НуКаНаКа• 20 июня 2023
Хто має здібності - що далі?
як в нашій країні буде.
може комусь сни якісь сняться
Moon shine• 20 июня 2023
Ответ дляТетяна23
Теж одну інколи почитую, то говорить що Україна буде найбезпечнішим місцем, і АЕС не взирвуть, але буде багато нагнітання.
Ця теж кмже, що буде все ок
Moon shine• 20 июня 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Если хотите, то едьте) тут только вам решать.
Война в следующем году закончится. Но шарашить немного будет до 25 включительно
Одна астрологиня ксже те саме. І що війна перекинеться на інші країни. В нас лише початок. І що скоро на арену вийде Китай. Ну як скоро. 24-25 р.
Moon shine• 20 июня 2023
Ответ дляSunbeam1
виходить, все на ЗАЕС буде ок
Те.що нафоткала в неї. Взагалі.в неї збувається дуже багато. 99%.
Wendy Rhoades• 20 июня 2023
Ответ дляНуКаНаКа
а до 25 буде небезпечно? хочу розуміти, як далі життя планувати. зараз в Україні нічого не тримає.
закордоном буде важко просто. але якщо хоч дитина буде жити подалі від рашки - то я пожертвую своїм життям
а ви у своїх планах будете опиратись на сни невідомих вам людей?))
Wendy Rhoades• 20 июня 2023
Ответ дляMoon shine
Ось за нею спостерігаю. За 3 дні перед вибухом на ГЕС вона написала- угроза от воды. А сьогодні теж написала. Спецом сфоткала. Скрін в групі зробити не можна. Група закрита.
про це зараз всі експерти застерігають, це питання не передбачення, а закономірних наслідків.
А про поражать кожу - мабуть стосовно черевного тифу, про що знову ж таки всі експерти в один голос кричать.
Таким провидцем і я могла б стати)
Moon shine• 20 июня 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Таким провидцем і я могла б стати)
Вона говорить про новий вид вірусу.і писала про нього в квітні 2022 року. Що буде нрвий страшний вірус ..що буде ´обезобрадивать кожу’.це не тепер..можу сфоткати їїдопис від 5 квітня 2022 р
Светлана777• 20 июня 2023
Ответ дляНаталья557
Автор, вот вам очень убедительный прогноз от человека со способностями. Вы после этого продолжаете им верить?
Так а что там автор,открылся?
Кава з перцем• 20 июня 2023
Ответ дляinresta
єрмак при владі
отже, нічого хорошого.
крадуть, крадуть мільони
отже, нічого хорошого.
крадуть, крадуть мільони
так, але не мільйони, а мільярди.. Тільки МО вкрало на жилєтах 1 млрд.
Moon shine• 20 июня 2023
Ответ дляИрина 789
Еще нового вируса для полного счастья не хватает.......
Він буде по всьому світі. Як корона. Ніде не сховаєшся.
Moon shine• 20 июня 2023
Ответ дляFunny Cat
Подскажите, как добавиться в эту группу? Может есть ссылка?
Знайдіть в Інсті Українська бойова відьма. В неї на сторінці посилання. Більше ніяк.бо група закрита
Moon shine• 20 июня 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Таким провидцем і я могла б стати)
Светлана777• 20 июня 2023
Ответ дляMoon shine
А это она вам в прошлом году рассказывала,что ЗАЭС будет наша?
Moon shine• 20 июня 2023
Ответ дляСветлана777
Ні. Зовсім інша.