ЯсноВидящая• 21 июня 2023

Може хтось з таким стикався, вірусна кров постійно

В сина ( йому 11 років) вже біля 7-8 місяців ( може і довше) постійно збільшені лімфоцити ( норма 35-55 це у відсотках, а в сина 58-62) , нейтрофіли також у відсотках ( норма 35-55, в сина 20-25). В абсолютних значеннях нейтрофіли 1,2 -1,5 по нормі 1,8 -5,3 .
А лімфоцити іноді норма в абсолютних значеннях, іноді верхня межа норми.
Тобто завжди вірусна кров. Навіть коли дитина візуально повністю здорова.

Були вже в дуже багатьох лікарів з цим питанням, всі кажуть для чого здавати аналізи здоровій дитині, відчепитись і забути.
Ще дехто каже що це постійно дитина з вірусами контактує в школі , і організм їх поборює не зреагувавши хворобою на зовні. Але ж раніше такого не було.
Я вже й не знаю чи реально забити чи ще десь шукати щось?
Дитина активна, апетит нормальний, спортом займається, ніякої субфебрильної температури немає.
Може хтось щось порадить.
Свята• 21 июня 2023
Гематолог. Это его сфера деятельности
Метровий сантиметр• 21 июня 2023
Вам би до імунолога.
Губной рояль• 21 июня 2023
Почитайте
https://t.me/doctor_taras
Це класний доктор, в нього лабораторія у Львові. Може, щось підкаже
Дюймовочка• 21 июня 2023
Обратитесь к гематологу. Чтобы уже поставить точку в ваших расследованиях. И успокоиться.
П.С.Верхняя граница - это тоже нормальный анализ.
АнтиТроль• 21 июня 2023
Педиатр вам предлагал коагулограму сдать?
Вообще так может быть, вирус может долго быть в организме, еще и с учетом контактов с новыми.
Вы реально сдаете просто так кровь ходите?
автор ЯсноВидящая • 21 июня 2023
Ответ дляАнтиТроль
Ні, просто раз здала після хвороби і він був не ок, коли дитина була здорова. Потім перездала за місяць, знов такий +- самий, потім знов і знов. І так вже більше півроку.
Хлопаю ресницами• 21 июня 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Покажіть увесь аналіз
автор ЯсноВидящая • 21 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Покажіть увесь аналіз
Яичница с беконом• 21 июня 2023
У моего такие же лимфоциты. И ещё и субфебрилитет. Ему 6. Обследовали вдоль и поперёк, но ничего не нашли. Сказали, так бывает. У детей норма по лимфоцитам выше, чем у взрослых
автор ЯсноВидящая • 21 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Моєму вже за 10. Норми вже менші. Але. Що є то є. Біохімія , УЗД внутрішніх органів та щитовидки, гормони щитовидки все ок. В от ЗАК такий +- вже більше півроку
Яичница с беконом• 21 июня 2023
Ответ дляЯсноВидящая
У нас тоже все везде норм, но дневная температура скачет. Это после бронхита началось. Ночью при этом 35.6-36. И в абсолютных значениях лимфоциты в норме во всех анализах
автор ЯсноВидящая • 21 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
В мого раз в нормі в абсолютних раз ні. А от нейтрофіли і у відсотках і в абсолютних завжди занижені.
автор ЯсноВидящая • 21 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Шое, лейкоцити та інші показники добрі.с реактивний білок 1 то тоже добрий показник