КошкинДом• 20 июня 2023
Крупинки у варенні
Зварила вперше полуничне варення, перебила блендером, після того як вже закрила банки, виявила, що у варенні крупинки( від самої полуниці, дряпають горло.
Як його тепер їсти, потім прийдеться знову блендером перебивати чи через сито?
Плету корзинки• 20 июня 2023
Странное у вас варенье, для меня варенье это клубника уваренная до состояния мармелада, а перебитую с сахаром замочить нужно было. Мороки меньше и шо там варить и главное шо там дряпает горло
Фиона Шрековна• 20 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
Як замочить?
Плету корзинки• 20 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Як замочить?
Простите, заморозить т9 исправил а я не проверив отправила
Фиона Шрековна• 20 июня 2023
Куди ви хотіли, щоб ділося насіння?))Оце у вас проблеми)
Тоді треба було робити сік
Фиона Шрековна• 20 июня 2023
Ответ длялаМпочка
ну через сито перетереть.
Це ж яке має бути сито. Хіба що марля. Вони ж мікроскопічні. Але то вже буде просто сік
Фиона Шрековна• 20 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
А я вже голову зламала - цікаво
лаМпочка• 20 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
не, будет желе, можно через сито для муки.
Руда ліса• 20 июня 2023
Ответ дляКошкинДом
Так, про нього)
Сподіваюся, не до крові подряпали :)))
Насправді воно клацає на зубах - доя полуничного варення це нормально. Я колись в гостях їла перетерте через дрібне сито без кісточок...ну таке, як синтетичне :)
Сама вумна тутички• 20 июня 2023
Ответ дляСама не знаю
эээ, а как иначе)?
Что б их не было, это только джем и протирать через сито.
Сама вумна тутички• 20 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Нет, пюре и плюс уварить. Джем, не сок.
Сама не знаю• 20 июня 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Все равно они будут и тогда это не варенье называется, автор про варенье писала.
Фиона Шрековна• 20 июня 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Нет, пюре и плюс уварить. Джем, не сок.
Я перетираю інші ягоди, просто чогось подумала, що в полуниці так не роблять, бо занадто вже дрібне. Це ж якщо сито настільки мікро, то воно затримає всю пульпу - це дурна робота і величезні втрати, вихід буле мінімальний