Создайте одну тему и пишите в ней. Так сложно?
Автор, Ви самі Хвилювалочку створили, методом ’от противного’)))
Сподіваюсь всі живі і здорові,в тому числі психологічно після ночі
А по темі заголовку - це форум. Всі пишуть, що хочуть. Так само можна створити одну тему про свекруха, одну про коханок, одну про навчання і т.д.
Але ж Советчица стане не цікавою
Тому кому заголовок не подобається - пройшли повз і все.
А ще ж є виборка по темам, і можна заходити тільки в улюблені розділи.
Але ж Советчица стане не цікавою