару недобитків.
єРадар | Повітряна тривога ()
Ще пару недобитків.
єРадар | Повітряна тривога ()
Ответ дляsur_sur
Мда, гудуть шахеди і наші луплять. . Передмістя Києва, такий рай на дачі, стільки черешні у цьому році, шовковиця починається, оцей наш рай і не дає спокою орками.
А де ж саме вони гудуть? Чи про локацію шахедів ніззя людей попереджувати? ’Передмістя Києва’ якось так звучить завуальовано.. майже аби залякати.
Love_Love_Love_• 20 июня 2023
Ответ дляk1488
не можу відповісти з явних причин, самі розумієте.
Ніби все норм на моєму мікрорайоні, сирен швидкої чи щось подібне не чути
Добре, трохи переживаю
Ответ дляalla1985m
Телеграм, вайбер канали попереджають, місцеві тг спільноти попереджають. Підпишіться. Другий рік війни. Навіщо зараз, коли іде в реальному часі полювання за шахедами, писати назви
Ответ дляLove_Love_Love_
Добре, трохи переживаю
Але це я за свій пишу
В місцевих каналах теж ніби тиша
Я єдине що зрозуміла, що як чуєш дрон - треба ховатись, а я розгубилась, і через кілька секунд вибух, щось я завжди в тонусі при тривозі, особливо при ракетних обстрілах, а це думаю - та ну скільки можна, що там тих дронів, все буде норм…
В місцевих каналах теж ніби тиша
Love_Love_Love_• 20 июня 2023
Ответ дляk1488
Але це я за свій пишу
В місцевих каналах теж ніби тиша
Та от в мене теж ніхто нічого не пише вже тому і запитала
Ответ дляalla1985m
Ага, завуальовано)) але телеграм канали повідомляють напрямок. Ну, той об,єкт шахеди не зруйнують. ППО не стихає.
Ответ дляMolochay
Тому що автор цього повідомлення скопіювала текст з тг. А там тільки про передмістя й написано було)
Ні, не скопіювала, бо там було відверто написано про Вишгород. Ви не читаєте?))
Але зараз ще й написали, що то не ППО.
Мабуть, підрівники ні світ ні зоря на полігоні...
Але зараз ще й написали, що то не ППО.