Вообще не факт• 20 июня 2023
Син розійшовся з дівчиною півроку назад з величезним скандалом
Тепер вони примирилися, як ні в чому не бувало, ваша реакція?
Поросенка• 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
Наступні 30-40 років будете на це дивитися. Валер´яночку запасайте.
Я с мужем встречалась, разбежались со скандалом, через год сошлись и 22 года тихо , мирно , отлично живём. Я любимая невестка.
Щебетуха• 20 июня 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Ну якби розійшлися, наприклад, через її зраду, то моя реакція була б шо мій син лох
Они не женаты
За ким я буду?• 20 июня 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Членом думает и будет думать. Такая природа, смиритесь.
Так може він винен був, а ви тут вже діагнози ставите. Совєтчица обикновєнная
Мейк-ап форева• 20 июня 2023
Ответ длямимАпроходила
а если бы разошлись из-за измены вашего сына, то он был бы молодец , а девушка истеричка ? )))
В мене дочка)
Почемучечка• 20 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
шо за дурна фраза ’ваша реакція’?
це все, що вас там збентежило?