НуКаНаКа• 20 июня 2023

Хто має здібності - що далі?

як в нашій країні буде.
може комусь сни якісь сняться
Zaviriuha• 20 июня 2023
Ответ дляMananaPryadko
Вы последнее интервью Буданова смотрели ? Вот после просмотра стало жутко .
Де можна глянути? Щось не можу знайти

Безникая• 20 июня 2023
Ответ дляavicber
Дивно виглядає насправді. Видається що дійсно після поранення.
у них по ходу флешмоб, Тищенко тоже побрился
катерина12009• 20 июня 2023
Ответ дляMananaPryadko
Много странного . То ли я прям такая дурная накрутила себя но предчувствие нехорошие
Як голова пришила до тулуба
катерина12009• 20 июня 2023
Ответ дляБезникая
Ну тут ноу коментс🤣😏
Irusik-0874• 20 июня 2023
Ответ дляMoon shine
Вона говорить про новий вид вірусу.і писала про нього в квітні 2022 року. Що буде нрвий страшний вірус ..що буде ´обезобрадивать кожу’.це не тепер..можу сфоткати їїдопис від 5 квітня 2022 р
тут еще во времена ковида писала одна девушка, что будут кожные заболевания
MaxTory• 20 июня 2023
Ответ дляптицаворона
Про Придністров´я - це капєц, як смішно))) маленькі імперські амбіції ворожки)))
Наші розкачати Придністров´я можуть. Щоб послабити там кацапів. Але приєднувати до нас, навіщо? Чи я щось не так зрозуміла?
iryna _b• 20 июня 2023
Ответ дляЗайкаСвоя
нос странный...
Нос поломаный просто, он у него такой давно.
iryna _b• 20 июня 2023
Ответ дляIrusik-0874
Кожные заболевания объяснимо, когда ковид заканчивался появилась новая болезнь- обезьянья оспа. В сми прогнозировали ее распространение, но все пока норм.
Такие себе пророки, просто сми читают
автор Sunbeam1 • 21 июня 2023
Ответ длякатерина12009
Як голова пришила до тулуба
але ж є зустріч з іноземними послами та їх підтвердження..

nata.ant• 21 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Такие себе пророки, просто сми читают
Тільки хотіла написати,ще в ковід писали про мавпячу віспу,і тут навіть постійно цю ідею продвигали,.І гейтса приплітали,це ще у 21 році