Я такая - жду трамвая• 20 июня 2023
Чому він постійно вибачається з затримку відповіді в месенджері?
Спілкуюсь із чоловіком в переписці, найчастіше.
Знайомство було випадковим і не з метою становлення якіхось романтичних відносин (тобто не СЗ чи ще щось).
Різні теми обговорюємо, але найчастіше - жарти, мемчики, таке легке спілкування. Я вважаю, що месенджер - це засіб спілкуваня, коли кожний відповідає кому зручно, тобто не терміновий, але за можливості віповідаю або реагую майже зразу - в мене смарт годинник, зразу бачу, але можу і кілька годин не відповісти, коли зайнята, відкладаю на потім, а він теж по різному відповідає - інколи зразу, якщо телефон в руках, інколи за 10-20 хвилин, інколи і за пару годин, як зайнятий. Я до цього ставлюсь нормально, йому ніколи нічого не казала. А він часто вибачається, що не встиг відповісти, що було багато справ...
А як для Вас - месенджер вимагає швидкої відповіді і треба вибачатись, якщо довго не відповідаєш, чи це в нього просто відчуття провини чогось?
Я такая - жду трамвая
• 20 июня 2023
Ответ дляДжага-джага
Вихований
Ой, я ніколи не вибачаюсь. Значить, не вихована
Джага-джага• 20 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я теж))
Рубаю олівлє• 20 июня 2023
Мой извиняется если на полдня пропадает. А так взрослые люди, прекрасно оба понимаем, что есть работа, дела и сидеть круглосуточно с телефоном в руках, нереально
Ластоноша• 20 июня 2023
В мене був кавалер, що спочатку постійно вибачався, аж мені набридати стало, а потім почав потрошку паузи робити більші між відповідями, потім ще більше. . Потім не відповідав добу чи півтори, вже без вибачень. При тому, я ніколи не написувала ’ агов, де ти’, ні. Він задає питання, я відповідаю, щось теж питаю і потім добу він мовчить.
Я до того, що зараз він акцентує увагу, вибачаючись бо знає, що дівчата люблять вчасні смски, а потім можуть інші приколи полізти...
Домашка• 20 июня 2023
Ооо, это бабушка или мама выдрессировала))) Возможно...
Так сказать, на упреждение))))
Наша ситуация: старшая дочь отвечает свекрови часа чз 2-3- мозг вынесен свекровью мне, мужу, дочери и младшему - 7-ми лет дитя.
Поэтому, Дай Боги, чтобы воспитанный и предупредительный. А вдруг женщинами нетерпеливыми травмирован? Или просто невротик?
Так сказать, на упреждение))))
ЯкаКраля• 20 июня 2023
Не факт. Может работает на такой работе, что надо быстро отвечать. У нас так. В личной переписке не парюсь. Но обычно жениху быстро отвечаю
Я такая - жду трамвая
• 20 июня 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Мені теж так здається, тому й дивують вибачення ) Наче ж я і не вимагаю відповіді протягом пари хвилин, тим більше тематика така, зазвичай, жартівлива.
Я такая - жду трамвая
• 20 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
Цей ні, пише щодня і може не прочитати щось зразу, не помітивши, але максимум одне повідомлення. Ми давно вже спілкуємось, поки норм все, наче.
Я такая - жду трамвая
• 20 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Автор ваш собеседник в вас чуточку влюблен...
Можливо, і так )
ЯкаКраля• 20 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так, так, не сумнівайтеся...
Не обязательно. Много общалась и общаюсь с разными людьми. Некоторые пишут редко, другие-часто. Кто-то извиняется за долгий ответ, кто-то-нет...просто все разные. У людей разные работы, графики, колличество свободного времени и остальное.
Я такая - жду трамвая
• 20 июня 2023
Ответ дляДомашка
Так сказать, на упреждение))))
Так, це з сім´ї мабуть. В мого колишнього чоловіка будо заведено в родині сестра з мамою писала одна одній, що вони доїхали з пункту А в пункт Б, і не дай боже затримати повідомлення... Чоловіка це страшенно дратувало, що його смикають, як не повідомляв.
Tonya Linde• 20 июня 2023
Фіг його знає. Не вибачаюсь ніколи за таке. Хібащо якщо мені писали щось важливе, що потребувало швидкої відповіді.а я глянула і забула відповісти
Домашка• 20 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
О, мы пока свекрови не отзвонимся, что дошли домой - 500 м от нее, даже дорогу переходить не надо))), - не успокоится.
Если такой вариант, то покажите, что можно без зажимов, без строгой отчетности. Но не балуйте! Честь должен знать - отписаться, отзвониться)))
Но, девочки писали, мож влюблен? Тогда пусть млеет и беспокоится)))
ЭтаваНиМожетБыть• 20 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ну у них там не просто по работе, а смайлики и все такое, нравиться она ему однозначно...
Я такая - жду трамвая
• 20 июня 2023
Ответ дляTonya Linde
От і я така )
Водійка хімарса• 20 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так, так, не сумнівайтеся...
Ничего подобного, мемчики и смайлики это не влюбленность, скорее он или сам заинтересован, ему что-то надо (может и сам даже не знает что-может секс, может присматривается) и не хочет, чтоб автор пропала с радаров, или она показала свой интерес и он из вежливости извиняется, вдруг она сидела ждала его сообщений, а он не писал. Как-то так
КонхфЭдкаТузик• 22 июня 2023
Смотря стрима разговор. Если полноценней разговор , то это нормально. Как-то странно, когда человек посреди разговора уходит. Если просто обмен сообщениями, значит , вам просто попался нормальный и адекватный человек. Таких сейчас поищи.