Усміхайлик• 20 июня 2023
Останнім часом я дуже погано поводилася у стосунках
Виносила мозок на пустомі місці, обезцінювала, капрізнічала, влаштовувала істерики та скандали, могла нахамити, нічого не хотіла... Я наче загралася в ігру та думала, що нікуди він не дінеться, бо він же так довго бігав за мною і вклав в ці стосунки... Чоловік довго терпів, але не витримав і пішов... Тільки після цього я зрозуміла якою дурепою була, але тепер вже пізно...
Ответ дляУсміхайлик
Мені чхати на гордість, я не хочу втратити людину через свою тупість та негативний досвід😭 Трошки більше 2 років
Розумієте, якщо людина вас любить, то вона нікуди від вас не дінеться
Інколи треба дати час
Якщо будете постійно набридати смс і дзвінками, нічого хорошого не вийде
Інколи треба дати час
Усміхайлик
• 21 июня 2023
Ответ дляElena1823
Інколи треба дати час
скільки часу треба?
Усміхайлик
• 21 июня 2023
Ответ дляElena1823
Інколи треба дати час
я не набридаю, я взагалі мовчу