Дякую, що відповідали у попередній темі про релігію і здоров*я.
Ну про таке часто пишуть. І про святу воду, і про чудотворну ікону, біля якої отримують зцілення і все таке.
А от якщо людина стане просити грошей? Чи роботу хорошу?
Чи просто щоб те, що вони виставила свого на олх швидко продалось?
Ніколи про таке не зустрічала, може, молитися про багатство гріх?
Тільки не треба про роботу, бо я не вчора родилася і бачу, що працюють всі, а багатих щось мало
Результат:
вже голосів:
23 (53.49%)
Свій варіант
13 (30.23%)
Допомагає, якщо вірити
7 (16.28%)
Про таке гріх просити
Color never seen before• 20 июня 2023
Я в бога не особо верю (вернее не знаю есть он вообще или нет), но деньги у меня есть.
ksusha1155• 20 июня 2023
Віра допомагає завжди і у всьому, але не треба перекладати на Бога свої проблеми))
Валентина Як• 20 июня 2023
Вера вообще помогает жить. Заметила, что верующие люди обычно очень спокойные. Меньше суеты в них, тревожности. Наверное знают, что выше нас есть кто-то, кто все контролирует.
Мне сложно ВСЕ контролировать, да и невозможно это. В когда есть фактор везения или невезения.
Евгения911• 20 июня 2023
Не можна молитися про гроші, треба молитися, щоб Бог дав здоров´я їх заробити...
Ответ дляВалентина Як
Я теж таке помітила.
Може, вони просто змирилися, що вище попи не стрибнеш, а агностики з атеїстами все ще намагаються...
Евгения911• 20 июня 2023
Ответ для40ка
Дякую, хороший варіант
Просити гроші, машину, то вже наглість) Я прошу здоров´я, щоб допомагав в тих чи інших справах. Коли не хворієш, то можна якусь копійчину і відкласти на ту саму машину.
Ответ дляЕвгения911
О, так, особливо, коли менше ходиш по аптекам, то на машину поступово відкладеш
Вэнди Стар• 20 июня 2023
Церковный Боженька наоборот от богатства заслоняет. должны быть в грехе и скромности
и дело не в аптеках и машинах.
Благополучие дается иначе, и другим эгрегором, свободным!
и дело не в аптеках и машинах.