Міс Всесвіт• 20 июня 2023

Чи не має проблем з перетином хлопець 17 років?

У кого нещодавно перетинали кордон хлопці 17 років? Чи не було проблем? Кажуть, що можуть не випустити.
Щас ухожу• 20 июня 2023
Приписное есть? Выпустят.
СирОжино пирОжино• 20 июня 2023
Якщо має приписне то проблем не буде.
ЯсноВидящая• 20 июня 2023
Брешуть вам, а не кажуть. Ми зараз в Італії на фестивалі, хлопці 17+ з нами.
Колишня муза• 20 июня 2023
А приписне дійсно обов´язково?
Потребую апгрейду• 20 июня 2023
Ответ дляКолишня муза
А приписне дійсно обов´язково?
Ні
І офіційно ДПСУ це підтвердила
Але тут кожного дня по десять тем про дозвіл батька та про 17 років.
Боти трудящі не покладають пальців
Колишня муза• 20 июня 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ні
І офіційно ДПСУ це підтвердила
Боти трудящі не покладають пальців
Дякую, я начебто заспокоїлась, а як читаю знов і сумніви, може щось змінилось, а я не чула :)
Ніхто ще не написав,що не пустили закордон, що взагалі запитували приписне.
Потребую апгрейду• 20 июня 2023
Ответ дляКолишня муза
Для того боти і працюють
Щоб ви сумнівались постійно
автор Міс Всесвіт • 20 июня 2023
Ответ дляЩас ухожу
Приписное есть? Выпустят.
Есть.
Щас ухожу• 20 июня 2023
Ответ дляКолишня муза
Почему же, я знаю парня, которого развернули без приписного.
Колишня муза• 20 июня 2023
Ответ дляЩас ухожу
А що було далі? Чи виїхав, чи зробив, чи на інший таможні пропустили?
Щас ухожу• 20 июня 2023
Ответ дляКолишня муза
Делают сейчас приписное.
А другой одноклассник сына ездит часто в Румынию, с моим вместе на учет становились. Без проблем. Сейчас им по 16-17 лет.
автор Міс Всесвіт • 20 июня 2023
Телефонувала на гарячу лінію прикордонної служби, сказали, що обмежень для неповнолітніх для перетину кордону немає. Сподіваюсь, що так і буде.
Колишня муза• 08 июля 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Можна запитати, чи ваш син перетинав кордон нещодавно, чи питали приписне взагалі?
автор Міс Всесвіт • 11 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Перетинали кордон 27.06, іхали поїздом до Перемишля, приписне не питали, подивились тільки паспорт. Сину 17 років 4 міс.
Колишня муза• 11 июля 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Дякую вам! Ми теж будемо до Перемишля, трохи заспокоїлася, ми робимо, але зараз такі черги, сьогодні записувала його о 6 ранку, сподіваюсь встигнемо, якщо ні, то на вдачу поїдемо.
Дякую!
автор Міс Всесвіт • 11 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Дякую!
Хай щастить!
Колишня муза• 11 июля 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Хай щастить!
Навзаєм 🥰